FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Własny biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 88, 89, 90  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1073

PostWysłany: Pon Sty 09, 2017 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie własnego biznesu łatwe nie jest, trzeba o wszystkim pamiętać i wciąż się rozwijać, co przecież też jest ważne. Jeżeli prowadzi się biznes w przemyśle spożywczym to warto poczytać o producentach skrzynek i pojemników na eu-eu.eu/pojemniki-skrzynki-jakie-typy-pojemnikow-i-skrzynek-oferuja-nam-producenci/, bo ten temat wbrew pozorom jest dosyć istotny, a jednym z ważniejszych zadań jakie stoją przed przedsiębiorcami, jest ciągłe dokształcanie się i to czasem w dość niespodziewanych dziedzinach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
judie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 398

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację, prowadzenie biznesu łatwe nie jest i bywa stresujące ale warto zaryzykować. Na forum biznesowym http://forumdlabiznesu.pl/ znajdziesz dużo wskazówek jak prowadzić biznes i jak się rozwijać. Myślę, ze te informacje mogą się bardzo przydać zarówno początkujacym jak i zaawansowanym przedsiębiorcom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nikimo90
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lut 01, 2017 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Produkcja to jedna z najtrudniejszych dziedzin do informatyzacji. Ponieważ procesy produkcyjne w każdej firmie są odmienne, wymaga to zawsze indywidualnego podejścia. Zwykłe programy produkcyjne często nie spełniają wysokich wymagań dotyczących jakości. Dobrym rozwiązaniem są specjalne aplikacje do zarządzania produkcją. W zależności od specyfiki produkcji, typu zleceń oraz celu systemu, firma X-mart może stworzyć dedykowaną i indywidualną dla każdego klienta aplikację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ardess
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lut 2017
Posty: 6

PostWysłany: Sro Lut 08, 2017 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku prowadzenia własnej działalności, zwłaszcza opartej o internet, dobrym rozwiązaniem byłoby zaopatrzenie się w odpowiedni system CRM. W sieci można znaleźć dużo informacji na ten temat, chociażby tutaj: http://decyzje-it.pl/centrum-wiedzy/klasa/crm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 949

PostWysłany: Sro Lut 15, 2017 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sytuacja wygląda w ten sposób, że to właśnie pracodawcy mają teraz duży problem ze znalezieniem kadry. Popatrzcie np. tutaj - http://www.gowork.pl/praca/zabrze;l Pracownicy dyktują warunki. Pracodawcy mają problem ze znalezieniem pracowników i raczej sytuacja na takim poziomie jeszcze trochę się utrzyma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monimm82
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 15 Lut 2017
Posty: 44

PostWysłany: Nie Lut 19, 2017 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy własnym biznesie polecam duzo zainwestować w reklamę w internecie. Ja zadbałam o odpowiednie pozycjonowanie katowice i dzięki temu, mam coraz lepsze wyniki w firmie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniaola37
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 184

PostWysłany: Wto Lut 21, 2017 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wam lokalne firmy Smile Ja zainwstowałam w zaopatrzenie piekarni i i cukierni i otworzyłam piekarnie na moim osiedlu. Okazało się to strzałem w 10.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniaola37
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 184

PostWysłany: Wto Lut 21, 2017 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wam lokalne firmy Smile Ja zainwstowałam w zaopatrzenie piekarni i i cukierni i otworzyłam piekarnie na moim osiedlu. Okazało się to strzałem w 10.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katpio123
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 03 Cze 2016
Posty: 54

PostWysłany: Wto Lut 21, 2017 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własna działalność może być fajna i przyjemna. Ja robię to co kocham czyli prowadzę korektę tekstu dla wydawnictw książek. Na początku jest trochę problemów ale wszystko da się ogarnąć. Mi została jeszcze tylko zmiana adresu na bardziej prestiżowy i w tym celu będę wynajmowała wirtualny adres w warszawie przy ulicy marszałkowskiej z tej firmy http://cowork.com.pl/wirtualne-biuro/ . Dzięki temu będę wyglądała o wiele wiarygodniej w oczach przyszłych zleceniodawców a koszt to niecałe sto zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ant12
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 14

PostWysłany: Sro Lut 22, 2017 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własna działalność jest fajna, ale jeśli robi się to co się lubi, no i ma się zbyt na swoje towary. W przeciwnym razie jest dość uciążliwa i nie sprawia przyjemności.
_________________
1, 2, 3, 4... xD Budowa domów Docieplenia Śląsk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pauliś
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2014
Posty: 171

PostWysłany: Sro Lut 22, 2017 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie własnego biznesu wiąże się z regularnymi szkoleniami BHP dla pracowników: http://eu-eu.eu/szkolenia-okresowe-bhp-dla-pracownikow/ - warto zainteresować się tą kwestią, bo szkolenia BHP to wymóg regulowany ustawą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orionar40
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lut 24, 2017 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to prawda, prowadzenie własnego biznesu nie jest prostą sprawą. Znajomi polecają mi wypróbować generator ankiet . Czy ktoś z Was z tego korzystał? Podobno można raz dwa dowiedzieć się przeróżnych informacji na temat swojej firmy, dzięki wypowiedziom naszych pracowników i nie tylko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Nie Lut 26, 2017 12:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli prowadzicie sklep internetowy, to warto wejsć sobie na stronę http://publicrelations.pl/20-narzedzi-do-zwiekszenia-sprzedazy-w-sklepie-internetowym/ i przeczytać na temat jak zwiększyć sprzedaż w internecie. Większość z was tutaj ma sklep internetowy, Taki artykuł jest jak znalazł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1723

PostWysłany: Wto Lut 28, 2017 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym miejscu http://pasejo.pl założycie darmowy sklep internetowy i zintegrujecie go z innymi narzędziami. Naprawdę świetne i praktyczne rozwiązanie, które znacznie ułatwia obsługę klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Wto Lut 28, 2017 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a w tym miejscu https://wfirma.pl sprawdzaliście już ofertę? Naprawdę rewelacyjnie się prezentuje. Serwis udostępnia narzędzia do samodzielnego prowadzenia księgowości przez internet. Można też dzięki niemu wystawiać faktury jak i zarządzać magazynem. Usługa nie jest droga, a naprawdę świetna pod każdym względem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 88, 89, 90  Następny
Strona 9 z 90

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy