FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Rolety na parterze

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Linkkaccz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Gru 2018
Posty: 4

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 8:47 am    Temat postu: Rolety na parterze Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry. Jestem w trakcie remontu swojego mieszkania, i chciałbym zadbać o jego bezpieczeństwo. Mianowicie mieszkam na parterze, i myślę, że rolety zewnętrzne będą dobrym pomysłem. Co muszę wiedziec w tym temacie? Podpowiecie? Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Sob Gru 08, 2018 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno trzeba zainwestować w takim przypadku w rolety zewnętrzne. Najlepiej antywłamaniowe. Poza tym przydadzą się też rolety wewnętrzne. Jedne i drugie ma Roletex, więc do nich możesz sobie zerknąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madameadame2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 98

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry pomysł, przeważnie dopiero po szkodzie się za takie rzeczy bierzemy ale wiadomo że warto uczyć sie na cudzych błędach:) Na pewno też dobrze będzie znaleźć sobie praktyczne rolety z prowadnicą i osłonić się w pokojach, w swoich biurze przed słońcem. Spokojnie ze sklepem https://rolety.eu/pl/13-roleta-pcv-z-prowadnica dobierzecie odpowiednie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeżeli chodzi o rolety okienne to tutaj mam swój jeden sprawdzony sklep w którym już kilka razy kupowałem rolety do swojego domu, czy też dla rodziców i jak na razie zastrzeżeń co do obsługi oraz jakości nie miałem żadnych. U mnie były to modele dzień-noc, także polecam zajrzeć tutaj https://www.karnix.pl/mini-rolety-bezinwazyjne.html gdzie będziesz mógł sobie dobrać je też kolorystycznie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Wto Lip 02, 2019 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najbardziej praktycznym rozwiązaniem są markizy Fakro. Chronią przed nagrzewaniem pomieszczenia, filtrują UV, do tego są "półprzepuszczalne" (z wewnątrz widać co się dzieje na zewnątrz). Bardzo fajne rozwiązanie, z którego jestem bardzo zadowolony Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maggie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 349

PostWysłany: Sro Lip 03, 2019 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz są rolety thermo które też chronią przed nagrzewaniem i swiatłem słonecznym. Bez problemu mozna je zamówić tutaj https://rollcenter.pl/produkt/roleta-w-kasecie-wzorzysta Sama myślę o skorzystaniu z oferty tej firmy. Niedawno kupiłam mieszkanie i będę musiała pomyśleć o roletach zwłaszcza, ze salon i sypialnia mają okna od południowej strony, wiec cały czas bedzie tam świeciło słońce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magalenna444
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Cze 2019
Posty: 8

PostWysłany: Nie Lip 07, 2019 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry pomysł moi sąsiedzi z parteru wszyscy mają.
_________________
Żaden wiatr nie jest pomyślny temu, kto nie wie, do którego portu płynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pią Paź 18, 2019 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myśleliście może o roletach rzymskich? W mojej opinii to na ten monet najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o połączenie stylu oraz funkcjonalności. Jak będziecie ich szukali to warto również odwiedzić https://strefa-firan.pl/56-rolety gdzie będziecie mogli znaleźć kilka świetnych propozycji, z resztą my u nich kupiliśmy te we wzór "Geometria" i co do jakości wykonania naprawdę nie mam zastrzeżeń Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy