FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kuchnia na wymiar
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dolar11
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2019
Posty: 107

PostWysłany: Czw Lis 14, 2019 10:39 am    Temat postu: Kuchnia na wymiar Odpowiedz z cytatem

Zamawiał ktoś może z was kuchnie na wymiar w krakowie w kuchnie kraków? Mam ciekawą ofertę z tej firmy, fajna wizualizacja i zastanawiam się czy zamówić ją u nich. Ciekawi mnie jak z jakością wykonania mebli. Ktoś coś kojarzy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Sotbe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 261

PostWysłany: Pon Mar 15, 2021 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeżeli szukacie dobrej jakości baterii kuchennych to na pewno warto wziąć pod uwagę ofertę naszego sklepu Sotbe - https://sklep.sotbe.com/ w którym będziecie mogli liczyć na dobre ceny, pełne wsparcie i jednocześnie nowoczesny design. Mam nadzieję, że znajdziecie coś w odpowiednim stylu zarówno w wersji naściennej, jak i stojącej. Pozdrawiam i czekamy na dodatkowe pytania!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentin
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Kwi 2020
Posty: 313

PostWysłany: Nie Maj 23, 2021 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tej firmy nie znam. Nam z kolei super fajną, solidną i funkcjonalną kuchnię na zamówienie wykonała firma Artex ze Zgorzelca. Tu galeria ich realizacji https://www.artex-kuchnie.pl/galeria/meble-kuchenne przyznajcie, że znają się na rzeczy Smile Na plus też fakt, że działają terminowo a ceny u nich nie są jakieś z kosmosu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
howo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 2

PostWysłany: Pon Maj 24, 2021 5:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie taka kuchnia na wymiar to fajna sprawa

_____
buty ochronne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka94
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 254

PostWysłany: Sro Maj 26, 2021 5:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ubiegłym miesiącu skończyliśmy remont kuchni i też zdecydowaliśmy się na meble na wymiar. Są idealnie dopasowane do naszego pomieszczenia i super się prezentują. W Bokaro natomiast kupowaliśmy wyposażenie kuchenne: https://oferta.bokaro.pl/oferta/wyposazenie-kuchni,14 Smile Konkretnie były to: zlewozmywak, baterie i inne akcesoria. Polecam sklep, duży wybór i dobre ceny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1976

PostWysłany: Sro Maj 26, 2021 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z meblami problemu już nie mam, bo moja żona się tym zajęła i musze przyznać, że nawet jej to wyszło teraz pytanie raczej o https://designforhome.pl/c/320/suszarki-do-salaty-akcesoria-kuchenne-kuchnia.html czyli akcesoria kuchenne w tym wypadku suszarki do sałaty. Macie u siebie coś takiego? Albo jakieś roboty kuchenne? Jeżeli tak to gdzie najczęściej robicie takie zakupy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ifrom
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Maj 2021
Posty: 6

PostWysłany: Pią Maj 28, 2021 5:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam w kuchni systemy do szafek narożnych i super, że je mam bo nie wiem gdzie bym schowała te wszystkie patelnie i inne garnki, masakra Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kblock
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Maj 28, 2021 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli pragniesz pięknej kuchni, to najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie kuchni właśnie na wymiar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magiaform
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 10 Maj 2021
Posty: 15

PostWysłany: Pią Maj 28, 2021 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje serce skradły wnętrza styl śródziemnomorski nie mogę doczekać się aż będę na etapie dekorowania i wybierania mebli i do kuchni i do salonu a nawet do łazienki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sotbe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 261

PostWysłany: Sro Maj 11, 2022 6:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zakresie poszukiwań funkcjonalnych i dobrze wykonanych propozycji w zakresie baterii umywalkowych to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu https://sklep.sotbe.com/baterie-kuchenne-zlewozmywakowe-krany-do-kuchni w którym będziecie mogli liczyć na profesjonalizm obsługi, przystępne ceny i różnorodność propozycji w zależności oczywiście od konkretnych potrzeb. Nie zapominając aż o 5 letniej gwarancji!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 534

PostWysłany: Nie Maj 15, 2022 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuchnia na wymiar to wykorzystanie przestrzeni w sposób funkcjonalny na maxa. W takich kuchniach podoba mi się to, że sprzęty umieszczane są w zabudowie. Sprawia to, że wnętrze takiej kuchni jest lekkie i nowoczesne. Sama taką kuchnię zapragnęłam mieć, a sprzęt AGD wybierała w Solgaz. Oferta tego producenta przypadła mi do gustu pod względem funkcjonalności, materiałów z których został wykonany i eleganckiego wyglądu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kameron.runte
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Maj 2022
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Maj 15, 2022 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też zastanawiam się nad meblami kuchennymi pod wymiar. Te, które widzę w sklepach wydają mi się być wszystkie takie same. A ja lubię oryginalność.
_________________
uchwyty do mebli kuchennych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jborer
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Maj 16, 2022 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuchnia na wymiar to dobry pomysł, chociaż w sklepach też można znaleźć całkiem ciekawe oferty. Ja przykładowo niedawno zamówiłam złote uchwyty do mebli kuchennych z tej strony https://drzazgasklep.pl/pl/sklep/kategoria/zlote-i-miedziane-uchwytygalki,143 dzięki czemu moja kuchnia zyskała powiewu świeżości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Pon Maj 16, 2022 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej szukać stolarzy pod Krakowem, ceny będą niższe, a jakość porównywalna, jak nie lepsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Pon Maj 16, 2022 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jakiś czas temu rozglądałem się za odpowiednim wyposażeniem do mojej kuchni. W końcu trafiłem na ofertę https://wireli.eu/ i wam też polecam tam zajrzeć. Na ich stronie znajdziecie kilka ciekawy i praktycznych dodatków do kuchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy