FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nowości w oświetleniu 2014
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konekt
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 41

PostWysłany: Wto Lut 18, 2014 3:49 pm    Temat postu: Nowości w oświetleniu 2014 Odpowiedz z cytatem

Jest opcja, aby w nieodległym czasie oświetlić całe mieszkanie. W związku z tym, że mamy nowy 2014 rok to może weszły jakieś nowe kolekcje czy coś w branży oświetleniowej. Wystrój ogólnie rzecz biorąc jest w bardzo nowoczesnym stylu dlatego rozglądamy się za nowościami. Możecie coś polecić lub poradzić w tej kwestii?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
olampa
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 15

PostWysłany: Pią Lut 21, 2014 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z reguły tak jest, że nowy rok przynosi nam jakieś nowości i nowe ceny. Niektórzy nie czekają i na bieżąco wprowadzają nowe artykuły na rynek. Dlatego produkty, które ukazały się w końcówce 2013 też są na topie i zachwycają designem. Wydaje mi się,że oświetlenie mieszkania stwarza dużo problemów dlatego, że w tej branży dużo się dzieje. Oświetlenie to nie jest tylko funkcja użytkowa ale od jakiegoś już czasu funkcja dekoracyjna. Projektanci ciągle tworzą nowe i ciekawe lampy. Wybór jest ogromny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 204

PostWysłany: Sob Lut 22, 2014 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, moda szybko się zmienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Pon Lut 24, 2014 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie bardzo modne staje się oświetlenie ledowe - polecam zobaczyć jakie lampki led oferuje marka poled.
Sama ostatnio sprawiłam sobie taką lampkę i jestem bardzo zadowolona. Świetnie prezentuje się w nowoczesnym pomieszczeniu (zresztą kupiłam ją ze względu na ciekawy wygląd ...)
A okazało się, że jest bardzo wygodna - nie męczy oczu, jest energooszczędna oraz mobilna, Mogę ją przenosić w dowolne miejsce w domu. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
buli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 74

PostWysłany: Wto Mar 25, 2014 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście jestem zachwycony tym, że są teraz dostępne do kompletowania samodzielnego systemy oświetlenia do mieszkań między innymi dla nietypowych pomieszczeń o indywidualnych potrzebach, ale nie tylko. Jeżeli mamy dobrze rozmieszczone oświetlenie, to dom jest bardziej przyjazny i funkcjonalny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marta30
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2012
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Mar 26, 2014 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ledy są modne, ale czy tak wydajne, jak sie je promuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Pią Kwi 04, 2014 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i te nowoczesne rozwiązania są fajne, ale ja mieszkam w wiekowym domu i wszelkie takie nowości zwyczajnie tu nie pasują.
Bardziej pasują klasyczne lampy, takie jak żyrandole i o ile łatwo znaleźć coś nowoczesnego, to takie bardziej retro oświetlenie trudniej trafić.
W BRW mają teraz promocję na lampy: http://www.dekoracje.brw.com.pl/oswietlenie/zyrandole/, więc może warto by tą okazję wykorzystać i wymienić oświetlenie w domu.
Co powiecie o takim żyrandolu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vartoz
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 49

PostWysłany: Pią Kwi 18, 2014 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się mi najbardziej przyjazne okazały się systemy szynowe, które wykorzystałem w wielu pomieszczeniach. Najbardziej jestem zadowolony z garderoby gdzie oświetlenie przypomina to ze sklepów z odzieżą, ubrania też mamy na takich wieszakach i nasza garderoba przypomina mały butik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mojezdanie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2013
Posty: 139

PostWysłany: Pią Cze 27, 2014 11:24 am    Temat postu: Re: Nowości w oświetleniu 2014 Odpowiedz z cytatem

konekt napisał:
Jest opcja, aby w nieodległym czasie oświetlić całe mieszkanie. W związku z tym, że mamy nowy 2014 rok to może weszły jakieś nowe kolekcje czy coś w branży oświetleniowej. Wystrój ogólnie rzecz biorąc jest w bardzo nowoczesnym stylu dlatego rozglądamy się za nowościami. Możecie coś polecić lub poradzić w tej kwestii?

Pojawiło się takie określenie jak "architektura światła" http://www.klinikadzwieku.pl/oferta/swiatlo-i-sceny-swietlne/ światło tworzy niepowtarzalny klimat każdego wnętrza lub ogrodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mocnakawa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 435
Skąd: Polska

PostWysłany: Sob Cze 28, 2014 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niektóre pomysły faktycznie bardzo interesujące
_________________
ta da dam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariuszk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 195

PostWysłany: Sro Paź 01, 2014 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W roku 2014 coraz bardziej popularne staje się oświetlenie ledowe. Lampy takie są energooszczędne i dają bardzo dobre, wyraźne światło.
Można je obecnie zamówić w bardzo dobrych cenach w sieci, proponuję zajrzeć sobie tutaj:
http://www.perfektmarket.pl/zarowka-led-gu10-4w-24-smd-5050-szron-id-11.html
W sklepie sam jakiś czas temu zamawiałem oświetlenie do swojego mieszkania i osobiście jestem zadowolony.
Ceny o wiele korzystniejsze niż w sklepach internetowych.


Ostatnio zmieniony przez mariuszk dnia Wto Maj 19, 2015 9:22 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Pią Paź 10, 2014 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie podobają sie lampy z tradycyjnym oświetleniem ale w nowoczesnym wydaniu. Urzekły mnie te, które zobaczyłam tutaj http://lampywdomu.pl/ . Te z oświetleniem led całkowicie do mnie nie trafiają.W ogóle światło jakie dają jest dziwne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inga
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 4

PostWysłany: Czw Paź 30, 2014 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy lampy witrażowe nadal są modne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witrażowe chyba nigdy nie były w szczególnej modzie, to fajna klasyka ale te naprawdę fajne i oryginalne, a nie chińskie badziewie, są drogie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2019 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając oświetlenie to nie mniej ważny jest wybór odpowiednich żarówek. Tym bardziej, że teraz można wybierać a wybierać, Wystarczy zajrzeć na http://www.domino-online.eu/ . Mi do salonu pasowałyby te z Modomo Decor. Dla mnie nawet takie drobne rzeczy mają znaczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy