FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
wiertarko-wkrętarka udarowa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bulkowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 137

PostWysłany: Sro Paź 23, 2019 8:54 pm    Temat postu: wiertarko-wkrętarka udarowa Odpowiedz z cytatem

Potrzebna solidna wiertarko-wiertarka udarowa, coś dobrego i jednoczesnie lekkiego, będzie służyło do pracy więc musi być niezawodne. Myślę zeby zainwestować w silnik bezszczotkowy bo jednak jest bardziej trwały i też ludzie chwalą ze sie a dłużj na 1 baterii pracować, co myslicie o AEG?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
emik56
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 171

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z AEG na pewno będziesz zadowolony, mają aktualnie na ich sprzt promocję na narzedzia.pl, do zakupów można dostać torbę lub radio za grosze. Z akumulatorowych to mam bardzo dużo tej marki, fajnie sobie radzą nawet przy tęgich mrozach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bulkowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 137

PostWysłany: Nie Lis 17, 2019 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowalem się na zakup tej wiertarko-wkrętarki AEG, jestem z niej bardzo zadowolony, mocna i w końcu nie muszę się męczyć z kablem. Zainwestowałem w bezszczotkową i my ślę że szybko mi się zwróci, bo wiem że są bardziej trwałe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karianne55
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Maj 2021
Posty: 1
Skąd: Mszana Dolna

PostWysłany: Sob Maj 15, 2021 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w prawdzie nie o wiertarce ale szukam dobrej piły tarczowej do płytek. Może słyszeliście o tym? Przeczytałem niedawno, że warto ją kupić, ponieważ mogą być one wykorzystywane do cięcia na przykład drewna twardego, miękkiego, warstwowego, płyty fornirowanej, płyty wiórowej, płyty gipsowo-cementowej, płyty laminowanej, gazobetonu, sklejki, tworzyw sztucznych czy też gips-kartonu, stali budowlanej, aluminium, stali nierdzewnej, stali budowlanej, aluminium, metali lekkich itp.
_________________
tarcze ścierne do aluminium
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BorysB
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Maj 2021
Posty: 2
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 5:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam akurat młoto-wiertarkę z tej firmy i sprawuje się bez zarzutu już kilka lat.



_____________________
https://kbborso.pl/blachy-dachowe/blacha-trapezowa/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy