FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Płytka indukcyjna do nowej kuchni - Wasze porady!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Sob Gru 07, 2019 6:39 pm    Temat postu: Płytka indukcyjna do nowej kuchni - Wasze porady! Odpowiedz z cytatem

Witam,
Chciałbym zapytać Was na temat płyty indukcyjnej, czy warto postawić na takie rozwiązanie i jeśli tak to jaką polecacie mi jeśli chodzi o dobry stosunek jakości do ceny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Wto Gru 10, 2019 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mastercook ma niezłe płyty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Sro Gru 11, 2019 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co zajrzyj sobie na https://piekarnikiparowe.com/ gdzie znajdziecie dokładne informacje na temat piekarników parowych oraz płytek indukcyjnych wraz z przygotowanymi rankingami jeśli chodzi o jakość wykonania, zużycie energii, wydajność itd. Z ich pomocą oraz klientów na pewno szybciej podejmiecie dobrą decyzję co do zakupu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pią Gru 13, 2019 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ramis88 napisał:
Wiesz co zajrzyj sobie na https://piekarnikiparowe.com/ gdzie znajdziecie dokładne informacje na temat piekarników parowych oraz płytek indukcyjnych wraz z przygotowanymi rankingami jeśli chodzi o jakość wykonania, zużycie energii, wydajność itd. Z ich pomocą oraz klientów na pewno szybciej podejmiecie dobrą decyzję co do zakupu Smile


Jestem takiego samego zdania i też uważam, że akurat sprzęt kuchenny powinien wyróżniać się najwyższą jakością wykonania bo używamy ich praktycznie na co dzień i także chcemy mieć zawsze pyszne jedzonko w jak najkrótszym czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Czw Gru 19, 2019 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesujący temat, ja niedługo też planuję mały remont w kuchni i na pewno wymiana sprzętów jest konieczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Czw Gru 19, 2019 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam płytki indukcyjnej SLIM-FIT IKE74441FB, którą również kupiłem w https://piekarnikiparowe.com/produkt/plyta-indukcyjna-70cm-aeg-slim-fit-ike74441fb/ i można dodatkowo złapać ją w fajnej cenie i dodatkowo z patelnią w gratisie. Polecam sprawdzić jeśli zależy Wam na wysokiej jakości i jednocześnie funkcjonalności bo naprawdę fajnie daje radę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy