FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
klimatyzacja kujawsko pomorskie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
guirillo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Lis 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lis 21, 2014 12:18 pm    Temat postu: klimatyzacja kujawsko pomorskie Odpowiedz z cytatem

Każdy chciałby latem móc cieszyć się przyjaznym chłodem w swoim mieszkaniu lub miejscu pracy. Można w tym celu stosować różne tricki, takie jak rolety czy wiatraczki, jednak tylko klimatyzacja jest w stanie faktycznie zapewnić optymalne i przyjazne w upalne dni warunki. Dzięki niej można precyzyjnie ustawić temperaturę oraz wilgotność powietrza, jakie mają panować w danym pomieszczeniu.

Kontakt:
www: klimatyzacja kujawsko pomorskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ecotechnik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 1
Skąd: Oleśnica

PostWysłany: Sob Maj 21, 2016 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawie każdy z nas w okresie letnich upałów, marzy o tym, aby schronić się w miejscu, gdzie jest trochę cieniu i panuje przyjemny chłód. Warto więc wiedzieć, jak w takich sytuacjach radzić sobie z wysokimi temperaturami. Wszyscy doskonale pamiętają zeszłoroczne upalne lato, kiedy w sierpniu mieliśmy rekordowe temperatury. Patrząc globalnie na to, że na świecie występuje efekt ocieplenia klimatu, to można stwierdzić, że kolejne rekordowe temperatury czekają nas znowu w kolejnych latach. Uczucie przyjemnego chłodu i komfortu najszybciej i najskuteczniej uzyskamy podczas korzystania z klimatyzacji.

Niestety ze względu na dosyć wysoki koszt zakupu i montażu klimatyzatora oraz jego ingerencję w najbliższe otoczenie, przed podjęciem takiej decyzji należy jednak przeanalizować dostępne na naszym rynku rozwiązania i wybrać najlepsze dla nas i naszego portfela.
Klimatyzatory dzielimy głównie na sposób ich mocowania. Jeśli zdecydujemy się na model stały, to konieczny będzie montaż takiego urządzenia na suficie podwieszanym, kanale wentylacyjnym. Można też skorzystać z klimatyzatora typu split – jest to jednostka montowana w pomieszczeniu, która jest połączona z urządzeniem znajdującym się na zewnątrz tego pomieszczenia.

Zanim wybierzemy klimatyzator musimy wziąć pod uwagę czynniki mające wpływ na jakość jego pracy. Przede wszystkim należy uwzględnić wielkość docelowego pomieszczenia, poziom nasłonecznienia, ilość okien i drzwi. Bardzo ważną kwestią jest również ilość osób przebywająca w tym samym czasie w danym pomieszczeniu, a także bardzo istotne są parametry sprzętu.

Najważniejsze, aby przed zakupem sprawdzić między innymi: pobór prądu, moc chłodniczą, poziom głośności, a także przepływ powietrza.
Przed dokonaniem zakupu klimatyzatora warto też przeanalizować wady i zalety takiego rozwiązania, ponieważ często instalacja taka wymaga wprowadzenia pewnych zmian, czy też przeróbek w mieszkaniu, a to nieraz stanowi dodatkowe koszty.

Posiadanie klimatyzatora pomoże nam zdecydowanie obniżyć temperaturę w pomieszczeniu, a także może przynieść dodatkowe korzyści. Dzieje się tak dlatego, że są też takie urządzenia, które są wyposażone w filtry nawilżające, które oczyszczają powietrze. Takie rozwiązanie jest dobre przede wszystkim dla osób, które mają małe dzieci oraz posiadają skłonności alergiczne. Należy pamiętać o tym, że klimatyzatory mają też funkcję grzewczą, która jest przydatna szczególnie w okresie przejściowym, a także zimą. Wobec tego nasza klimatyzacja jest wielofunkcyjna, która może nam służyć przez cały rok.

Jestem właścicielem firmy Ecotechnik, która od prawie dwudziestu lat zajmuje się we Wrocławiu klimatyzacją, pompami ciepła, ogrzewaniem podłogowym, więc mam ogromne doświadczenie w tej branży, dlatego mogę służyć pomocą. Jeśli interesuje Ciebie montaż klimatyzatora, czy pompy ciepła, albo chcesz zastosować nowoczesne rozwiązanie ogrzewania podłogowego lub uzyskać fachową poradę w tej dziedzinie, to zapraszam na moją stronę firmą: www.ecotechnik.pl

Z pewnością znajdziesz tam wiele ciekawych artykułów, a także dane kontaktowe do mnie.

Pozdrawiam, Paweł.
_________________
http://www.ecotechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ela1595
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 30

PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo wartościowy i merytoryczny wpis. Jestem pod wrażeniem. Jeżeli jednak chodzi o koszt instalacji to ostatnio widziałam w serwisie Strefaklimatyzacji.pl promocję na darmowy montaż. Dotyczy on jednak klimatyzatorów LG serii Deluxe i Standard Plus z aktualnego Cennika 2016. Zobaczcie sobie tutaj całą promocję http://poradnik.telewizor.eu. Radzę się pospieszyć, bo oferta ważna do końca 2016 roku.

Ostatnio zmieniony przez Ela1595 dnia Sro Lip 31, 2019 11:55 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirowski
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Gru 2016
Posty: 6

PostWysłany: Pon Gru 19, 2016 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobre ceny mają w klim-air. i można się z nimi ugadać na jakieś rabaty. Ja zakładałem klimę w domu i w biurze i dostałem upust.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Sro Sty 11, 2017 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej znaleźć taką dobrą klimatyzację jak ta http://klimatyzacjahitachi.pl/kategoria-produktu/twoj-dom/klimatyzacja/ , do domu, do biura, do pomieszczeń komercyjnych jak i mieszkań. Wiatraki czy żaluzje na dłuższą mete nie mają żadnego celu, warto zainwestować w sprzęt, który fajnie nam wszystko schłodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
playskin1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 82

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wspaniały pomysł

meine Antwort
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Sob Sty 04, 2020 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli z kolei kogoś z Was interesowałaby klimatyzacja Katowice, to serdecznie polecam skontaktować się z firmą KLIMATEST działającą na terenie tego miasta. Możecie liczyć na ich fachowe i profesjonalne doradztwo przy wyborze sprzętu oraz na jego montaż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
riczard
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Lut 2019
Posty: 7

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także mogę polecić firmę z Bydgoszczy, która u nas zakładała klimatyzację. bezproblemowo, szybkie terminy i koszt na każdą kieszeń! prv

Ostatnio zmieniony przez riczard dnia Sro Mar 09, 2022 11:20 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert10015
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2020
Posty: 299

PostWysłany: Nie Lis 22, 2020 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie https://remont.biz.pl/klimatyzacja/ znajdziecie ranking najczęściej instalowanych urządzeń
_________________
Pompa ciepła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy