FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak urządzić ogród
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1164

PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajną opcją są też różne dekoracyjne kamienie, z których można na przykład ułożyć ścieżki. Zajrzyjcie na stronę https://podolski-kruszywa.pl/, gdzie znajdziecie bardzo dobrą ofertę na różnego rodzaju kruszywa drogowe, budowlane i ozdobne. Może akurat coś Wam wpadnie w oko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
dziob3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 141
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj znajdziecie fajne dodatki do ogrodu http://guzzini.pl/ . Z nimi Wasz ogród na pewno stanie się bardziej ciekawy i atrakcyjny. Ponadto mają tam mnóstwo innych rzeczy do domu. Sprawdźcie tą ofertę - na pewno znajdziecie coś dla siebie.
_________________
Wspinałam się na wyżyny politycznej poprawności i dyplomacji. Szczerze tęskniłam za czasami, gdy większość problemów dawało się rozwiązać wytrzaskaniem kogoś po pysku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie to fajnie możesz urządzić ogród inspirując się poradami jakie znajdziesz na kanale na Youtubie oraz oglądając filmy z serii "Pozbruk zaprasza do ogrodu". Ja z nich bardzo często korzystam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OpsRepresentative
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2019
Posty: 2

PostWysłany: Nie Lip 07, 2019 5:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mam pojecia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakub520
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sie 2018
Posty: 374

PostWysłany: Wto Lip 16, 2019 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie o tym aby w ogrodzie zamontować taką https://zumm.pl/pergola-metalowa metalową pergolę? Bo od dłuższego czasu już myślę o montażu zadaszenia, dużo by mi pomogło. A te mi się spodobało, wygląda stylowo, pasowało by do moich mebli ogrodowych. Żona znalazła ofertę tego producenta i tak sobie myślę że chyba jednak się zdecyduję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paluch686
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 293

PostWysłany: Sob Sty 18, 2020 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, jeśli zastanawiasz się nad tym, jakie rośliny posadzić w swoim ogrodzie, polecałbym Tobie lilie - https://terracottem.pl/kiedy-jak-sadzic-rozsadzac-lilie/ - tutaj znajdziesz kompletny przewodnik, z którego dowiesz się kiedy i w jaki sposób je zasadzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kozlowskiczeslaw1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sie 2018
Posty: 115

PostWysłany: Sob Sty 18, 2020 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może dobrym pomysłem będzie skorzystanie z usług profesjonalisty od ogrodów? U mnie ogród urządzała firma magicgardens.com.pl i jestem bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
margarette.kassulke
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Mar 2020
Posty: 6
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Mar 12, 2020 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto stawiać na różne krzewy i kwiaty, nie tylko te sezonowe, ale też takie, które będą rosnąć cały rok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 692

PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie może pomysł, jak zagospodarujecie miejsce na wypoczynek w swoim ogrodzie? Jakie kupicie przykładowo luksusowe meble ogrodowe ? Pytam, bo sama też aranżuje swój ogród i zastanawiam się co kupić? Generalnie chciałabym kupić jakiś fajny komplet wraz z prasolką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paluch686
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 293

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2020 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpoczynek w ogrodzie, to przede wszystkim piękny trawnik! Polecam Wam dobry nawóz z mączką bazaltową, mój trawnik po nim jest zachwycający https://sklepdlaogrodu.pl/pl/p/Nawoz-Do-Trawnika-Z-Maczka-Bazaltowa-4-kg-Target/23063078
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gpurdy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Kwi 2020
Posty: 5

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2020 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak własna, indywidualna przestrzeń w ogrodzie. Dobrze jest zapewnić ład i porządek by doprowadzić ogród do miłego przebywania w nim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radek44
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 16 Sty 2018
Posty: 43

PostWysłany: Sro Maj 20, 2020 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby zapewnić ład i porządek, o którym piszesz trzeba włożyć w ogród sporo pracy! Na szczęście są sposoby, by nieco ją sobie ułatwić. Jednym z nich jest zakup artykułów ogrodniczych przez internet. Wystarczy znaleźć dobrze zaopatrzoną hurtownię i można zaoszczędzić sporo czasu, a nawet zapłacić za towar mniej niż w sklepie stacjonarnym. Szeroki asortyment ma hurtownia Farmer (https://ifarmer.pl), w której znajdziesz narzędzia ogrodnicze, donice, nawozy, nasiona, sadzonki, środki ochrony roślin, a także wiele innych przydatnych artykułów. Z kolei inspiracje aranżacyjne oraz porady ogrodnicze można czerpać z różnych blogów. Odpowiednia wiedza oraz dobrej jakości produkty sprawią, że Twój ogród rozkwitnie a Ty chętnie będziesz spędzać w nim czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kammar24
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sie 2018
Posty: 236

PostWysłany: Czw Maj 21, 2020 6:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii akurat jeśli chodzi o wybór dobrej jakości narzędzi, elektronarzędzi i do tego wielu akcesoriów to koniecznie zwróćcie uwagę na naszą ofertę - https://www.kammar24.pl/narzedzia-ogrodnicze-i-agd-c-33.html gdzie przygotowaliśmy całą kategorię związaną z ogrodami, natomiast w razie jakichkolwiek pytań nasza obsługa oczywiście pozostaje do Państwa dyspozycji!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mlipski80
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2020
Posty: 7

PostWysłany: Wto Lip 14, 2020 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uważam, że w ogrodzie nie może zabraknąć paleniska ogrodowego, dzięki czemu możemy grillować w ogrodzie bez obaw o spaloną trawę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
informator@gold-trade.pl
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2020
Posty: 9

PostWysłany: Pon Lip 20, 2020 9:22 am    Temat postu: kostka Odpowiedz z cytatem

Przy aranżacji ogrodu, warto zastanowić się nad kostką brukową, jest ona stosunkowo prosta w położeniu i nada uroku naszemu ogrodowi. Warto przejrzeć ofertę sklepu kostkaGT, szeroki wybór i bardzo korzystne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 11 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy