FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Inwestycja w mieszkanie pod wynajem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
basia801
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Sty 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sty 20, 2020 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

która opcja jest bezpieczniejsza : wynajem parze z dziećmi czy studentom??? w mniejszych miastach oczywiście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Wto Sty 21, 2020 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MOKOSFERA to idealna inwestycja pod wynajem. Zawsze kupując mieszkania, na którym będziemy chcieli zarobić warto patrzeć na lokalizację i jakość. Właśnie dlatego mieszkania dostępne tutaj http://www.mokosfera.com/pl/ cieszą się dużą popularnością. Jeśli macie odpowiednią sumę na taką inwestycję, to nie ma nad czym się zastanawiać. Mają tam oferty specjalne na konkretne mieszkania. Na stronie jest więcej info na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 311

PostWysłany: Czw Sty 23, 2020 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważyłam, że coraz więcej osób kupuje mieszkania pod wynajem. Tak naprawdę nigdy się nie wie, od kogo się wynajmuje i komu się wynajmuje. Ja kiedyś wynajęłam mieszkanie od prywatnej osoby i było z tego sporo nieprzyjemności. Teraz szukam ofert tylko w biurach nieruchomości. Tutaj https://www.maxon.pl znalazłam ich naprawdę sporo.Oferty są tak zróżnicowane zarówno pod względem metrażu, układu, jak i ceny. W takich miejscach z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Ja w każdym bądź razie znalazłam bardzo przytulne mieszkanko, które spełnia wszystkie moje wymogi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
helka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 693

PostWysłany: Czw Sty 23, 2020 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezpieczniej będzie zakupić domek mobilny https://ecomobilehome.pl/ i postawić go w dobrej lokalizacji na wynajem. Na pewno znajdziesz chętnych a jak dana okolica się znudzi to przenosisz się w inne miejsce. Takiej opcji nie masz przy klasycznej nieruchomości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Wto Sty 28, 2020 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo ludzi się teraz decyduje na zakup mieszkania pod wynajem, ja też słyszałam od koleżanki w pracy że maja zamiar kupić mieszkanie na osiedlu Bliżej Gwiazd na Mehoffera a potem je wynajmować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Realo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sie 2019
Posty: 80
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Sty 28, 2020 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad skorzystaniem z usług firmy, która specjalizuje się w zarządzaniu nieruchomościami. Co możecie powiedzieć na temat https://concordiazn.pl ? Czy ktoś z was korzystał z usług tej firmy? Jeżeli tak to bardzo proszę was o jakieś opinie w tym temacie. Pozdrawiam was i miłego dnia życzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paturatu
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 138

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli inwestujesz w nieruchomości to warto korzystać z oferty ekspertyz specjalistów jak ci https://www.mpexpertbud.pl/ którzy obejrzą dany lokal i sprawdzą jego stan techniczny. Koszt niewielki a dzięki nim unikniesz kupna bubla. Taka usługa na pewno ci się zwróci a na zachodzie to już standard.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kozlowskiczeslaw1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sie 2018
Posty: 115

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam skorzystać z usług doradcy przed wejściem w inwestowanie. Polecam Pana Marcina z twoj-posrednik.pl który zajmuje się tymi tematami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Sob Lut 08, 2020 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja sobie znalazłam sama idealne mieszkanie pod wynajem, jest na osiedlu Modern Tower, osiedle ma świetną lokalizację a z niektórych mieszkań jest fantastyczny widok na morze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maynard25
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lut 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 10, 2020 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to bardzo przyszłościowy pomysł. Sama chciałabym w przyszłości coś takiego wymyślić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Wto Lut 11, 2020 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... tak się zastanawiam, że jeśli ma to być mieszkanie pod wynajem to może dobrym rozwiązaniem byłoby zastanowić się nad tym aby zakupić jakieś apartamenty teneryfa? Moim zdaniem taka inwestycja może być na prawdę opłacalna, szczególnie, że te apartamenty wcale nie są tak drogie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 456

PostWysłany: Sro Lut 12, 2020 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że taka https://www.stalowa27.pl/ kamienica na Pradze to idealne miejsce żeby kupić mieszkanie pod wynajem. To atrakcyjna i modna dzielnica, blisko stąd do metra i di centrum miasta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 450

PostWysłany: Wto Lut 18, 2020 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem kupno mieszkania na wynajem to świetna opcja. Warto tylko pamiętać, żeby wybrać lokal w dużym mieście. Jeśli będziecie szukać mieszkania w stolicy to zerknijcie na ofertę dewelopera http://dor.pl/ . Oni sprzedają mieszkania w różnych częściach Warszawy. To sprawdzona firma, która oferuje lokale naprawdę estetycznie i solidnie zrobione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
conrad03
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 11

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dołóż drzwi przy każdym pokoju zamykane na klucz i wynajmuj na pokoje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziandzia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lip 2020
Posty: 179

PostWysłany: Pon Lip 27, 2020 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się spodobał Ożarów Mazowiecki, nie jest daleko od Warszawy, dobrze jest zorganizowany dojazd koleją, znalazłam nawet dewelopera Home Premium, ruszyli ze sprzedażą mieszkań blisko centrum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 5 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy