FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Szkolenie RODO
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasandra99
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 68

PostWysłany: Pon Sty 27, 2020 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również potrzebuje szkolenia z RODO oraz tego jak otworzyć sklep internetowy krok po kroku. Chce zacząć prowadzić swój biznes online i potrzebuje wiedzy na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 417

PostWysłany: Sob Lut 22, 2020 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o szkolenie RODO, to tutaj https://asystahr.pl/szkolenie-i-wdrozenie-rodo/ zdecydowanie warto się wybrać na taki kurs. Firma ma doświadczenie, prowadzi nauki z wielu zakresów dotyczących firmy, ale jednocześnie bardzo dobrze zajmuje się daną tematyką. Z nimi RODO nie będzie miało przed wami żadnych tajemnic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaley52
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 06 Kwi 2020
Posty: 11

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2020 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezpieczeństwo danych jest bardzo ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 691

PostWysłany: Pią Lut 12, 2021 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wiecie, że ochrona danych osobowych facebook jest w USA niezgodna z prawem? Właśnie czytałam na ten temat jeden artykuł. Z tego co dowiedziałam się to teraz od wszystkich osób mieszkających na terytorium Unii Europejskiej, które chcą używać Facebooka wymagane jest zawarcie w chwili rejestracji umowy ze spółką Facebook Ireland, będącą spółką zależną spółki dominującej Facebook Inc. z siedzibę w Stanach Zjednoczonych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agusiek55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 117

PostWysłany: Nie Lut 21, 2021 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie rodo to zawsze była czarna magia, no ale jak są takie przepisy to nie będę się kłócić. Trzeba zamieścić odpowiednie dokumenty, deklaracje na stronie, a i też uważać co się robi z danymi waszych klientów, kontrahentów. Odpowiednia wiedza jest tu kluczowa. Ja tak postawiłam na szkolenia l siebie i la moich pracowników. Na stronie https://www.poradyodo.pl/ takie znajdziecie, też i certyfikowane konferencje, webinary.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janek332
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 23 Kwi 2020
Posty: 45

PostWysłany: Sro Lut 24, 2021 4:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu trafiłem na bardzo ciekawy artykuł http://vlogmag.pl/szklenie-interpersonalne-dla-kogo/ .Każdy kto przeczyta ten artykuł to bardzo dużo się dowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomBud50
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 86

PostWysłany: Wto Lip 13, 2021 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz nauczy się MS Excel to koniecznie wejdź na szkolenia stacjonarne. Tam zdobędziesz dostęp do wielu materiałów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat RODO jest dość skomplikowany, ale niestety, każdy przedsiębiorca, zatrudniający pracowników musi posiadać jakąś wiedzę w tym temacie. Wielu interesujących zagadnień dowiecie się z artykułu http://moj-biznes.com.pl/rodo-jakie-dane-sa-chronione/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zdzich
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Cze 2021
Posty: 6

PostWysłany: Sob Cze 25, 2022 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

deckow.kayden napisał:
Takie szkolenia są bardzo przydatne i potrzebne. Dzięki nim możemy zdobyć nową wiedzę i umiejętności. Później pracodawca na pewno zwróci uwagę na to, że rozwijamy się sami poprzez takie kursy.

Sądzę, że czas podsumować ponad trzy lata obowiązywania nowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, czyli od wejścia w życie RODO. Nieprawdaż?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy