FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak skutecznie sprzedać nieruchomość w internecie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 9:33 pm    Temat postu: Jak skutecznie sprzedać nieruchomość w internecie? Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję Waszej pomocy, ponieważ zastanawiam się jak skutecznie sprzedać nieruchomość w internecie? Macie może dla mnie jakieś konkretne wskazówki, byłbym wdzięczny za podpowiedzi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Wto Paź 22, 2019 6:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto także skorzystać z pomocy agenta, który też skutecznie zajmie się nieruchomością oraz jej sprzedażą. Ja korzystałem z pomocy https://wirtualnyagent24.pl/jak-to-dziala.html kiedy chciałem sprzedać mieszkanie po rodzicach i jestem zadowolony, bo kupiec znalazł się już po tygodniu i praktycznie nie trzeba było schodzić z ceny. Taka usługa jest tania i nie zależna od jakichś % o czym możecie przekonać się już bezpośrednio na stronie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Sob Gru 07, 2019 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jonek899 napisał:
Warto także skorzystać z pomocy agenta, który też skutecznie zajmie się nieruchomością oraz jej sprzedażą. Ja korzystałem z pomocy https://wirtualnyagent24.pl/jak-to-dziala.html kiedy chciałem sprzedać mieszkanie po rodzicach i jestem zadowolony, bo kupiec znalazł się już po tygodniu i praktycznie nie trzeba było schodzić z ceny. Taka usługa jest tania i nie zależna od jakichś % o czym możecie przekonać się już bezpośrednio na stronie Wink


Również wydaje mi się, że jest to jednak jedna z najlepszych opcji jeśli chodzi o przeprowadzenie skutecznej sprzedaży nieruchomości i to bez generowania sobie dużych problemów, czy kosztów jakimi potrafi obciążyć nas biuro nieruchomości i tak samo samego kupującego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sob Gru 07, 2019 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze o takiej możliwości nie słyszałem, natomiast z chęcią sprawdzę i mam nadzieję że też kilka działek odziedziczonych za niezłe pieniądze uda mi się zbyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Sob Gru 07, 2019 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat tutaj śmiało mogę potwierdzić wypowiedź poprzednika i również uważam, że https://wirtualnyagent24.pl/oferta/dodaj.html to bardzo dobra opcja i jednocześnie wygoda przy sprzedaży nieruchomości, jeśli chcecie przeprowadzić to sprawnie i jednocześnie z odpowiednią pomocą ich asystenta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Sob Gru 21, 2019 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej podjąć współpracę ze sprawdzonym biurem nieruchomości jak estatedealer.net . Sprzedaż jak i kupno mieszkania na własną rękę może być o wiele trudniejsze i zwyczajnie nie opłacalne. A współpracując z biurem mamy gwarancję bezpieczeństwa zawieranej transakcji i większe szanse że zwyczajnie do niej dojdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 750

PostWysłany: Nie Lut 09, 2020 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpewniej, to skorzystać z doświadczonego biura nieruchomości. Takie firmy mają doświadczenie i bazę klientów, więc są w stanie znaczniej szybciej sprzedać nieruchomość. Możesz również na własną rękę, umieszczając ogłoszenia na takich portalach https://gratka.pl/nieruchomosci/nowe-mieszkanie-krakow-debniki/ob/12853069
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasandra99
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 68

PostWysłany: Pon Lut 10, 2020 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zacząć od zdobycie wiedzy z zakresu e-commerce. Biznes w Internecie to nie taka prosta sprawa jakby można było przypuszczać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paluch686
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 293

PostWysłany: Pon Lut 10, 2020 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można także zgłosić się po rzetelną i profesjonalną poradę do biura nieruchomości: http://credotax.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nasti
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lut 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lut 14, 2020 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arrow Arrow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Pon Cze 15, 2020 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością trzeba wystawić odpowiednie ogłoszenie. Dobrze je przygotować, zrobić profesjonalne zdjęcia i dokładnie opisać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maggie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 349

PostWysłany: Pon Cze 15, 2020 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam przed rozpoczęciem zapoznac się z tym jak rynek teraz wygląda, przez wirusa sporo mogło się zmienic. Ostatnio słuchałem wypowiedzi ekspertów, architektów na Tubadzin Design Days. Webinar mieli i we wtorek tez będzie kolejny. Tym razem już bezposrednio o nieruchomosciach bedą mówic. Podsyłam link, moze sie przyda https://www.tubadzin.pl/eTDD.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy