FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Taxi Na działkę do Serocka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annaredzia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lut 23, 2020 12:55 am    Temat postu: Taxi Na działkę do Serocka Odpowiedz z cytatem

Do Serocka najlepiej dojedziesz taksówką. Pytanie jaką? W Serocku oprócz komunikacji lokalen, pks jest też dużo firm taksówkarskich. W mojej opini najlepszą z nich jest https://taxi-serock.com.pl
Dlaczego? Bo cennik taxi jest tani, kursują całodobowo i są mili.
Także na dzialkę do Serocka najlepiej jechać tą właśnie taksówką...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Pon Maj 25, 2020 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem poruszam się taryfą ale tylko na bliskie trasy. Jeśli pomiędzy miastami to albo własnym autem alb PKS. Wbrew pozorom druga opcja nie jest wcale zła. Teraz jakość usług świadczonych przez przewoźników bardzo się poprawiła. Co więcej nawet bilety można zamówić online. Ja korzystam ze stronki https://dworzeconline.pl/info/podroze/rozklad-jazdy . Błyskawicznie odnajduję rozkład jazdy busów, mogę porównać oferty różnych firm świadczących przewóz osób a także zarezerwować bilet, o czym przed chwilą wspomniałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy