FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
usługi budowlane warszawa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
truskawka232
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 18 Mar 2020
Posty: 49

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2020 8:31 am    Temat postu: usługi budowlane warszawa Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś szuka porządnej firmy budowlanej na terenie warszawy to polecam https://olesproject.pl/, bardzo dobrzy fachowcy i dobre ceny Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Czw Lut 29, 2024 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam również firmę RenomaBud, świadczącą usługi budowane na terenie Warszawy i okolic. W ubiegłym roku zleciłem tym fachowcom odbiór techniczny domu. Dzięki ich wiedzy i kompleksowemu zweryfikowaniu stanu budynku udało mi się nabyć go znacznie taniej i rozsądnie zaplanować remont:) Dobrze, że weryfikację nieruchomości powierzyłem specjalistom, zdecydowałem się tak postąpić po przeczytaniu poradnika zamieszczonego na blogu https://www.renomabud.pl/blog/3-najczestsze-bledy-popelniane-przy-samodzielnym-odbiorze-mieszkania-z-drugiej-reki/ , gdzie wyraźnie zostało wspomniane, że samodzielny "przegląd na oko" uniemożliwia wykrycie wielu usterek, związanych np. ze stanem wentylacji czy szczelnością okien.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy