FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
kredyt gotówkowy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annusiak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 327

PostWysłany: Czw Mar 05, 2020 7:40 pm    Temat postu: kredyt gotówkowy Odpowiedz z cytatem

Jestem zatrudniona na umowę o prace ale zarabiam niedużo, chce kupic sobie samochód, a na to potrzebuje kredytu około 20 000 tysiecy. Historie w BIK mam czysta, kredyt były tylko na mnie. Zastanawiam sie tez czy lepiej wziąć kredyt gotówkowy czy taki typowy kredyt samochodowy ? proszę o rade. Czytałam opis kredytów https://www.kredyty-gotowkowe.net/kredyt-w-alior-banku-czy-warto-wasze-opinie.html i zastanawiam się nad Alior Bankiem . Co radzicie ? Byłabym bardzo wdzięczny za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
anita111
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 31 Gru 2016
Posty: 19

PostWysłany: Pon Mar 09, 2020 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko te zależy czego szukacie i na co ten kredyt chcecie wziąć, ja przykładowo chciałam wziąć kredyt własnie na lodówkę i pralkę, wzięłam pożyczkę własnie na kredyty-gotowkowe.net i jestem zadowolona, korzystna oferta, niskie raty, to jest to czego szukałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1952

PostWysłany: Sob Mar 14, 2020 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast samemu decydować jaki wziąć kredyt to od siebie polecam poradzić się profesjonalistów. W moim przypadku znacznie pomógł Doradca Finansowy Rzeszów https://kredytyrzeszow.com/ i jestem zadowolony, że się do nich zgłosiłem. Dzięki temu na fajnych warunkach z niską ratą udało się znaleźć kredyt dostosowany wprost do moich potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Pią Mar 20, 2020 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii naprawdę fajnie, że tworzycie takie tematy na tym forum. W końcu ciągle mimo tego, że naprawdę dużo osób decyduje się na wzięcie kredytu, wiele nadal nie ma odwagi na takie posunięcie. Ja akurat dosyć spontanicznie podjąłem decyzję ponieważ pilnie potrzebne były mi pieniądze na wyremontowanie mojego mieszkania. Postawiłem na ofertę banku Santander Consumer. Zaglądając na ich stronę internetową: https://www.santanderconsumer.pl/ uzyskałem wszystkie potrzebne informacje. Następnie udałem się do placówki stacjonarnej żeby omówić wszystkie szczegóły z konsultantem. Cały proces wzięcia kredytu przebiegł bardzo sprawnie i na klarownych zasadach. W mojej opinii to bank, który naprawdę dobrze podchodzi do klienta i z tego względu szczerze polecam Wam ich usługi. Mi dzięki kredytowi gotówkowemu w końcu udało się wyremontować mieszkanie - mogłem wybierać materiały, które naprawdę mi się podobały i wszystko wygląda tak, jak sobie wymarzyłem. Kredyt spłaciłem bez większych problemów i jeśli miałbym podjąć decyzję raz jeszcze podszedłbym do tego identycznie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1242

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 7:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biorąc kredyt zwracaj uwagę na wszystkie szczegóły. Dla mnie w tym celu pomógł doradca finansowy Gliwice https://silesiafinanse.pl/doradca-finansowy-gliwice/ jestem mu bardzo wdzięczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janbrus
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Kwi 2020
Posty: 6

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2020 7:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli potrzebujesz porady prawnej to serdecznie polecam adwokat-lubelskie.eu. sprawdzona kancelaria adwokacka
_________________
nieruchomości hiszpania, nieruchomości na sprzedaż hiszpania, mieszkania w hiszpanii na sprzedaż, apartamenty w hiszpanii, apartamenty w hiszpanii na sprzedaż, nieruchomości w hiszpanii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kaley52
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 06 Kwi 2020
Posty: 11

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2020 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kredyt gotówkowy należy brać rozsądnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2020 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fakt, choć niestety rzadko kto się do tej rady stosuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Kwi 2020
Posty: 2

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2020 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejszy jest rozsądek i uważam, że rozsądnie jest skonsultować się z ekspertami. Ja znalazłem pomoc u doradcy finansowego Ruda Śląska https://silesiafinanse.pl/doradca-finansowy-ruda-slaska/
Szczerze polecam.
_________________
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą doradztwa finansowego. Oferujemy nasze serwisy w Rudzie Śląskiej jak i okolicach.
https://silesiafinanse.pl/doradca-finansowy-ruda-slaska/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marko
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 08 Lip 2018
Posty: 16

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2020 5:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wszystko zależy od poziomu oprocentowania i dostępności. Takie rozwiązania oferowane są przez kilkanaście banków, w tym między innymi przez PKO BP, Pekao SA, Santander, Alior Bank, mBank. Szczegółowe ich porównania znaleźć można na internecie. Z zestawień tam zaprezentowanych wynika, że w niektórych przypadkach można pożyczyć z oprocentowaniem rzeczywistym poniżej 10%. W przypadku pożyczania na zakup auta oprocentowanie będzie podobne, ale dostępność nieco niższa. Dobrą alternatywą może być także złożenie wniosku o szybką pożyczkę w instytucji pozabankowej, pozwalająca na otrzymanie pieniędzy w krótszym czasie niż w banku. W takim przypadku warto wybierać promocyjne oferty, w których nie płaci się prowizji ani odsetek.

Ostatnio zmieniony przez marko dnia Pią Lis 18, 2022 3:21 pm, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabernathy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Kwi 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2020 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz pomocy finansowej na pewno nie zaciągaj pożyczek przez sieć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy