FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
budowa domu a dach

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Sro Maj 27, 2020 10:50 am    Temat postu: budowa domu a dach Odpowiedz z cytatem

Obecnie jest bardzo dużo nowoczesnych technologii dzięki którym można zyskać sporo oszczędności. Ja przy budowie domu zdecydowałam się na wiązary w technologii płytek kolczastych https://wpwinvest.pl/realizacje/wiezba-dachowa/dom-jednorodzinny-w-m-lodz , które nie tylko są dużo tańsze ale też solidniejsze i szybko się je montuje. Dzięki tej konstrukcji zaoszczędziliśmy nie tylko pieniądze ale też sporo czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
KaroZZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2020
Posty: 143

PostWysłany: Pon Cze 08, 2020 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jednak zdecydowałem się na dachówkę bądź blachodachówkę panelową. W ofercie Braas znajdziesz wiele pięknych modeli dostępnych właśnie w tym kolorze, także jeżeli znajdziesz chwilę to odwiedź ich stronę internetową i dokładnie obejrzyj propozycje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tedde
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Cze 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Cze 16, 2020 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dachówka ceramiczna jest najlepsza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milena23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2019
Posty: 231

PostWysłany: Sro Cze 24, 2020 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam też ceramiczną dachówkę. Ale wszystko zależy od finansów, projektu, oczekiwań wizualnych itp. Dlatego do dachu najlepiej jest zatrudnić profesjonalnych dekarzy. Wiem, że firma FastKraków dysponuje taką ekipą. Popatrz tu https://fastkrakow.pl/uslugi-dekarskie/. Myślę, że będą pomocni w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
therouting
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 27 Mar 2020
Posty: 14

PostWysłany: Wto Lip 07, 2020 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

At first began in well known food courts of the shopping centers and celebrated food buildings, PandaExpress runs a chain of independent cafés todayIf you are confronting any difficulty or need to give any input, you can contact the Panda Express on the underneath contact subtleties. You are mentioned to be explicit about your inquiries to get them made plans to the earliest.Hot No issue whether you have the Survey Code or Store Number, you can take the Panda Express Survey 2020. A receipt is an unquestionable requirement and ought to finish the Panda Express/Feedback Survey. Take Panda Express Feedback Survey Here – Online Entry. Here is the Official Panda Express Survey Homepage (PandaExpress.Com/Feedback Homepage). panda express feedback
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaroZZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2020
Posty: 143

PostWysłany: Pią Lip 17, 2020 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas wybór to przepiękna płaska dachówka - Turmalin Braas, a pod nią zamiast deskowania wykonaliśmy izolację nakrokwiową na całej powierzchni. Dzięki czemu znacząco polepszyły się warunki izolacyjne na całej powierzchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
estatereal
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Lip 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lip 21, 2020 10:02 am    Temat postu: estate in hyderabad Odpowiedz z cytatem

In Hyderabad, transaction interest of co-running area absorption nearly doubled between January-June duration and July-December period of 2019. open plots in hyderabad on installments New office space completions too took a success with zero.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonnie.moore
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lis 2023
Posty: 4
Skąd: Chrząstowice

PostWysłany: Wto Lis 14, 2023 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór kalenicy i jej właściwy montaż jest istotny przy budowie dachu. W końcu umożliwia ona m.in. skuteczne odprowadzanie wody deszczowej z dachu, co jest kluczowe dla ochrony budynku przed uszkodzeniami spowodowanymi wilgocią. Jednakże montując ją dość łatwo jest popełnić kilka kluczowych błędów. Jeśli ktoś z was chciałby temu zapobiec, to są one opisane np. w tym artykule - https://roofchallenge.eu/artykul/kalenica-najczesciej-popelniane-bledy-montazowe/. Warto się z nimi zapoznać przed montażem kalenicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
StaPak87
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2021
Posty: 15

PostWysłany: Czw Lis 16, 2023 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do dachu jeszcze nie dotarłem. Natomiast teraz zastanawiam się nad usługą wyburzenia Kraków, starej zabudowy, którą chcę się pozbyć na działce. Przeglądałem oferty różne i trafiłem na tę firmy Stakopbud z okolic Krakowa. I chyba się zdecyduję. Bo chyba nie znajdę nikogo innego z równie atrakcyjną ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1624

PostWysłany: Pon Lis 20, 2023 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno decydując się na budowę dachu trzeba wiedzieć gdzie zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria i produkty. Ja myślę, że namiary na stronę: https://www.folie-budowlane.pl/membrany-dachowe-i-akcesoria.html mogą się przydać. Jak widać można tutaj znaleźć wszystko co przyda się przy tej inwestycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lyla.kohler
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Gru 2023
Posty: 4
Skąd: Rabka-Zdrój

PostWysłany: Pon Gru 18, 2023 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o aktualnej cenie blachodachówki? W sieci znalazłam ten pomocny wpis z wieloma informacjami - https://www.blachotrapez.eu/pl/blog/ile-kosztuje-blachodachowka-w-2023-roku-sprawdzamy. W ostatnich miesiącach mamy do czynienia z dużym wzrostem cen niemal wszystkich produktów. Dotyczy to również branży budowlanej – w zeszłym roku niektóre materiały podrożały nawet o 100%. A jak prezentują się aktualnie ceny blachodachówek, a więc najpopularniejszych pokryć dachowych w Polsce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy