FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak urządzić piękny taras?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ridi123
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Cze 2020
Posty: 8
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Cze 22, 2020 6:24 am    Temat postu: Jak urządzić piękny taras? Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim!
Niedawno kupiłam dom i jestem przeszczęśliwa. Do urządzenia został mi tylko taras i komletnie nie mam pomysłu. Co sądzicie o tarasy kompozytowe koszalin ?
Pozdrawiam :D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Horozu
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 12 Mar 2020
Posty: 17

PostWysłany: Wto Cze 23, 2020 6:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzycie tutaj bo znajdziecie tam z pewnością dużo ciekawych rzeczy, które ułatwią wam tworzenie waszego wymarzonego ogrodu;) https://home-story.pl/kategoria/meble/pufy-siedziska/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borys.rzepicki1
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Cze 2020
Posty: 22

PostWysłany: Czw Lip 02, 2020 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że powinnaś poszukać inspiracji w internecie. Jest dużo fajnych stron, które pokazują ciekawe projekty urządzonych tarasów. Są w różnych stylach, każdy znajdzie tam coś dla siebie.
_________________
SOS Leasing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1172

PostWysłany: Pią Lip 03, 2020 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My już mamy meble więc teraz rozglądam się za donicami. Elementy dekoracyjne są na tarasie bardzo ważne. Lubię nietuzinkowe rozwiązania dlatego przyznam, że spodobała mi się ogrodowa donica metaliczna Gea 75: https://ogrodolandia.pl/ogrodowa-donica-metaliczna-gea-75 . Jestem ciekawa, co o niej sądzicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlkaR
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 161

PostWysłany: Sro Lip 08, 2020 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto się najpierw trochę zainspirować fotkami na Pintereście czy Insta, ja tak zawsze robię, a dopiero potem kupuję^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Sob Lip 18, 2020 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to w mojej opinii zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Spax Centrum u których będziecie mogli znaleźć dobrej jakości wkrety sklep w przystępnych cenach i jednocześnie bez problemów będziecie mogli liczyć na sprawną dostawę. Pozdrawiam i oczywiście mam nadzieję, że z korzyścią będziecie mogli skorzystać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paluch686
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 293

PostWysłany: Pon Lip 20, 2020 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można pomyśleć o zakupie paleniska. Jest to tańsze rozwiązanie w porównaniu do grilla, czy kominka ogrodowego, ale dzięki niemu można stworzyć klimatyczne miejsce do wieczornego relaksu. Fajne i w dobrej cenie paleniska widziałam na https://www.azallo.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1251

PostWysłany: Sro Lip 22, 2020 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam siedzieć na tarasie, więc jak budowaliśmy dom, to też zwracałam naprawdę sporą uwagę na urządzenie tarasu Very Happy I jeśli mogę wam coś doradzić, to na pewno ważne jest to, aby urządzić taras komfortowo. U mnie świetnie się sprawdza biokominek na taras, który zamówiłam na https://kratki.com/sklep/pl/category/74/ogrod . Dzięki temu możemy siedzieć ze znajomymi na tarasie nawet w zimne wieczory Wink To wcale nie jest duży koszt, a naprawdę poprawia komfort spędzania czasu na tarasie, szczególnie wiosną i jesienią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pią Sty 08, 2021 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jak szukacie wyjątkowych propozycji w zakresie materiałów do wykonania na taras, to na pewno warto wziąć pod uwagę ofertę Weneve https://weneve.com/pl/99-beton-architektoniczny w mojej opinii zdecydowanie warto sprawdzić ze względu na ilość propozycji, nowoczesne zestawienia i jednocześnie różne wersje co do samych kolorów oraz rozmiarów. My jeśli chodzi o taras zdecydowaliśmy się postawić na VT - (S95 jasny szary gołąbkowy'). Trwały, wyjątkowy i jednocześnie w całkiem niezłej cenie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anulla
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lis 2020
Posty: 100

PostWysłany: Pią Sty 08, 2021 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze najpierw szukam inspiracji - na instagramie lub pintereście i potem dopiero planuję zakupy.Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciok
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Sty 2021
Posty: 9

PostWysłany: Pią Sty 15, 2021 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planujemy wykonanie tarasu betonowego wyłożonego kamieniem naturalnym chyba granit, zależy nam na trwałości. Zastanawiamy się jeszcze nad kamiennym dywanem bo jest coraz bardziej popularny ale trudno uzyskać jakieś opinie użytkowników po kilku latach takiej powierzchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy