FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
dobra restauracja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nicpoń
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 211

PostWysłany: Pią Sty 17, 2020 6:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka lat temu miałam okazję być w Japonii i bardzo spodobała mi się ich kuchnia. Dlatego po powrocie chciałam spróbować sama zrobić sushi ale niestety były to próby nieudane. Dlatego też jak dowiedziałam się, że w Warszawie jest restauracja Garo Sushi w której to podają właśnie sushi i ogólnie dania kuchni japońskiej. Nawet nie spodziewałam się, że sushi jakie tutaj podają jest rewelacyjne takie jakie jadłam będąc w Japonii. Teraz będę bywać tam częściej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Dskd.23R
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 512

PostWysłany: Wto Sty 21, 2020 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie jest wasze ulubione danie z tych, które częściej jemy na mieście niż w domu? Ja myślę, że musiałbym odpowiedzieć iż jest to pizza. Bez wątpienia jedno z bardziej popularnych włoskich dań w Polsce, całkiem proste do przyrządzenia jeśli spojrzymy na potrzebną ilość składników, a jednak tak różnie może smakować. Szukając tej pizzy idealnej trafiłem do Dominium https://www.pizzadominium.pl/lokale/pruszkow i od tej pory już nie eksprymentuję z innymi restauracjami bo czuję, że lepszej pizzy nie znajdę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Sro Lut 05, 2020 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie w Gdańsku nie ma lepszej restauracji od https://correze.pl/pl/, w niej mają bardzo dobre jedzenie i przepiękny widok. Obsługa miła i ciągle uśmiechnięta, aż się chce wracać w to miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Wto Mar 24, 2020 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż to. Ja bardzo lubię jeść na mieście, bo nie tylko zaspokajam w ten sposób swój głód, ale też aspekty estetyczne

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 7:16 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 611

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2020 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście wybór restauracji zależy od indywidualnych preferencji z tego właśnie względu ja najczęściej jadę po prostu do galerii handlowej, bo tam zawsze znajdę coś odpowiedniego. Jeżeli chodzi o restauracje w Rzeszowie to polecam szczególnie to miejsce: https://www.milleniumhall.pl/ Zarówno ja, jak i moje przyjaciółki zdecydowanie najcześciej właśnie tam decydujemy się pojechać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3684

PostWysłany: Czw Maj 28, 2020 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że wyśmienite jedzenie w dobrej restauracji to podstawa, ale ja osobiście zawsze zwracam uwagę na wystrój miejsca, w którym jestem. Ostatnio widziałem w pewnej restauracji ozdoby ze sztucznych roślin i zapytałem obsługę gdzie można je znaleźć. Dowiedziałem się, że całą aranżację robiła Hurtownia Roślin Sztucznych https://sztuczne-rosliny.pl/. Zwisające rośliny, sztuczne drzewka jak żywe. Wyglądało to naprawdę super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 699
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią Maj 29, 2020 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W stolicy mogę natomiast śmiało polecić restaurację Szkutnia. Pizze mają najlepszą jaką kiedykolwiek jadłem, choć sam wybór innych dań w menu jest również szeroki i warty przetestowania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gupton
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 05, 2020 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Restauracja KFC, a w zasadzie Kentucky Fried Chicken jest przepyszna! KFC nie jest standardową restauracją z szybkim jedzeniem, lecz lokalem stawiającym na jakość swoich posiłków. Płacąc za zamówienie i wykorzystując kupony rabatowe KFC można liczyć na smaczne, sycące dania stworzone ze składników pochodzących od najlepszych dostawców https://duzerabaty.pl/marka/kfc-kupony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Sro Cze 17, 2020 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o południe Polski a konkretnie Zakopane to zdecydowanie polecam Tarasy Gubałówka, tu macie namiar na ich profil na facebooku https://www.facebook.com/RestauracjaTarasyGubalowka/. Smacznie, niedrogo, w super lokalizacji. Tak klimatycznej restauracji dawno nie widziałam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Sro Lip 15, 2020 5:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mieszkacie w Gdańsku lub wybieracie się do tego miasta to polecam wam odwiedzić restaurację https://www.lees-chinese.pl/ Tam podają przepyszne jedzenie pochodzące z kuchni chińskiej. Restauracja zatrudnia rodowitych chińczyków, którzy potrafią przygotować świetne jedzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Sro Lip 15, 2020 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pinki byłam w tej restauracji na Gubałówce ostatnio Smile kupilismy sobie z mężem korytko podhalańskie, najedliśmy się jak nie wiem. super moskole, smaczne oscypki. no idealne smaki dla mnie ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 398

PostWysłany: Czw Lip 30, 2020 5:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio odkryłam restaurację TAKAMI SUSHI i chyba się tam wybiorę. Podobno to [url=https://takamisushi.pl/ ]najlepsze sushi w lublinie[/url]. Byliście tam już kiedyś? Ja uwielbiam sushi, kiedyś próbowałam sama je zrobić, ale niestety mi nie wychodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dolny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 141

PostWysłany: Pią Sie 07, 2020 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrą restauracją jest restauracja Little Barrel w Warszawie a konkretne na Kabatach na ulicy Komisji Edukacji Narodowej 19 lok 2/5 Z pewnością bardzo łatwo nas znajdziecie. Jesteśmy restauracją z niezwykłym klimatem bo tworzą ją ludzie z pasją i ogromnym zaangażowaniem do naszej kuchni tradycyjnej. To właśnie u nas macie możliwość skosztowania kopytek z sosem truflowym czy nawet krewetek z chorizzo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romuald.marczak
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2020
Posty: 13

PostWysłany: Pon Sie 10, 2020 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w Warszawie polecam baaaaaaardzo mocno Instalacje Art Bistro! Fantastyczna kuchnia, jak tylko mogę to bywam tam jak najczęściej. Super jedzenie, a wystrój przegenialny!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tuner3iop
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Sie 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Sie 11, 2020 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny temat. Będę obserwował. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 7 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy