FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Mieszkanie czy dom
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Wto Lis 17, 2020 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Budując dom, naprawdę warto pomyśleć o rozwiązaniach które ułatwią nam życie, Zapewnią przede wszystkim bezpieczeństwo i oszczędności na rachunkach. Zobaczcie tu https://www.fif.com.pl/pl/ Ta firma proponuje urządzania automatyki przemysłowej i domowej. Znajdziecie rożnego typu sterowniki np oświetlenia, ogrzewania. A też czujniki alarmowe dymu, gazu itp. Warto sprawdzić ich ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tadeusz2290
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 369

PostWysłany: Pon Lis 23, 2020 4:48 am    Temat postu: budowa Odpowiedz z cytatem

o projekt najlepiej pytać w sprawdzonej firmie, od siebie mogę polecić DD Projekt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rombet
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Lis 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lis 24, 2020 6:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wygrywa dom, chociaż tutaj mogą pojawić się problemy z działką. U nas nie było kanalizacji, dlatego zainwestowaliśmy w oczyszczalnię ścieków.
_________________
Oczyszczalnia ścieków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 456

PostWysłany: Sro Gru 09, 2020 7:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolę mieszkanie a bardzo fajne osiedle w stolicy buduje się na Białołęce, Apartamenty Ostródzka są położone w atrakcyjnej lokalizacji więc każdy może zamieszkać w idealnym dla siebie miejscu. Od zawsze najbardziej podobają mi się osiedla położone w spokojnej okolicy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pokiantek
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 01 Sty 2021
Posty: 18

PostWysłany: Sro Sty 06, 2021 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile osób tyle opinii. Wszystko zależy od naszych własnych upodobań. Można znaleźć ciekawe inwestycje na rynku pierwotnym zarówno mieszkań jak i domów. Nie należy się zamykać na nieruchomości zarówno z pierwszej opcji, jak i z drugiej. Jednak warto się najpierw solidnie rozejrzeć za tym właściwym. Można to zrobić na przykład za pomocą wyszukiwarki mieszkań i domów z rynku pierwotnego na http://villare.pl/
_________________
Nowe mieszkania Białystok rynek pierwotny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
darek33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Paź 2019
Posty: 126

PostWysłany: Sob Sty 09, 2021 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę zdecydowanie dom od mieszkania, ponieważ mam liczną rodzinę i chcemy dużo miec swobody . Taki sobie kupiliśmy na wsi gdzie mamy gospodarstwo rolne. O pomoc zgłosiliśmy się do tego biura nieruchomości tutaj https://www.cn-kaczmarek.pl/ .
_________________
BBCode: TAK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szklana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 153

PostWysłany: Wto Sty 19, 2021 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie wolę mieszkanie niż dom z kilku powodów, głównym na pewno jest cena bo za mieszkanie na osiedlu Gdańskie Tarasy nie zapłaciłam wiele a będę mieszkałam na fajnym ciekawie zaprojektowanym nowoczesnym osiedlu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy