FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki dach?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Nie Lis 15, 2020 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast jeśli chodzi o dachówki to zdecydowanie jestem za wyborem producenta Braas który moim zdaniem jest numerem jeden jeżeli chodzi o jakość wykonani, piękny design i do tego w końcu wysoka trwałość czego potwierdzeniem jest 30 letnia gwarancja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Pią Gru 04, 2020 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radziłbym Ci sprawdzić wspominana już tutaj wcześniej ofertę producenta Braas, który przygotował szeroki wybór świetnej jakości zarówno dachówek ceramicznych, cementowych jak i akcesoriów dachowych. My kupiliśmy od nich wszystko, a montażem zajął się ich certyfikowany dekarz dzięki czemu otrzymałem aż 15 letnią gwarancję. No i do tego oczywiście korzystając z zimowej promocji trwającej do końca stycznia 2021 na 3 modele dachówek betonowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brice88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Gru 2020
Posty: 4
Skąd: Mielec

PostWysłany: Pią Gru 04, 2020 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podobają mi się ciemne dachówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 804

PostWysłany: Czw Gru 24, 2020 6:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku poszukiwań odpowiednich materiałów do wykonania naprawy dachu polecam zwrócić uwagę na propozycje od Braas, ponieważ oprócz pokrycia dachowego mają również świetnie rozbudowaną ofertę w zakresie akcesoriów dachowych pod dachówkę i blachodachówkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Racjonalny Konsument
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 11 Gru 2020
Posty: 32

PostWysłany: Pon Sty 11, 2021 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zainwestować w pokrycie dachowe, jeśli chcemy cieszyć się jego wieloletnią użytecznością. W przypadku mojego domu sprawdziła się blacha z posypką, która posiada wiele walorów pod względem praktycznym jak i wizerunkowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
TartakChmiel87
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sty 21, 2021 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ktoś szukał dobrej jakości więźby dachowe drewniane w Białymstoku to polecam Tartak Janusz Czaplicki - mają świetny towar, do tego przyjeżdża w terminie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JusJos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sty 2019
Posty: 96

PostWysłany: Sob Sty 23, 2021 7:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Chce płytą warstwową pokryć dach magazynu. Szukam od dłuższego czasu firmy, która ma w swojej ofercie płyty dachowe warstwowe. Na wielu forach polecano mi abym skontaktował się z firmą ARPANEL. Czy ktoś z Was współpracował z tą firmą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 311

PostWysłany: Pią Sty 29, 2021 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dach przede wszystkim powinien być solidny i dobrze położony. Wtedy będzie służył nam naprawdę długie lata. Ja sporo czasu szukałam firmy zajmującej się takimi tematami. Mój wybór ostatecznie padł na https://kasmo.com.pl/ . Kładką dach szybko i robią to naprawdę solidnie. To firma z wieloletnim doświadczeniem i to naprawdę widać. Śmiało mogę polecić każdemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2021 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W celu wybudowania dachu należało się zaopatrzyć w porządną, najwyższej jakości więźbę dachową. Z tej okazji podjęliśmy decyzję o zawiązaniu współpracy z tartakiem Pana Hajduczka http://tartakjejkowice.pl/oferta . Dostarczona więźba okazała się dokładnie tym, za czym się rozglądaliśmy a do tego umożliwiła nam dokończenie prac nad domem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jinoo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 112

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2021 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już ktoś tutaj wspomniał wcześniej, warto postawić na płyty warstwowe. Posiadają świetne właściwości termoizolacyjne. Co więcej, nie są mega drogie, a ich montaż przebiega szybko i sprawnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2021 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokrycia dachowe wraz z oknami do dachu zapewnili https://dachstyl-ryki.pl/oferta/ . Inwestycja ta była konieczna, gdyż wymiana dachu stanowiła główny element ogólnego remontu domu. Efekt spełniony! Dostarczone materiały pozwolily na stworzenie porzadnej konstrukcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek333267667
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1338

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2021 4:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ktoś z was zdecyduje się na bardzo dobrą ofertę www.chemiabudowlana.eu .Z tej oferty naprawdę warto teraz skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Nie Kwi 25, 2021 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z dachem nie mam problemu, ale patrzę na ofertę https://www.izolacje-leszno.pl/izolacja-natryskowa-pianka-w-glogowie.htm i zastanawiam się czy takie izolacje natryskowe pianką są skuteczne? Czas realizacji nie jest długi to wiem, ale jak jest ze skutecznością czy ktoś się orientuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WojtekOl
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 105

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2021 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku kiedy szukacie wysokiej jakości materiałów hydroizolacyjnych to jak najbardziej jestem tutaj za rozwiązaniami i systemami od Icopal, które cechują się najwyższym standardem, wieloletnią gwarancją i wsparciem technicznym przy wyborze odpowiednich rozwiązań projektowych. Szczególnie warto tutaj zwrócić uwagę na rozwiązania w przypadku hydroizolacji dachów za pomocą Papy w Technologii Szybki Syntan SBS
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DavidG
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Kwi 2020
Posty: 408

PostWysłany: Pon Sie 16, 2021 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry wybór dachówek macie w pomorskim w Korkowej w markecie budowlanym Delta https://www.materialybudowlanekrokowa.pl/materialy-budowlane/oferta/dachowka Ja u nich kupiłem dachówkę ceramiczną i jestem zadowolony z wyboru bo nie dość, że jest solidna i trwała to jeszcze wyszła nas całkiem niedrogo. Jeśli jesteście z okolicy a szukacie porządnych dachówek czy blachodachówek to skierujcie się do tego marketu, na bank będziecie zadowoleni z ich oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy