FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie znajdę wiarygodnego dewelopwera w Warszawie?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bobus
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Kwi 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2015 3:00 pm    Temat postu: Gdzie znajdę wiarygodnego dewelopwera w Warszawie? Odpowiedz z cytatem

Hej:) Jaki developer jest godny polecenia w Warszawie? Szukam mieszkania do kupienia w Warszawie w najbliższym czasie. Czy ktoś wie, jak cenowo wygląda Warszawa Wola ? Jakie osiedla się tam teraz budują, czy są tam sprawdzeni deweloperzy? Może ktoś z Was mógłby coś w tym temacie doradzić? Ja teraz wygląda cena metra kwadratowego za mieszkania na Woli? Jakie mieszkanie najlepiej kupić ? Jaki rozkład się opłaca? Obawiam się , że trafię na jakiś blok , gdzie będą jakieś wady, albo ściany uszkodzone;/ Jak jest z egzekwowaniem gwarancji u deweloperów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
dany911
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Kwi 2015
Posty: 2
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2015 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, dzięki za wszystkie porady i sugestie, na pewno się przydadzą Wink
_________________
Dzięki audio-tele poziom telewizji podniósł się gwałtownie, podobnie jak nadepnięte grabie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maksiu
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sob Kwi 18, 2015 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Metr kwadratowy to kolo 6000 zł lub więcej zależy, gdzie będziesz patrzeć, czyli od jakich developerów. Układ mieszkania zależy tylko i wyłącznie od twoich upodobań i od tego jakiego mieszkania potrzebujesz wiadome wraz z metrażem pokoi przybywa. Może tak jaki metraż ciebie interesuję?, wtedy postaramy się jakoś pomóc. Ważne jest też ile pokoi potrzebujesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bujakkajamajka
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 10

PostWysłany: Nie Kwi 19, 2015 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Deweloperzy są różni. Pojeździj, popatrz gdzie by Cię interesowała lokalizacja, a potem szukaj dewelopera w tamtym regionie. Może np Wola http://apm-development.com.pl/developer-wola/? Tylko nie kupuj mieszkania na parterze lub na ostatnim piętrze (taka mała przyjacielska rada).

Ostatnio zmieniony przez bujakkajamajka dnia Wto Cze 30, 2015 9:44 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bobus
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Kwi 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2015 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maksiu napisał:
Metr kwadratowy to kolo 6000 zł lub więcej zależy, gdzie będziesz patrzeć, czyli od jakich developerów. Układ mieszkania zależy tylko i wyłącznie od twoich upodobań i od tego jakiego mieszkania potrzebujesz wiadome wraz z metrażem pokoi przybywa. Może tak jaki metraż ciebie interesuję?, wtedy postaramy się jakoś pomóc. Ważne jest też ile pokoi potrzebujesz?

Chciałbym coś na Woli i zastanawiałem się nad dwoma pokojami, czyli sypialnia i pokój dla dziecka plus salon z aneksem kuchennym.. Nie wiem może coś około 57m kwadratowych.. Co do dewelopera to właśnie nie wiem którego wybrać, bo opinie są różne;/ Chciałbym, żeby blok był ciepły i w miarę wygłuszony, bo mieszkałem w różnych miejscach i czasami wszystko się bardzo niosło po całym bloku;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Wto Maj 05, 2015 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestycje, które aktualnie są realizowane - http://www.longbridge.pl/ Wiele zależy od tego jaki macie budżet. Pamiętaj, że przy takich nieruchomościach chodzi nie tylko o minimalną cenę, a bardziej o jakość zrealizowanej inwestycji. To nie może być zwyczajnie byle co!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miro
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 198

PostWysłany: Sro Maj 13, 2015 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bobus napisał:
maksiu napisał:
Metr kwadratowy to kolo 6000 zł lub więcej zależy, gdzie będziesz patrzeć, czyli od jakich developerów. Układ mieszkania zależy tylko i wyłącznie od twoich upodobań i od tego jakiego mieszkania potrzebujesz wiadome wraz z metrażem pokoi przybywa. Może tak jaki metraż ciebie interesuję?, wtedy postaramy się jakoś pomóc. Ważne jest też ile pokoi potrzebujesz?

Chciałbym coś na Woli i zastanawiałem się nad dwoma pokojami, czyli sypialnia i pokój dla dziecka plus salon z aneksem kuchennym.. Nie wiem może coś około 57m kwadratowych.. Co do dewelopera to właśnie nie wiem którego wybrać, bo opinie są różne;/ Chciałbym, żeby blok był ciepły i w miarę wygłuszony, bo mieszkałem w różnych miejscach i czasami wszystko się bardzo niosło po całym bloku;/


Jeśli interesuje Cię mieszanie na Woli proponuje zajrzeć sobie tutaj:
http://www.vivainvest.pl/Warszawa-Wola

Na stronie znajdziesz całe zestawienie inwestycji realizowanych obecnie w tej części Warszawy. Cen można się dowiedzieć telefonicznie. Jak Cię coś zainteresuje to zadzwoń. Warto jest rowneiż negocjować . Szczególnie jeśli masz na oku mieszkanie na jednym z wyższych pięter albo narożne. Dzięki temu możesz wytargować o wiele niższą cenę niz jest normalnie.

Pozdrawiam i życzę udanych zakupów mieszkaniowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
z_tomczak
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 13 Maj 2015
Posty: 31

PostWysłany: Wto Maj 26, 2015 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli w grę wchodzą mieszkania z Pragi, polecam przejść się w najbliższy weekend na Dzielnicowe Targi Nieruchomości: http://www.dopoznania.pl/warszawa/pl/porady_i_newsy/newsy/praskie_targi_nieruchomosci.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pon Paź 12, 2015 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupując mieszkanie od dewelopera warto poczytać sobie opinie w intermecie bo firmy są naprawdę bardzo różne. Poza tym warto wiedzieć, że jest coś takiego jak 2% margines tolerancji - http://www.kancelaria-szip.pl/strefa-wiedzy/244,tzw-2-margines-tolerancji-w-umowie-deweloperskiej.html Oznacza to, że mieszkanie może być mała różnica w powierzchni mieszkania. Poczytaj sobie trochę, zapisz czego oczekujesz itd. Będzie ci dużo łatwiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luśka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 179

PostWysłany: Sob Sty 30, 2016 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do opinii w necie, to się nie zgodzę. Każdy potrafi narzekać, a jak coś jest super, to już o tym się nie pisze... Taka mentalność ludzi.
Czytaj, pytaj, poradź się zanim kupisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 450

PostWysłany: Wto Maj 10, 2016 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli Wawa - to moze www.redpark.pl ? - Lokalizacja naprawede niezla, na dodatek ceny atrakcyjne no i gwarancja na wykonane prace. Znajomi kupili od nich mieszkanie 2-pokojowe - nie narzekaja na nic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luśka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 179

PostWysłany: Czw Maj 19, 2016 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że nigdy nie słyszałam o tym deweloperze... A mimo to na ich stronie jest napisane, że budują od 10 lat. Nie znam Poznania, nie będę się wypowiadać... A na Ursusie w Warszawie to mogę polecić Osiedla Stacja Nowy Ursus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Pią Maj 20, 2016 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znam sprawdzonego dewelopera, sprawdź http://ncinvestment.my-free.website/ aktualnie zajmują się realizacją fajnych mieszkań na ulicy Lazurowej, widziałam, że mają jeszcze kilka wolnych także możesz skorzystać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grazynaa87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 120

PostWysłany: Wto Cze 14, 2016 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie domu poza Warszawą, to sprawdźcie sobie tego dewelopera http://www.ekodevelopmentpolska.pl - mają nowe osiedla w Łomiankach i w Konstancin Jeziorna. Domki są w zabudowie szeregowej, na ogrodzonym i zamkniętym osiedlu. Moim zdaniem lepiej kupić dom właśnie gdzieś poza miastem - różnice w kosztach są spore.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
joannis
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 59

PostWysłany: Pon Lip 04, 2016 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może bardzo blisko pod miastem, np. na Osiedlu Pałacowa w Markach? Zerknij sobie na tę inwestycję, warto moim zdaniem. Sama mam tam mieszkanie, jest wygodne, łatwe w aranżacji. Nie chciełam właśnie się pchać do warszawy, bo tam wszyscy idą i jest drogo, nie koncizenie fajnie czsem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy