FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Konserwacja kanalizacji w domku

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
felek77
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lis 2010
Posty: 1

PostWysłany: Nie Lis 07, 2010 12:51 am    Temat postu: Konserwacja kanalizacji w domku Odpowiedz z cytatem

Od pewnego czasu z instalacji kanalizacyjnej w moim domu wydobywa się nieprzyjemny zapach. Nie mam szamba, instalacja jest podłączona do miejskiej sieci kanalizacyjnej. Nigdy wcześnie nie występowała taka sytuacja. Czy należy taką instalację specjalnie konserwować? W jaki sposób? Znajomy poleca wezwanie specjalistów. Można jakoś samodzielnie rozwiązać problem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Wto Lut 25, 2014 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym wezwała na Twoim miejscu kogoś kto zna się na kanalizacji. Może znajdzie przyczynę problemu. Możesz też skorzystać z usług tej firmy www.greenstyle.com.pl Z tego co wiem zwalczają skutecznie wszystkie brzydkie zapachy w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Czw Maj 21, 2015 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem skąd jesteś, ale może tu Ci pomogą http://machaczka.pl/ . Zajmują się profesjonalnie instalacjami wod-kan, no i prowadzą ich serwis. Taki nierprzyjemny zapach może być uciążliwy. Nie wiem czy nawet nie groźny (coś związane z metanem chyba). Także lepiej się skontaktować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy