FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
toni92
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Lut 2021
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeprowadzka do nowych i przede wszystkim własnych czterech ścian jest marzeniem wielu par i rodzin. Posiadanie dużej przestrzeni mieszkaniowej, własnego ogrodu oraz garażu, w którym można pozostawiać samochód wraz z innym, drobniejszym sprzętem jest bardzo kuszącą perspektywą.
_________________
nowe domy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
candido27
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Mar 2021
Posty: 1
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pon Mar 08, 2021 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budując dom trzeba zadbać w porę o to, aby dysponować odpowiednim sprzętem i materiałami budowlanymi. Warto wcześniej rozejrzeć się za np, koparką.
_________________
części do maszyn budowlanych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leif51
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Mar 2021
Posty: 8
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Mar 28, 2021 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na każdym etapie prac budowlanych można szukać różnych innowacyjnych rozwiązać, które często usprawniają pracę i redukują koszty. Wielu inwestorów ciągle trzyma się standardowych sposobów bojąc się nowych niesprawdzonych metod. Często niesłusznie. Co myślicie o szalunku systemowym ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
benek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 81

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2021 5:44 pm    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Z czystym sumieniem polecam firmę Espiro Investment. Współpraca z nimi to czysta przyjemność. Naprawdę o nic nie musieliśmy się martwić, wszystko było na czas, wykonane profesjonalnie, dopracowane w najmniejszym calu. Duży plus za wskazówki, dzięki którym w przyszłości nie będziemy musieli wprowadzać niepotrzebnych zmian. Ekipa super zgrana, każdy wiedział, co ma robić, do tego sympatyczni i uczynni panowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2021 4:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie budowa samodzielna domu, to karkołomne zadanie. Wole skorzystać z tej oferty tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro nieruchomości ma dużą ofertę domów na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Na stronie mam formularz kontaktowy, z jego pomocą moge przedstawić swoje oczekiwania, a też dopytać o szczegóły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iprohaska
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2021 3:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu to nie lada wyzwanie. Zanim zamieszkamy w przytulnym miejscu czeka nas wiele pracy i napotkanych trudności. Sam niedawno ukończyłem budowę i wiem, że nie wszystko idzie jak po maśle. Nawet posiadając super maszyny nie mamy gwarancji, że szybko sprawnie przebiegnie. Tak też było u mnie, maszyny nagminnie się zużywają i wymagają wymiany części. Na szczęście w moim przypadku krzystając z usług pewnej firmy udało wymienić się koła zębate stożkowe w jednej z maszyn. Wymiana zamiast naprawy była dobrą decyzją i zyskałem na czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiktoria.topolska3
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Mar 2021
Posty: 2

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2021 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na każdą budowę będzie potrzebny beton najlepszej jakości. Pamiętajcie o tym, żeby korzystać tylko z najlepszych materiałów, w przeciwnym razie możemy się bardzo zawieść po kilku latach. Ja korzystałam z usług firmy http://www.beton-bonus.pl/ i jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2021 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcześniej musieliśmy wykonać prace ziemne. Dlatego odezwanie się do http://transprzet.com.pl/prace-ziemne.html było całkiem dobrym pomysłem. Wraz z wykopami wykonali kawał solidnej roboty. W szczególności jednak zależało mi na wyburzeniu starego budynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2021 6:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dzisiaj znalazłam Schody Tarnów na https://www.inoxal.pl/schody i chcę w końcu zamówić schody do mieszkania. Budowa powoli się kończy a my nadal nie mamy schodów. Strasznie mnie to stresuje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2021 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, jeśli chodzi o czas oczekiwania na projekt to w głównej mierze zależy od wykonawcy. Moim zdaniem warto znaleźć takiego, który ma dobre opinie i jest rzetelny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WojtekOl
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 105

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2021 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto w takim razie zwrócić uwagę na wybór dobrej jakości skutecznej hydroizolacji zarówno dla dachów i fundamentów, żeby uniknąć problemów z wilgocią. My zdecydowaliśmy się na Papy w Technologii Szybki Profil SBS opatentowanej, specjalistycznej budowie papy, zastosowaniu hartowanych na gorąco włóknin poliestrowych nowej generacji, które są specjalistycznie dedykowane dla dachów i dla fundamentów. Przy tym zyskując nawet 45 lat gwarancji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycjagruszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 176

PostWysłany: Pon Maj 03, 2021 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteście na etapie budowy domu to koniecznie zastanówcie się czy chcecie mieć dom piętrowy czy parterowy. Mając piętro, warto zainwestować w dobrej jakości schody drewniane , które wytrzymają wam przez wiele lat. Firma Stolarex znajduje się blisko miasta Toruń. Mają oni świetne opinie i z chęcią stworzą dla was indywidualny projekt, które idealnie wkomponuje się do waszego domu. Proponują szeroki wybór drzewa, również egzotycznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
wolinska123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2020
Posty: 201

PostWysłany: Pią Maj 07, 2021 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można także skorzystać z usług takiej firmy jak budownictwo - Żary - ProfBuild: http://profbuild.pl/. Oni specjalizują się w różnego rodzaju usługach remontowo-wykończeniowych. Na pewno pomogą Wam w wykończeniu Waszego domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agrone
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 575

PostWysłany: Wto Sie 23, 2022 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa trwa ale kiedyś trzeba będzie się do niego przeprowadzić i w tym celu polecam najlepszą firmę przeprowadzkową https://www.przeprowadzkiwroclaw.pl Ja jestem bardzo zadowolona z ich usług, wszystko poszło szybko i bezproblemowo, a rzeczy nie zostały uszkodzone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirkanowak
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 30 Sie 2022
Posty: 18

PostWysłany: Wto Sie 30, 2022 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetny wątek Smile tego szukałam! dzięki za cenne wskazówki i namiary.
_________
lampy na elewacje od e-domus.com.pl - sprawdź! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy