FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ślub z bajki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
danors
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Sty 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sty 18, 2021 6:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bardzo chciałbym mieć kiedyś ślub na Hawajach albo w podobnym miejscu

_____
Rafał Kiszło - Trener personalny Warszawa Mokotów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
jakub520
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sie 2018
Posty: 374

PostWysłany: Pon Sty 18, 2021 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie wiecie gdzie organizować swój ślub to ja polecam wam tą https://naskrajnej.pl/ restaurację która leży pod warszawą. Mają dobrą ofertę eventową, profesjonalną obsługę i ładnie urządzone wnętrza. No i smacznie tam zjecie, szef kuchni gotuje wyśmienicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonka91
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 19 Sty 2021
Posty: 12

PostWysłany: Wto Sty 19, 2021 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powodzenia, coś pięknego!
______________
pani szuka pana warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Claudia85
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Lis 2019
Posty: 25

PostWysłany: Czw Sty 21, 2021 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda para chce mieć ślub i wesele jak z bajki. Trzeba się jednak liczyć z jednym - będzie to kosztowało dużo wysiłku. W dzisiejszych czasach mamy ogromny wybór w praktycznie każdym aspekcie organizacji wesela. Same oferty sal mogą zawrócić nam w głowie, a gdzie jeszcze mowa o dodatkach Smile Moim zdaniem najlepiej jest skupić się w pierwszej kolejności na podstawach. To co sprawia najwięcej problemów to wybór fotografa. Dzieje się to z prostej przyczyny, każdy ma trochę inny styl robienia zdjęć i musimy dopasować go ze swoimi oczekiwaniami. Na wstępie odpuśćmy sobie miejsca gdzie nie oferują portfolio swoich prac. Można w ten sposób łatwo oddzielić amatorów od profesjonalistów. Szukając takich usług jak fotograf ślubny Częstochowa sugerowanie się ceną odstawmy na dalszy plan. Najważniejsze są dla nas umiejętności danego fotografa bo tylko to gwarantuje świetnie zrobione zdjęcia. Zwróćmy uwagę na to jak sobie radzi w trudnych warunkach gdzie oświetlenie jest dość słabe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
45kaśka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Sty 2021
Posty: 6

PostWysłany: Czw Sty 28, 2021 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeszła mi taka myśl przez głowę, ale jednak zdecydowałam się na ślub w otoczeniu bliskich. Za granicą mogłaby być tylko garstka. Pomogła mi w weselu kontultantka ślubna z Wytwórni Ślubów https://kielce.wytworniaslubow.pl/pl/ i dzięki temu wesele było jak z bajki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elber
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Sty 2021
Posty: 4

PostWysłany: Nie Sty 31, 2021 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim organizującym i planującym wesele, polecam poczytać ten https://grzesiekkogut.pl/niezbednik-slubny niezbędnik ślubny. Bardzo fajny poradnik, na pewno pomoże wam uporządkować poszczególne kroki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Czw Lut 11, 2021 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak. W końcu liczy się przede wszystkim Wasza satysfakcja i to, byście były w stanie błyszczeć w tym niesamowitym dniu.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 5:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piko098
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lut 2021
Posty: 3

PostWysłany: Nie Lut 14, 2021 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś chciałby zorganizować ślub jak z bajki to zdecydowanie warto poszukać jakiegoś magicznego miejsca i pomyśleć nad ślubem cywilnym w plenerze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cathy13
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lut 2021
Posty: 3
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Lut 18, 2021 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym również zapytać o takie kartki ślubne https://www.twojakartka.pl/slub/, którą z nich byście wybrali? Wiele Par Młodych z ogromną radością przyjmuje życzenia od bliskich. Świeżo upieczeni małżonkowie chętnie przechowują też wszelkie pamiątki z tego dnia – stąd popularność m.in. różnorodnych ksiąg gości. Kartka na ślub również może stać się dla nich ważnym i przechowywanym przez lata przedmiotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 417

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro to ma być wesele jak z bajki i nie będziecie na nim szczędzić, to myślę, że powinniście jeszcze wybrać takie upominki dla druhen https://zamowprezent.pl/prezenty-dla-druhny-4-pomysly. W końcu to też jakaś funkcja na weselu i dobrze będzie, jeśli się rodzicom podziękuje, ale i druhnom, prawda? A na pewno ja mam takie wrażenie, nie ma to tamto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1434

PostWysłany: Sro Lut 24, 2021 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie skorzystajcie z usług polecanych podwykonawców. Priorytetem będzie tutaj muzyka, bo bez muzyki nie ma dobrego wesela. Z tego co wiem, to wiele osób poleca dj na wesele opole Może i was zainteresuje namiar na tego dj?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rekin203
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro Mar 24, 2021 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby zorganizować wymarzone wesele nie musimy wybierać się zagranicę, wiele pięknych miejsc mamy u siebie w kraju.. Wszystko też zależy od przygotowanych atrakcji i otoczki całego wydarzenia. Jednak, żeby wszystko przygotować wymaga dużo czasu i wiedzy, której nie wszyscy posiadamy, dlatego lepiej skorzystać z usług specjalistów, bardzo dużo rzeczy zorganizowałam za pośrednictwem strony https://wspanialewesele.com.pl/ bo sama nie miałam aż tyle czasu żeby wszystko ogarnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicpoń
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 211

PostWysłany: Czw Mar 25, 2021 6:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o ślub i ślubne sprawy do załatwienia to oczywiście jest ich bardzo dużo. Dlatego też my postanowiliśmy stopniowo do tych zadań podchodzić. I tak zaczynamy od wyboru zaproszeń bo to także bardzo ważne zadanie jest. A że między innymi tutaj https://www.asta24.pl/2020/08/25/zaproszenia-slubne-dla-minimalistow-oto-najlepsze-propozycje znaleźliśmy kilka ciekawych propozycji to znacznie szybciej uda nam się zaproszenia wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3573

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2021 12:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idealnym miejscem na zorganizowanie wesela z bajki jest http://restauracjalew.pl/ w żarach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cranium84
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Maj 2021
Posty: 2

PostWysłany: Sob Maj 01, 2021 5:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślub z bajki można zorganizować np na zamku jak tutaj! Ślub na zamku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 7 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy