FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
reklama
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SteffAnja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 96

PostWysłany: Nie Lis 17, 2019 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W reklamach wielkoformatowych się nie znam, nawet nie myślałam żeby na coś takiego w ogóle postawić. Głównie skupiam się na działaniach w sieci i to świetnie się sprawdza. Social media, czyli Facebook i Instagram u mnie bardzo dobrze działają. Chciałabym też troszkę rozszerzyć moją reklamę i spróbować pozycjonowania stron. Znajoma polecała mi już firmę https://echomarketing.pl/ od takich zadań. Macie jakieś porady co do tego? Jak rozmawiać z agencją, na co zwracać uwagę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Pon Lis 18, 2019 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozglądacie się za porządną drukarnią, która wykona dla was materiały reklamowe to polecam wam skontaktować się z https://www.demdruk.com.pl/ Oni mają doświadczenie w wykonywaniu rzeczy tego typu. Firma ta ma swoją siedzibę w województwie lubuskim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 685
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto Lut 11, 2020 5:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie to najbardziej skuteczna okazała się po prostu reklama zewnętrzna. Skorzystałem jednak z usług profesjonalnej firmy PRO-KOMP, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Dzięki temu reklama wyszła znakomicie i zrobiła wrażenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Wto Lut 11, 2020 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukacie ciekawego i niekonwencjonalnego sposobu na reklamę, któy przyciągnie do waszej firmy więcej klientów? Jeśli tak, polecam wam zajrzeć tutaj alphacreation.pl . Firma ta specjalizuje się w takiej formie promocji jak video marketing, który moim zdaniem powinien was zainteresować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krych34
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Lut 2020
Posty: 6

PostWysłany: Nie Lut 16, 2020 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto poczytać o reklamie w Google sempire.pl

Ostatnio zmieniony przez krych34 dnia Pon Sty 17, 2022 6:58 am, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1830

PostWysłany: Pią Gru 11, 2020 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii warto zastanowić się nad tym jaki nick na instagram wybrać i na co warto zwrócić uwagę jeżeli chodzi o stworzenie swojego profilu w Social Mediach oraz jego budowę, aby docierać do nowych osób i potencjalnie zainteresowanych naszymi produktami. Pozdrawiam i udanego rozwoju biznesu i sprzedaży w sieci życzę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eryczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 162

PostWysłany: Nie Gru 27, 2020 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam polecam agencję http://erzecznik.com.pl/ która to reprezentuje od dłuższego czasu moją firmę w internecie. Marketing internetowy mają opanowany perfekcyjnie, dzięki czemu dodatkowo niwelują wszelkie kryzysy wizerunkowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miłoszek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 215

PostWysłany: Nie Sty 10, 2021 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak reklama, to warto skupić się na działaniach internetowych, które z miesiąca na miesiąc mają coraz większy wpływ na zainteresowanie klientów. Tu agencja http://123media.pl/ na podstawie moich wytycznych jak i oczekiwań, poprowadziła działania marketingu internetowego. Potrafią podbudować świadomość o istnieniu mojej marki, co ułatwia prowadzenie biznesu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
hudson.garland
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Maj 05, 2021 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecność firmy w mediach społecznościowych pozwala lepiej poznać potrzeby potencjalnych klientów i optymalniej dopasować ofertę. Założenie profilu na Facebooku jest doskonałym sposobem na promocję. Prowadzenie fanpage https://nueko.com/prowadzenie-fanpage/ pozwala w szybki sposób zaprezentować ofertę firmową osobom, które w inny sposób nigdy nie miałyby szansy jej poznać. Aby fanpage był atrakcyjny dla klientów i przynosił jakieś korzyści, konieczna jest sumienność, systematyczność i aktualizowanie go o nowe treści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chacman14
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2019
Posty: 552

PostWysłany: Sro Maj 05, 2021 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o reklamę dla firmy to może warto postawić na Torby z nadrukiem Zainteresujcie się tym bo torby wielokrotnego użytku są dzisiaj jednym z najczęstszych gadżetów które zabieramy ze sobą. Polecam serdecznie sprawdzić też na całą ofertę tej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Nie Maj 16, 2021 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez reklamy i skutecznych działań marketingowych to trudno oczekiwać rosnących słupków sprzedażowych i zdobywania nowych klientów. A, że każda firma jest inna to i działania powinny być odpowiednio i indywidualnie dobrane. Dlatego najlepiej współpracować ze specjalistami w tej dziedzinie, tak ja ja mogłam liczyć na Marketing Relacji spółka z o. o. Od pierwszej rozmowy miałam 100% przekonanie, że rozmawiam z profesjonalistami, którzy znają się na tym co robią. Tym bardziej, że ich zakres działań jest naprawdę szeroki i różnorodny. Można zdecydować się na kompleksowe działania lub wybierać konkretne, to już zależy czego oczekujemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3190

PostWysłany: Wto Sty 04, 2022 2:12 pm    Temat postu: instagram Odpowiedz z cytatem

Niedawno jeszcze rozglądałam się za jakąś dobrą firmę, dzięki której uda mi się zwiększyć popularność na TikTok. Skorzystałam jednak z oferty https://www.lajki.io/produkt/tiktok-followers-obserwujacy/ i to był świetny wybór, ponieważ działania tej firmy są mega owocne i koszt usługi nie był wysoki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 229

PostWysłany: Wto Sty 04, 2022 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem istotne są też gadżety reklamowe sprawdźcie na takie gadżety i zamawiajcie idealne dla swojej firmy. Takie gadżety z logo firmy to od dawna dobry sposób na skuteczna reklamę. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robi
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 04 Mar 2021
Posty: 21

PostWysłany: Sro Sty 05, 2022 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystamy z wielu rodzajów reklamy. Ostatnio zaczęliśmy myśleć także nad reklamą na samochodach, za sprawa tego artykułu: https://www.grafikaidruk.pl/artykul/oklejanie-samochodow-jako-sposob-na-reklame-kiedy-sie-sprawdzi-153719 W sumie forma nam odpowiada, jest to całkiem tanie, więc będziemy próbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agata96
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lis 2021
Posty: 126

PostWysłany: Wto Lis 15, 2022 6:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku staram się współpracować ze specjalistami, aby osiągnąć jak najlepsze możliwe rezultaty. Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem formy reklamy dla swojej firmy, to osobiście mogę Wam polecić sprawdzić artykuł na stronie https://investmap.pl/jak-mozna-wykorzystac-tablice-reklamowe.a302182 , gdzie dowiecie się jak można wykorzystać tablice reklamowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy