FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dobra jakościowo pościel - w jakim sklepie?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mocnakawa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 435
Skąd: Polska

PostWysłany: Nie Gru 06, 2020 9:15 am    Temat postu: Dobra jakościowo pościel - w jakim sklepie? Odpowiedz z cytatem

Gdzie najlepiej kupować wysokogatunkową pościel, która nie będzie się po kilku praniach mechacić? Podpowiecie?
_________________
ta da dam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Radaporada
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2019
Posty: 62

PostWysłany: Pon Gru 07, 2020 6:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej kupuję w Jysku, ale dostałam niedawno w prezencie bardzo ładną pościel od córki. To pościel z bawełny satynowej, wygląda szykownie i jest wyjątkowo miła w dotyku. Tak mi się spodobała, że spytałam gdzie kupiła. Okazuje się że w sklepie internetowym Bella Storia.

Mają większy wybór niż w sklepach stacjonarnych, a ceny też są ok Smile
Tu możesz obejrzeć tą pościel https://www.bellastoria.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Pon Gru 07, 2020 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A bo ja wiem? Kupuję po prostu tam, gdzie mi odpowiada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcelina3456
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Gru 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro Gru 23, 2020 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze dobry sklep równa się z wysokiej jakości pościelą Smile lepiej patrzyć na skład - np. 100 pro bawełny. Ja zawsze patrzę na to i jeszcze się nie zawiodłam
_________________
kołdry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aniula
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Gru 2020
Posty: 6

PostWysłany: Sro Gru 23, 2020 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze sa takie szyte przez krawcowe Smile

_____
okna katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek333267667
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1296

PostWysłany: Pią Sty 22, 2021 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem bardzo zadowolony bo kilka tygodni temu kupiłem bardzo dobrą pościel ze sklepu internetowego https://indygosklep.pl .O tym sklepie powiedziałem znajomej i ona pościel też kupi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
termia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 224

PostWysłany: Pią Mar 12, 2021 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zależało na bardzo dobrej jakościowo pościeli. Poświęciłam więc temu tematowi dłuższą chwilę i zaczęłam szukać czegoś porządnego. Chciałam prześledzić dokładnie to, co obecnie oferowane jest na rynku. Na stronie https://moonula.pl/ znalazłam pościel z tkaniny konopnej Jak się okazało ma ona sporo właściwości zdrowotnych i jest ekologiczna. Jakość pościeli ma naprawdę spore znaczenie. Kupiłam jeden komplet i jestem tak zadowolona, że z pewnością wrócę do nich po kolejne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
will73
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 12, 2021 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno trzeba stawiać na jakościowe materiały, wygodne i komfortowe dla skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fernena
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 509

PostWysłany: Wto Maj 18, 2021 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak i dziwię się ludziom, którzy wybierają sztuczne materiały. No chyba, że to najwyższy gatunek jak na przykład pościel z mikrowłókna to inny temat. Wiadomo, w przypadku alergików takie pościele lepiej się sprawdzą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miki09
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2018
Posty: 196

PostWysłany: Pon Cze 28, 2021 5:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kołdry proponowane przez https://tryalpaca.comv są doskonałą odpowiedzią dla tych którzy poszukują takich produktów tworzonych z naturalnych materiałów. Całoroczna kołdra z wełny z alpaki to naturalny wyrób gwarantujący ciepło, miękkość i lekkość kołdry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Konallia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 566
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Sie 17, 2021 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma Seven działa w branży tekstylnej od 1990 roku. Firma produkuje i sprzedaje wysokogatunkowe antyalergiczne kołdry i jedwabne poszewki, pościel z jedwabiu oraz koce. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://koldryjedwabne.pl/produkt/posciel-jedwabna-poszewka-40x40/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2021 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie koniecznie weźcie pod uwagę ofertę przygotowaną przez sklep online https://loomframe.com/ ponieważ to u nich udało mi się zestawić szeroki wybór wzorów, rozmiarów i do tego są to moje ulubione pościele bawełniane świetne w dotyku, ciepłe i do tego dostępne w naprawdę szerokiej gamie najmodniejszych kolorów, które świetnie dopełnią całe wnętrze Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Claudia85
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Lis 2019
Posty: 25

PostWysłany: Pią Lut 11, 2022 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma chyba nic cenniejszego w naszym życiu jak zdrowy sen. Zachowanie odpowiedniego zegaru biologicznego to jedna kwestia, natomiast trzeba też zadbać o odpowiednie warunki dla naszego odpoczynku. Zdaniem ekspertów w tej dziedzinie to powinniśmy wybrać przede wszystkim trochę większe łóżko niż potrzebujemy. Oczywiście jak mamy wystarczająco miejsca w naszej sypialni. Do tego wysokiej jakości materac z długą gwarancją (najlepsze modele mają nawet 25 lat gwarancji). Jeśli chodzi o samą pościel to nie wiem czy wiecie ale blisko 40% polaków cierpi na różnego typu alergie. Dlatego tak dużą popularnością cieszy się kołdra antyalergiczna wykonana z innowacyjnych materiałów - https://alergika.pl/posciel-antyroztoczowa-alergia-na-roztocza-astma-azs/koldra-antyroztoczowa-antyalergiczna-caloroczna-evolon.html Swoją skuteczność zawdzięcza swojej konstrukcji opartej o włóknach 200-krotnie cieńszych od ludzkiego włosa, które stanowią dla alergentów nieprzekraczalną barierę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Wto Sie 15, 2023 7:04 pm    Temat postu: Great SwingTowns Lifestyle Guide Odpowiedz z cytatem

Why don't you Google it! before you post
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
alicja89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 1223

PostWysłany: Wto Lis 14, 2023 6:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam sprawdzonego sklepu online z dużym wyborem kołder i ręczników. Głównie interesuje mnie kołdra puchowa zimowa. W Internecie znalazłam sklep Bella Storia. Czy ktoś z was kupował w tym sklepie i może podzielić się opinią? https://bellastoria.pl/koldry-zimowe-antyalergiczne-puchowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy