FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Meble z technorattanu lepsze od drewnianych?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2015 8:35 am    Temat postu: Meble z technorattanu lepsze od drewnianych? Odpowiedz z cytatem

Czy meble z technorattanu będą pod jakimiś względami lepsze od tych drewnianych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
adamowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 810

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2015 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że różnią się przede wszystkim estetyką, ale też wygodą.
Technorattan jest łatwiejszy w obróbce, a do tego lżejszy, więc takie meble są bardziej funkcjonalne niż drewniane.
Ciekawie wyglądają takie zestawy mebli, jak te: http://bazkar.pl/169-meble-technorattanowe
Myślę, że warto wziąć pod uwagę różne rozwiązania.
Widziałam tam zarówno meble wypoczynkowe, jak i zwykłe komplety typu stolik plus dwa krzesła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bajpalo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Cze 2015
Posty: 2

PostWysłany: Wto Cze 02, 2015 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble z technorattanu to elegancja i trwałość. Dla mnie są najlepsze i nie zamieniłbym ich na żadne inne. Możesz sobie trochę o nich poczytać http://www.obi.pl/pl/guides/garden-and-leisure/garden-living/garden-furniture/index.html?utm_source=CM&utm_medium=PUBL&utm_campaign=FIRST Ale zaręczam, że są super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 281

PostWysłany: Nie Cze 21, 2015 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z technorattanu czy lesze? Nie wiem, co rozumiesz pod pojęciem lepsze. Na pewno droższe, pewnie też i trwalsze, łatwiejsze w pielęgnacji - bo wystarczy woda i płyn do mycia, zwykły detergent.
No technorattan daje więcej możliwości doboru kształtu i stylu. Ale, jak zawsze, każdy materiał ma swoich zwolenników lub przeciwników. A moim zdaniem każdy dobiera sobie to, na co go stać, i co mu do ogrodu pasuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy