FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Opinia o deweloperze
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Sro Lut 13, 2013 11:51 am    Temat postu: Opinia o deweloperze Odpowiedz z cytatem

interesują mnie opinie odnośnie SM Salwator w Krakowie, ale tylko od osób, które rzeczywiście zakupiły mieszkania od tego dewelopera. W sieci trafiłam na kilka bardzo nieprzyjemnych opinii, jednak to właśnie tego dewelopera polecili mi znajomi (chcę kupić mieszkanie na Nowej Hucie) jestem też po rozmowie z przedstawicielem i wszystko wydaje mi się naprawdę sensowne. W dodatku mają ładne projekty mieszkań i bardzo niskie ceny za metr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ona877
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2013
Posty: 1

PostWysłany: Pon Cze 17, 2013 11:04 am    Temat postu: Opinia o developerze Odpowiedz z cytatem

Wraz z moim mężem skorzystaliśmy z pomocy SM Salwator i do tej pory nie wynikły zadne komplikacje. Jestesmy zadowoleni z mieszkania, dlatego też z czystym sumieniem mozemy polecić ta firmę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Telka
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 26

PostWysłany: Pon Cze 17, 2013 2:02 pm    Temat postu: Pomocy :) Odpowiedz z cytatem

Szukam dobrego developera w Krakowie ! Proszę o pomoc, jedynym na którego póki co chce sie zdecydować to Salwator, maja ciekawe projekty, większość osiedli ma naprawdę fajną lokalizację. co o tym myslicie, warto ?
_________________
Mieszkanie dla Młodych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Blueone
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 39

PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 1:54 pm    Temat postu: Opinia o developerze Odpowiedz z cytatem

My też z żoną zastanawialiśmy się nad tym Salvatorem, ale trzeba będzie co nieco dozbierać... W prawdzie znaleźliśmy taki program Mieszkanie Dla Młodych, ale na razie trzeba się jeszcze rozglądać.
_________________
Mieszkania dla Młodych - Program
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dooroota
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 1:41 pm    Temat postu: Re: Opinia o deweloperze Odpowiedz z cytatem

princepola napisał:
interesują mnie opinie odnośnie SM Salwator w Krakowie, ale tylko od osób, które rzeczywiście zakupiły mieszkania od tego dewelopera. W sieci trafiłam na kilka bardzo nieprzyjemnych opinii, jednak to właśnie tego dewelopera polecili mi znajomi (chcę kupić mieszkanie na Nowej Hucie) jestem też po rozmowie z przedstawicielem i wszystko wydaje mi się naprawdę sensowne. W dodatku mają ładne projekty mieszkań i bardzo niskie ceny za metr.


Witam, rzeczywiście też się spotkałam z kilkoma negatywnymi opiniami na temat SM Salwator, ale to chyba nie są opinie pisane przez klientów tej firmy... W rzeczywistości SM Salwator to poważny i profesjonalny deweloper. Jestem zadowolona z współpracy z nimi. Docenić należy solidne wykonanie i wysoką jakość wykończenia w każdym miejscu, mam tutaj na myśli tak mieszkanie, jak i klatkę schodową czy garaż podziemny. Tak naprawdę cała inwestycja Salwatora przy ulicy Obozowej w Krakowie zrealizowana została bardzo dobrze i solidnie. Teren wokół bloku zagospodarowany jak należy. Gołym okiem widać tutaj kawał dobrej roboty i cieszę się, że zdecydowałam się na zakup mieszkania właśnie tutaj i właśnie od SM Salwator. Dlatego jako zadowolona klientka polecam tego dewelopera.
_________________
Dorota
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 1
Skąd: Cracow

PostWysłany: Pią Cze 26, 2015 11:32 am    Temat postu: Obiektywna ocena Salwatora Odpowiedz z cytatem

Princepola już pewnie z mojej oceny nie skorzysta, ale może przyda się komuś innemu. Zaznaczam, że miałem osobiście przyjemność zakupić mieszkanie od tego developera i nie wystąpiły podczas transakcji żadne problemy. Developer solidny, z renomą i doświadczeniem (co było dla mnie bardzo ważne). Współpraca miła, kulturalna i przede wszystkim jasna i uczciwa. Cena dobra, choć to subiektywna ocena i dla każdego może być inaczej widziana. Terminowi i dokładni, polecam.
_________________
PaWliK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mammamia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Lut 2016
Posty: 1
Skąd: K-ów

PostWysłany: Pon Lut 29, 2016 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zeszłym roku kupiłam mieszkanie w Krakowie od tego dewelopera i mogę go polecić zarówno ze względu na cenę jak i jakość. Fachowiec, który pomagał mi przy odbiorze (ja w tym temacie jestem zielona) mieszkania nie doszukał się żadnych większych problemów i jak na razie też nic nie wypłynęło, więc jestem zadowolona Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szlocha
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Mar 2016
Posty: 3

PostWysłany: Czw Mar 31, 2016 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to mimo wszystko nie można polegać na jednym deweloperze, trzeba porównywać ceny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aga33
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Kwi 2016
Posty: 3
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2016 10:12 am    Temat postu: deweloper Odpowiedz z cytatem

polecam zaznajomić się z artykułem o pracy dewelopera i ogólnie jego działaniach http://nieruchomosci.na-dobre.pl/2016/04/05/czym-zajmuje-sie-deweloper/ Wink
_________________
Moda męska BigLook
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
misiekmichal
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 9
Skąd: włocławek

PostWysłany: Wto Lis 01, 2016 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na temat każdego dewelopera w sieci sa negatywne i pozytywne opinie, prawda jest taka, że przy takich dużych inwestycjach trudno ustrzec się wpadek.
Wszyscy jakoś budują i ludzie kupuja, licząc tylko na cene trudno oczekiwać kokosów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Terry55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 177

PostWysłany: Wto Lis 22, 2016 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze robisz że szukasz opinii o deweloperze na forum. Najlepiej właśnie tak zdecydować jaka oferta będzie najlepsze. W dzisiejszych czasach deweloperzy kuszą każdego klienta i nie wiadomo tak na prawdę na co się zdecydować. A pamiętajmy że jeśli już kupimy mieszkanie a coś nam będzie nie odpowiadać to pretensje możemy mieć już tylko do siebie. Dlatego wybór odpowiedniego dewelopera jest sprawą kluczową. Jeśli ktoś z Was planuje zakup mieszkania we Wrocławia to najlepiej będzie zapoznać się z ofertą https://vantage-sa.pl/ Deweloper ten jest na samym szczycie listy jeśli chodzi o wybór w tym mieście. Cieszą się zaufaniem i bardzo dobrą opinią wśród klientów. Swoją ofertą idealnie wpasowują się w gusta szczególnie młodych ludzie. Ich mieszkania są usytuowane w przyjaznej pełnej zieleni okolicy z na prawdę bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta. Gorąco polecam zajrzeć na ich stronę internetową i zapoznać się z nowymi inwestycjami które już powstają lub dopiero ich budowa ruszy. Dajcie znać w komentarzach co o tym sądzicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baranczyk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Lis 2016
Posty: 9

PostWysłany: Czw Lis 24, 2016 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej szukać opinij o deweloperach na forach internetowych, ale lepiej przeczytać kilka forum i wtedy się zdecydować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luśka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 179

PostWysłany: Wto Lis 29, 2016 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każde forum należy czytać z przymróżeniem oka... Często zdarza się tak, że człowiek nie doczyta tego co podpisuje, a potem smaruje dewelopera w sieci... Fajnie, jak znajomi polecają. Internet jest pełny opinii, część z nich jest moderowanych...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baranczyk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Lis 2016
Posty: 9

PostWysłany: Czw Gru 01, 2016 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luśka napisał:
Każde forum należy czytać z przymróżeniem oka... Często zdarza się tak, że człowiek nie doczyta tego co podpisuje, a potem smaruje dewelopera w sieci... Fajnie, jak znajomi polecają. Internet jest pełny opinii, część z nich jest moderowanych...


Zgadzam się. Ja słucham co mi mówią znajomi, ale jest problem kiedy nikt ze znajomych nie wie na ten temat.
Wtedy polecam strony społecznościowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jurrekk445
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Sty 2017
Posty: 6

PostWysłany: Wto Sty 10, 2017 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale myślice ze facebook to jest opinia pozytywna
_________________
przyspieszenie wordpress
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy