FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Części do koparki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kocir
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 3:56 pm    Temat postu: Części do koparki Odpowiedz z cytatem

Niedawno nabyłem używaną minikoparkę firmy caterpillar, ale kilka części nadaje się do wymiany (m.in. ząb skrajny oraz adaptery, które są niestety popękane) Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, gdzie najlepiej szukać takich części pod wymianę. Najlepiej, żeby były oryginalne (od tego samego producenta). Oczywiście w grę wchodzi możliwość zakupu przez internet, więc jeśli ktoś zna jakiś sklep internetowy z takim asortymentem to bardzo proszę o jakieś namiary. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i sugestie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
goscimir
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 12:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam pijęcia gdzie kupuje się części do maszyn budowlanych. Pewnie w podobny spisób jak części do auta. W sumie mogę popytać wuja, który swego czasu pracował w firmie budowlanej na koparce. Może się orientuje w tych wszystkich producentach i sprawach związanych z majsterkowaniem. Jeśli czegoś się dowiem to oczywiście dam znać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gregorro2
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lepiej by było, gdybyś napisał do producenta tego mini kopa podał nazwę nawet numer seryjny koparki czy też tych części, które ci się zepsuły? Wtedy wynegocjować jakieś ceny dobre chyba, że chcesz zamienniki nie oryginały to tego na rynku raczej jest sporo nawet na allegro możesz to znaleźć. Jeżeli oryginał to tylko u producenta takiej koparki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mazeen
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno najszybciej i najłatwiej będzie zakupić części przez internet, nie będziesz miał jednak możliwości zobaczyć i porozmawiać o tym jaka część bezie pasować najlepiej, chyba, że zajrzysz do tego serwisu: http://www.serwis-kop.pl/kategoria/czesci-caterpillar - mają dobre ceny i pomocnych doradców.
Pozdrawiam i powodzenia Smile


Ostatnio zmieniony przez mazeen dnia Pią Paź 09, 2015 8:32 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rruki
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sob Lip 11, 2015 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę że zakup u producenta byłby dobrą opcją ale na pewno drogą. Może poszukaj w prasie branżowej albo na portalach z tematyką sprzętu budowlanego. Serwisów i komisów z takim sprzętem na pewno nie ma tyle co z samochodami i nie będzie łatwo zakupić u przysłowiowego Zdzisia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kocir
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sob Lip 11, 2015 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mazeen napisał:
Na pewno najszybciej i najłatwiej będzie zakupić części przez internet, nie będziesz miał jednak możliwości zobaczyć i porozmawiać o tym jaka część bezie pasować najlepiej, więc może lepiej udaj się do sprzedawcy, handlarza, który handluje maszynami budowlanymi.
Pozdrawiam i powodzenia Smile


Być może masz racje. Z resztą już sprawdzałem w prasie lokalnej i na lokalnych stronach internetowych czy jest gdzieś w okolicy jakieś miejsce, w którym mógłbym dostać takie części, ale niestety na nic takiego nie natrafiłem, więc chyba rzeczywiście jedynym wyjściem jest zakup przez internet... Ciekawe tylko jak duże będą koszty ewentualnego transportu takich części.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Wto Lut 25, 2020 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poszukajcie w internecie, można trafic naprawde na niezłe ceny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Pon Mar 09, 2020 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio miałem problem z hydrauliką siłową w jednej z moich koparek. Musiałem rozejrzeć się za firmą, która zajmuje się sprzedażą elementów hydrauliki siłowej. Mój wybór padł na firmę http://rolmetplus.pl/ i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja. Wam również polecam się z nimi skontaktować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy