FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wyprawka dla dziecka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gabysiak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Mar 2021
Posty: 71

PostWysłany: Wto Sie 31, 2021 5:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z suplementacją dla dziecka? Jeśli nie wiecie, co dziecko powinno przyjmować to na https://biozdrowy.pl/pl/suplementy-dla-dzieci/ znajdziecie suplementy dla dzieci oraz niemowląt. Dostarczają niezbędnych składników oraz witamin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
paulinabb
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 285

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2021 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o sam pomysł na prezent - super, jak najbardziej. Ale co do marki wózka dla noworodka to nie do końca kojarzę tą, o której wspominasz... Bardziej znane są na pewno Anex, Tutis, Venicci. Może warto je sprawdzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2021 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wózek to my wybraliśmy Cavoe Osis. Jest idealny do jazdy po mieście. Dziecko ma dużo miejsca w gondoli, spacerówka jest do 22 kg. Jestem zadowolona z wyboru Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilla36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2020
Posty: 232

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2021 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kompletowanie wyprawki jest odpowiedzialnym zadaniem. Pamiętaj, że wybierając rzeczy dla dzieci najlepiej jest kupować wyłącznie te dobre jakościowo. Jeśli chodzi o wózek, naprawdę super sprawdza się Riko Nano Pro. Nie zamieniłabym go na żaden inny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2021 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi teraz potrzebna była lekka spacerówka do miasta. Dowiedziałam się że to x-lander x-go będzie idealnym wyborem. Faktycznie ona świetnie się spisuje, ma wygodne szerokie siedzisko, rozkłada się prawie na płasko więc dziecko ma wygodnie nawet jak śpi na spacerze i jest dobrze amortyzowana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
helka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 693

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2021 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wyprawkę dla dziecka to skorzystaj z oferty sklepu https://tulisie.pl/ gdzie spokojnie skompletujesz wyprawkę. Dzięki ich ofercie wiesz że kupujesz to co najlepsze i dodatkowo wspierasz szczytny cel bo część z zakupów idzie na pomoc dzieciom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoaU
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Sie 2021
Posty: 161

PostWysłany: Czw Paź 07, 2021 7:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

basiq napisał:
Warto pamiętać o tym, by kupić dziecku fajną piżamę. Zerknij tutaj: hellomorning.pl/pl/32-pizamy-dla-dzieci. Masa ciekawych piżamek, w których dziecko na bank będzie czuło się komfortowo. Do tego jest ciekawy wybór dla dorosłych - zarówno kobiet jak i mężczyzn.



A jak organizujecie w domu pranie pościeli? Bo ja mam do prania pościel co tydzień i się zastanawiam, czy przy trójce dzieci nie skorzystać z oferty usługi dla hoteli: https://maniaprania.com/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Gru 2020
Posty: 329

PostWysłany: Pią Paź 08, 2021 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już moja siostra kupiła nie które rzeczy do wyprawki dla swojego dziecka to odrazu pomyślała o nosidełku ergonomicznym. Jej przyjaciółka używała przy dwójce swoich dzieci i widziała że to ekstra sprawa. Dlatego zakupiła takie nosidełko dla siebie i swojego synka z tego sklepu https://carrylove.pl/nosidla-ergonomiczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1446

PostWysłany: Sro Paź 13, 2021 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapomnijcie również o elektronicznej niani. Ja wybrałam jedną z tych https://www.babythings.pl/ranking-top-10-niania-elektroniczna-dla-dzieci/ bo bardzo odpowiadały mi parametry. Muszę przyznać, że to faktycznie był trafny wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kerwajow
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 21 Cze 2021
Posty: 33

PostWysłany: Sro Paź 13, 2021 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyprawka to poważny temat i tak też trzeba do niego podejść. Przykładowo, fotelik samochodowy dla noworodka, powinien spełnić szereg wymogów i norm. Co najistotniejsze zawsze musi być montowany tyłem do kierunku jazdy! Aż dziwne, ale nie wszyscy rodzice o tym wiedzą / pamiętają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Energa
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 31 Sty 2013
Posty: 39
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Pią Paź 22, 2021 6:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robiąc zakupy,szczególna uwagę warto zwrócić na ubranka,powinny być one wykonane z dobrych,delikatnych,ale wytrzymałych tkanin,takich jak bawełna.Sklep Fabryka Bodziaków,oferuje właśnie takie produkty z myślą o najmłodszych.W ofercie są bardzo przydatne bodziaki kopertowe https://fabrykabodziakow.pl/pc/gory/body-kopertowe/ ale też z długim i krótkim rękawem.Każdy z nich jest szyty ze 100% bawełny,co sprawia,że dziecko czuje się w nich wygodnie, nie poci się i może zdrowo się rozwijać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3285

PostWysłany: Pią Paź 22, 2021 10:32 am    Temat postu: sklep Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre akcesoria dla dzieci znajdziecie również w https://tanie-zakupy.pl/ . Można tutaj kupić solidne rzeczy, które są dostępne w bardzo niskich cenach co jest dużym plusem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleksandra Kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Paź 2021
Posty: 74

PostWysłany: Sob Paź 23, 2021 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ciuszki dla noworodka, to nie należy przesadzać. Taki brzdąc rośnie zdecydowanie za szybko... u mnie córka nie zdążyła we wszystkim pochodzić, więc przed urodzeniem syna już byłam nieco mądrzejsza i nie kupowałam ciuchów na zapas Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1952

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo miło czyta się, że wasze dzieci są zdrowe.

Ostatnio zmieniony przez wuwek dnia Wto Paź 26, 2021 6:35 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
majeccczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2021
Posty: 119

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kupujecie do wyprawki mleko modyfikowane?? Na pewno w DOZie Bebilon jest w promocji, różne rodzaje są dostępne od ręki, profutura kosztuje 50 zł z groszami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 14 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy