FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Przeprowadzka
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jowita85
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lip 18, 2015 12:12 pm    Temat postu: Przeprowadzka Odpowiedz z cytatem

Czytałam ostatnio na http://blog.express-przeprowadzki.pl/ bardzo ciekawy wpis na temat transportu mebli podczas przeprowadzki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Hunter
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Nie Lip 19, 2015 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy przeprowadzce ideałem są firmy przeprowadzkowe. Spakują, wypakują, jak odpowiednio zapłacisz, to nawet ci poustawiają tak jak miałaś w poprzednim mieszkaniu. Myśmy przeprowadzali się dwie ulice dalej i część rzeczy przenosiłam ręcznie z mieszkania do mieszkania, żeby taniej było Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lanna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 118

PostWysłany: Sro Lip 22, 2015 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://sebatrans.szczecin.pl/ - to jest dobra firma, która pomaga w przeprowadzkach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 281

PostWysłany: Czw Lip 23, 2015 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z mężem pakowaliśmy wszystko w dużego dostawczaka i przewoziliśmy sami żeby uniknąć dodatkowych kosztów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lanna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 118

PostWysłany: Pią Lip 24, 2015 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak się przeprowadzałam z jednego końca Krakowa na drugi to też wzięłam firmę specjalizującą się w przeprowadzkach, tutaj namiary jakby ktoś chciał: http://www.najtanszeprzeprowadzki.pl/. I panowie nie marudzili nawet wtedy, gdy trzeba było wnieść i ustawić meble w konkretnym pokoju. Sama bym tego nie zorganizowała, bo nie mam tak dużego auta ani znajomych z takim
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dariaw
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sty 2014
Posty: 134

PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też czegoś szukam, ale w Sopocie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karollo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 98

PostWysłany: Wto Lip 28, 2015 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też kiedyś przeprowadzałem się z Seba Trans - nie mam nic do zarzucenia, super firma
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Sro Lip 29, 2015 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie też się bardzo dobrze sprawdzili
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2015 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam bardzo dobra firmę od U ktorej można wynająć samochód do transportu. Widziałam, że ta http://sebik.pl/transport ma na stanie takie rzeczy, może wynajmij od nich samochód i sam wszystko przewieź, To wyjdzie znacznie taniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karollo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 98

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2015 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja przeprowadzajac sie korzystałem z firmy Transport Kubacki i ich pracę moge ocenic bardzo pozytywnie. dodatkowo korzystaliśmy z ich pomocy w przenoszeniu mebli. Wszystko zostało dostarczone bez żadnych uszczerbków i przebiegło sprawnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Pon Paź 19, 2015 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas bardzo pomógł znajomy, który ma samochód dostawczy.
Gdyby jednak nie było mozliwości skorzystania z jego pomocy to poszukalibyśmy samochodu dostawczego na wynajem i sami wszystko przewieźli. Ostatnio widziałam,że na http://wynajemdostawczych.eu/ można wynająć samochód w bardzo atrakcyjnej cenie. Na pewno bardziej się to opłaca niz wynajem firmy przeprowadzkowej gdzie trzeba zapłacić za paliwo i opłacić ludzi, którzy wszystko zapakują przewiozą i wypakują z samochodu. Oni chyba za każdą godzinę sobie słono liczą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Pią Paź 23, 2015 12:10 pm    Temat postu: przeprowadzka Odpowiedz z cytatem

Nie cierpię przeprowadzek, pakowanie wszystkich rzeczy, skąd sie tego tyle wzięło. Na całe szczęście można teraz dostać opakowania np ze strony http://pakobud.com.pl/ różnego typu kartony. A firmy nie najmowaliśmy, czasami warto stawiać na przyjaciół. My mamy niezawodnych. Dziewczyny pakowały, a męska część przewoziła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
buendia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon Paź 26, 2015 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opakowania można za grosze dostać albo w osiedlowym sklepie - przecież sklep coś musi zrobić z kartonami po dostawach towarów - albo w Ikei, a te już można sobie jakoś zagospodarować na przyszłość. Faktycznie, czasami trzeba wynająć firmę transportową, bo przewóz mebli bywa trudny. Jak patrzę po swojej kuzynce, która jest studentką, rodzice przewożą jej rzeczy jednym kursem Warszawa-Poznań, natomiast zwieźć ją do domu to już co najmniej 3 kursy Wink Tyle rzeczy się gromadzi, a przecież się nie wyrzuci cennych pamiątek po roku studiów Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hohome
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 287

PostWysłany: Sro Paź 28, 2015 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze jest tworzyć sobie listy rzeczy, które ułatwią nam bądź co bądź dosyć trudną akcję.
Na przykład tutaj znajdziecie listę materiałów niezbędnych do przeprowadzki.
Na pewno w całym tym rozgardiaszu warto się rozluźnić i zaplanować co i jak, a reszta później pójdzie szybciej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Pią Lis 13, 2015 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób nie wie jak się zabrać za przeprowadzkę i co jest im potrzebne przy prowadzce. Warto wtedy zajrzeć tutaj jest tam fajny artykuł dotyczący właśnie przeprowadzek i pakowania. Dla osób przeprowadzających się pierwszy raz na pewno jest to przydatne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy