FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Warto korzystać z agencji nieruchomości

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Agencje nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zecik1976
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 3

PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 1:15 pm    Temat postu: Warto korzystać z agencji nieruchomości Odpowiedz z cytatem

Jeśli agencja jest dobra i naprawdę renomowana to warto. Ja bardzo często korzystam z jednej dobrej agencji w Szczecinie przy sprzedaży nieruchomości i jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Oszczędzają mój czas, wyszukują klientów i na koniec załatwiają wszystkie formalności. Ja tylko przyjeżdżam do notariusza i podpisuję akt notarialny.
_________________
www.kredyciak.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Layla
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 13 Wrz 2010
Posty: 37

PostWysłany: Sob Wrz 18, 2010 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam, że jeśli trafi się na kompetentnego pośrednika to współpraca może przebiegać miło i fachowo. Szkoda tylko, że są i tacy pośrednicy, którzy psują renomę - no ale cóż, w każdym zawodzie można spotkać specjalistów "od siedmiu boleści" Smile
_________________
Świadectwa Energetyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joanna85
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 43

PostWysłany: Pią Sty 21, 2011 12:15 pm    Temat postu: warto... Odpowiedz z cytatem

Szkoda tylko, że takich rzetelnych agencji nieruchomości jest naprawdę coraz mniej... Ludzie ufają pośrednikom, mając nadzieję na szybką sprzedaż a potem czekają i czekają... Ja osobiście uważam, że warto samemu także szukać kupca zamieszczając swoje oferty w różnych portalach z ogłoszeniami nieruchomości w Internecie czy też gazecie. Nigdy nie zostawiajmy kwestii sprzedaży domu czy mieszkania tylko i wyłącznie agencji nieruchomości.


*Linki w opisie
_________________
Zapraszam do serwisu ogłoszeń nieruchomości - nieruchomości Nysa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Agencje nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy