FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
AGD z internetu
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mysza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 80

PostWysłany: Czw Lip 16, 2015 12:08 pm    Temat postu: AGD z internetu Odpowiedz z cytatem

Czy jest tu ktoś kto kupował duże adg w sieci? Jestem w kropce- znalazłam fajne sprzęty na electro.pl i choc cena jest kusząca to ciągle sie zastanawiam czy kupować w ten sposob czy normalnie w sklepie. Chyba najbardziej boje się jakichś reklamacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
koniecko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Lip 2015
Posty: 5
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kupowałem w neonecie i mediaexpercie i żadnych problemów nie było, a w razie reklamacji mogę zgłosić się do sklepu stacjonarnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kestrin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 7
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lip 22, 2015 5:16 pm    Temat postu: internet Odpowiedz z cytatem

Nie i jeszcze raz nie, nie polecam nie kupujcie AGD w Internecie, lepiej dopłacić i kupić na miejscu żeby było bezpiecznie, bo to może skończyć się źle dla WAS .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loretta
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lip 22, 2015 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupowałam przez internet, ale w sklepach, które maja swoje oddziały stacjonarne. Tak jest prościej, jeśli chodzi o gwarancję podobno. Wcześniej zresztą byłam w sklepie i obejrzałam sobie dla porównania różne modele i w sumie przez internet kupiłam to co oglądałam, kilka stówek taniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martionke
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Lip 25, 2015 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AGD spokojnie możesz kupić przez internet. Jedyna kategoria produktowa, której nie kupuję przez internet, to meble: z tej prostej przyczyny, że przez internet nie mogę sprawdzić, czy to jest cokolwiek solidnego, jakie jest w dotyku, czy nie skrzypi, trzeszczy itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bojfrend
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 27 Lip 2015
Posty: 12
Skąd: Sosnowiec Zagłebie

PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kupowałam AGd tzn kupowałam lodówkę przez avans.pl ale najpierw pojechałam do sklepu ją obejrzeć, przez internet wyszło po prostu taniej, a firme polecam bo są profesjonalni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matimo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Lip 29, 2015 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również polecam sklepy internetowe, ale takie które prowadzą także sprzedaż stacjonarną. Najlepiej jakby miał dobrą renomę Smile Po co ryzykować Smile
_________________
zasilacz 12V
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
annika27
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 09 Sie 2015
Posty: 36

PostWysłany: Pią Sie 28, 2015 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez internet jest ok - ale najlepiej wcześniej sprawdzić dany sprzęt w sklepie stacjonarnym, tzn. dokładnie obejrzeć jak wygląda, bo zdjęcia nie oddają w pełni wszystkiego. Ja kupuje przez internet i nie narzekam, z reklamacjami nie ma problemu (o ile oczywiście korzysta się z dobrych sklepów). A ze sprzętami to teraz tak jest, że mają swoją wytrzymałość i po 3-5 latach najczęściej wymagają wymiany, bo części strasznie drogie. Wiem, bo pogadałam sobie na ten temat z fachowcem http://serwisagd.wroclaw.pl/faq i pan wszystko ładnie wyjaśnił, dlaczego tak się dzieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dulkom
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 4

PostWysłany: Sob Sie 29, 2015 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie kupowałem tak sprzętu, bo zawsze robię zakupu albo w Euro RTV AGD lub w mniejszych lokalnych sklepach. Przy zakupach przez internet to dobrze sprawdzić parametry, wielkość i firmę, sprawdzić koszty wysyłki i można zamawiać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 750

PostWysłany: Nie Wrz 27, 2015 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie każdy kupuje w sieci. Z Dużymi jak lodówki może jednak ludzie jeszcze nie są przekonani, ale telewizory oraz laptopy dobrze schodzą. Tak czy inaczej w sieci jest wiele zestawień, które ułatwiają wybór http://techfresh.pl/jaki-czajnik-elektryczny-do-100-zl-top-5-najlepszych-czajnikow/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karola_24
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Kwi 2015
Posty: 74

PostWysłany: Pon Paź 05, 2015 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas też kupowaliśmy sprzęt agd/rtv z internetu właśnie z electro i jesteśmy zadowoleni. Oglądneliśmy sprzęt w normalnym sklepie, model znaliśmy i zamówiliśmy w sieci. Opłacało się i nie ma problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariuszk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 195

PostWysłany: Wto Paź 06, 2015 5:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dulkom napisał:
Jeszcze nie kupowałem tak sprzętu, bo zawsze robię zakupu albo w Euro RTV AGD lub w mniejszych lokalnych sklepach. Przy zakupach przez internet to dobrze sprawdzić parametry, wielkość i firmę, sprawdzić koszty wysyłki i można zamawiać



Przecież sklep Euro posiada swoją stronę internetową gdzie również można zamówić sprzęt. Zobacz sobie:
euro.com.pl

Sam zamawiałem tam kilka razy. Dobry sklep, mają niezłe ceny w porównaniu do innych ( co widać chociażby w porównywarkach cenowych). Kupowanie przez internet ma wiele zalet bo nie musisz ruszać się z domu, wszystko dowozi Wam kurier.
_________________
Ja nie szukam żadnych kłopotów - to kłopowy zwykle znajdują mnie.


Ostatnio zmieniony przez mariuszk dnia Pon Lis 09, 2015 11:20 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Sro Paź 07, 2015 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to muszę to sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
benek99
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 139
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie Paź 11, 2015 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wystarczy poczytać opinie o konkretnym sklepie. Na pewno osoby, które kupowały w nim wypowiedzą się czy faktycznie warto kupować Wink
_________________
Naprawdę byłoby szkoda napchać polską gęś niemiecką karmą do tego stopnia, że padnie na niestrawność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zawisza
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sro Paź 14, 2015 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli obawiasz się problemów z realizacją gwarancji czy reklamacji to dokładnie przeczytaj na stronie internetowej sklepu jak to jest rozwiązane w praktyce. Zazwyczaj w regulaminach sklepów internetowych te kwestie są dosyć dokładnie opisane. To rzeczywiście jest dosyć istotna sprawa przy zakupach internetowych. Trzeba wiedzieć czy w przypadku konieczności skorzystania z gwarancji będzie trzeba wysłać sprzęt na własny koszt czy też może sklep wyśle kuriera, a może będzie możliwość skorzystania ze stacjonarnego punktu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy