FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Upadłość konsumencka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Rzeczoznawca Majątkowy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ekaniekani123
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Kwi 2021
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lis 23, 2021 11:56 am    Temat postu: Upadłość konsumencka Odpowiedz z cytatem

"Mogłony się wydawać, że przy zarabianiu w Anglii i mieszkaniu na stałe w Polsce nie można mieć problemów finansowych - otóż zapewniam Was że moszna Sad Jak się jest takim imbecylem jak ja i ładuje się pieniądze w podejrzane interesy i pożycza "przyjaciołom" Mad

Na szczęście upadłość konsumencka, o której poczytacie na https://www.i-kancelaria.pl/klient-indywidualny/upadlosc-konsumencka-bankructwo/, pozwala zacząć wszystko od nowa bez ciężkiego bagażu długów.

Życzcie mi all the best in new chapter of life!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Czw Gru 23, 2021 6:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie tylko, czy na pewno jest to konieczne? Musicie najpierw poznać konsekwencje takiego ruchu. Ja mogę Wam zasugerować, byście zajrzeli do https://upadlosci-kancelaria.pl/jak-oglosic-upadlosc-konsumencka/ i sprawdzili, w jaki sposób w ogóle można pod kątem technicznym zadbać o to, jak ogłosić upadłość konsumencką. Warto przejść przez ten proces jak najmniej inwazyjnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Wto Lut 15, 2022 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeżeli nie jesteście w stanie poradzić sobie zachowaniem płynności finansowej i poradzenia sobie z kredytami i obciążeniami to pomocą może być upadłość konsumencka. Dlatego jeżeli potrzebujecie wsparcia w rozwiązaniu tych problemów i zgłoszenia upadłości konsumenckiej to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście również skorzystali z takiej opcji jak upadłość konsumencka kancelaria https://upadlosckonsumenta24.pl/ która pomoże i co najważniejsze będziecie wiedzieli jakie korki dokładnie podjąć, aby wszystko się udało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawełek79
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 396

PostWysłany: Wto Lut 15, 2022 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na czym polega proces upadłości konsumenckiej? Wiele o nim słyszałem ale nigdy nikt Mi tego nie wyjaśnił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 453

PostWysłany: Wto Lut 22, 2022 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Upadłość konsumencka to jeden ze sposobów na oddłużenie. Na czym to dokładnie polega możesz poczytać na stronie kancelarii https://uppercase.pro/ Generalnie, jeśli myślicie o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej, to polecam skorzystać z pomocy doświadczonego prawnika. Cały proces często jest skomplikowany i czasochłonny, dlatego warto mieć wsparcie kogoś kto ma o tym pojęcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marina54
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 04 Lut 2022
Posty: 50

PostWysłany: Czw Lut 24, 2022 7:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doświadczonym prawnikiem jest adwokat Paweł Marchewka korzystałam z jego pomocy właśnie w sprawie związanej z upadłością konsumencką i szczerze polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Sro Mar 30, 2022 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej się prędzej postarać o kredyt oddłużeniowy niz szukać wniosków o upadłość. W każdym razie takie jest moje zdanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Rzeczoznawca Majątkowy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy