FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kameralne.... w Krakowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
weronikawolska
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1

PostWysłany: Nie Sty 19, 2014 11:25 pm    Temat postu: Kameralne.... w Krakowie Odpowiedz z cytatem

Kameralne kwadraty na krakowskim osiedlu Fajny Dom to kolejna propozycja dewelopera. Już w sprzedaży 56 mieszkań w kameralnych budynkach na terenie osiedla. Kostkowe kształty przyciągają te osoby, które słyszały wiele pozytywów na temat osiedla lub zostały nakłonione na zakup przez znajomych, którzy już jakiś czas mieszkają w Fajnym Domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ziutekzawisza
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Gru 2014
Posty: 2

PostWysłany: Sro Gru 10, 2014 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pojęcie kameralne czasem jest bardzo rozciągliwe. No tak, budynki na Fajnym Domie są kameralne ale chyba tylko w relacji do np. budowy Atalu przy Leroy Merlin w Nowej Hucie Wink
Kameralne to są budynki co mają w sobie powiedzmy 4-8 mieszkań. Gdzie relacje między mieszkańcami są dosyć blisko związane. Zwykle takie nieruchomości są zlokalizowane w cichych częściach miasta na obrzeżach lub jeśli w centrum to w bocznych uliczkach gdzie nie ma dużego ruchu komunikacyjnego.

Ja osobiście zastanawiam się nad inwestycją podobną do www.parkdrwinki.pl. Bardzo ciekawie zaprojektowana, w fajnej okolicy (choć to zależy od tego gdzie musimy codziennie dojeżdżać).

Ciekawi mnie za to jak się ma sprawa z mieszkaniami bezczynszowymi? Jak to realnie wychodzi przyjmując, że deweloper zbudował uczciwie?
_________________
Pozdrawiam
Ziutek Zawisza


Ostatnio zmieniony przez ziutekzawisza dnia Sro Gru 10, 2014 1:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ziutekzawisza
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Gru 2014
Posty: 2

PostWysłany: Sro Gru 10, 2014 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłem jeszcze chwilę temu inwestycję www.ojcowska-park.pl

Kuszące jest to, że może robić za zamiennik domu. Maja mieszkania dwupoziomowe z dwiema łazienkami. Fajna sprawa.

PS. Pytanie o bezczynszówki dalej aktualne. Interesują mnie realne koszta a nie domniemania.
_________________
Pozdrawiam
Ziutek Zawisza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariuszk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 195

PostWysłany: Czw Sie 06, 2015 5:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam porównać sobie wszystkie inwestycje deweloperskie jakie w tym momencie powstają w Krakowie a jest ich sporo. Obecnie na stronie znajduje się dobre zestawienie:
http://www.findelio.pl/ -jest to nowy portal z nieruchomościami oferowanymi przez firmy deweloperskie,które obecnie budują nieruchomości w tym mieście.

Polecam bardziej oddalone od centrum dzielnice . Jest taniej i można tam kupić mieszkanie w bardziej spokojnym miejscu.
_________________
Ja nie szukam żadnych kłopotów - to kłopowy zwykle znajdują mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karollo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 98

PostWysłany: Pią Sie 19, 2016 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sporo ciekawych ofert ma biuro NowodworskiEstates, obczajcie ich sobie na www.nowodworskiestates.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JulciaZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 240

PostWysłany: Pon Sie 29, 2016 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A widzieliście może ofertę tego dewelopera z Krakowa - http://dom-bud.pl/ . Myślę, że może wam się dostępna tutaj oferta mieszkań spodobać, więc warto przejrzeć propozycje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damianborczek
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 23

PostWysłany: Pią Cze 09, 2017 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Krakowie powstaje ciekawa inwestycja w okolicach Krowodrza: www.nowa5dzielnica.pl uważam, że lokalizacja jest świetna- dość ustronne osiedle, ale jednocześnie z bliskim dostępem do centrum, dworca czy galerii krakowskiej. Na pewno chętnych na kupno mieszkań nie będzie tam brakować. Sam rozmyślam, czy się nie zdecydować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiszpania
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 48

PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta inwestycja jest niezwykła
pop over to these guys
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adaj
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Sie 2017
Posty: 5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sie 24, 2017 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to się na tym kompletnie nie znam... Dlatego też nie będę w stanie w ogóle pomóc...
_________________
Lepiej jest mieć szczęście. Ale ja wolę być dokładny. Bo wtedy, jak szczęście przychodzi, jesteś gotów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy