FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Twarda woda - jak najszybciej pozbyć sie tego problemu?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Instalator
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Cze 2014
Posty: 5

PostWysłany: Pią Sty 27, 2017 1:18 pm    Temat postu: Twarda woda - jak najszybciej pozbyć sie tego problemu? Odpowiedz z cytatem

Szukam szybkiego i co najważniejszego skutecznego sposobu na kamień w czajniku i osadów na blatach w łazience bo mam z tym nie lada problem. To moim zdaniem przyczyna twardej wody. Zrobiłem test i wyszło mi aż 450 mg CaCO3/l. Wiem, że w takim wypadku najlepiej odwrotna osmoza albo też zmiękczacz wody. Co polecicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Michu7777
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 14 Maj 2015
Posty: 13
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To Ty jesteś Instalator i ja mam Ci odpowiadać jaki zmiękczacz wody masz kupić, no wiesz co.. Wstydziłbyś się Smile Osmoza to raczej do kuchni na potrzeby spożywcze, woda typowo do picia. Jak chcesz mieć uzdatnioną wodę w wszystkich punktach poboru wody to zdecydowanie zmiękczacz wody.
_________________
Majsterkowicz z zamiłowania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Instalator
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Cze 2014
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lut 07, 2017 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oceniaj ludzi po nicku na forum Smile Jeśli masz dla mnie jakąś radę to śmiało bo jeszcze się zastanawiam. Polecasz jakiś kompaktowy zmiękczacz wody?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michu7777
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 14 Maj 2015
Posty: 13
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lut 22, 2017 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc tak, zdecydowanie odradzam ci chińczyki - Denver i WaterMark.
Z punktu widzenia jakości do ceny to teraz najlepsza marka zmiękczaczy wody w Polsce to Ecoperla. Mają najszerszy asortyment naprawdę w mocno konkurencyjnych cenach. Wystarczy zerknąć chociażby na ten produkt http://www.krainawody.pl/669-zmiekczacz-ecoperla-slimline-cs-30.html. Dobre złoże, markowa głowica, długa gwarancja. Jak dla mnie nie ma się do czego doczepić.
_________________
Majsterkowicz z zamiłowania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2015
Posty: 140

PostWysłany: Pon Gru 20, 2021 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obczajcie sobie ofertę https://dystrybutory.eu/filtry-wody-c-2.html bez wątpienia znajdziecie wśród niej to, czego szukacie. Mają na sprzedaż i na wynajem dystrybutory bezbutlowe, systemy odwróconej osmozy, filtry do wody, części zamienne. Opcja dobra moim zdanien, bo za pomocą takich produktów można uzyskać zdrową i smaczną wodę, oszczędza się kasę i jest się ekologicznym, co też jest ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy