FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kompleksowe wykończenie wnętrz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Samsel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 7

PostWysłany: Wto Sie 18, 2015 1:41 pm    Temat postu: Kompleksowe wykończenie wnętrz Odpowiedz z cytatem

Witajcie, co myślicie o zatrudnieniu firmy, która zajmuje się kompleksowym wykończeniem wnętrz w mieszkaniu, począwszy od projektu, po wykończenie mieszkania pod klucz? Poszukuję takiej firmy, ponieważ wypadł mi bardzo pilny i nagły wyjazd, z pracy, na dwa miesiące i nie będę w stanie dokończyć remontu mojego nowego mieszkania... Nie jest wielkie, dwa pokoje, ale czas trzeba temu poświęcić, a czasu mi teraz zabrakło? Słyszeliście o takich firmach? Możecie podrzucić jakieś sprawdzone? Dzięki z góry, wyjeżdżam w połowie września.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Kastykor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Wto Sie 18, 2015 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można zlecić firmie wykończenie mieszkania pod klucz, ale ja nie zostawiłbym tego tak po prostu jakiejś firmie, bo w mniejszym lub większym stopniu obawiałbym się końcowego efektu, ale jak masz jakąś osobę , która m mogłaby od czasu do czasu zajrzeć do twojego mieszkania, jak ustalisz szczegóły, jak w efekcie końcowym wyglądać będzie mieszkanie to możesz spokojnie zlecić temat jakiejś firmie zajmującej się wykończeniem wnętrz:) Tylko pamiętaj, żeby ustalić z nimi też budżet:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
markizza
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 2

PostWysłany: Sro Sie 19, 2015 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepsza firma byłaby z polecenia, a jak chcesz zostawić samych fachowców to lepiej żeby i tak ktoś do nich zajrzał co kilka dni
_________________
Jaka choinka na święta w tym roku? http://alechoinka.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miln79
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Sie 20, 2015 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma siły, by po takim zleconym wykończeniu nie było jakichś usterek czy niedoróbek! Ile żyję, zawsze gdy zmienialiśmy dom, czegoś dekorator nie dopatrzył. Często jak z budowlańcami, bo trzeba było stać im nad głową i gadać, by zrobili porządnie. Strata czasu i pieniędzy! Firmy do wykończeń typu położyć podłogi, kafelki, zrobić gładzie itp. i tak musisz zatrudnić, ale polecam nadzór osobisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yyhhym
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Sie 20, 2015 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś też stwierdziłem, że mam dosyć uganiania się po sklepach za materiałami i też postawiłem na firmę, która od a do z wykończy mi mieszkanie. Byłą to ta firma http://www.grupainterio.pl. Byłem bardzo zadowolony. Wszystkie kwestie były ze mną na bieżąco omawiane - a wiadomo, że w trakcie wykończeniówki co chwilę wychodzą jakieś problemy. Ale wszystko udało się zrobić tak jak sobie wymarzyłem. I zaoszczędziłem mnóstwo czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wisniowy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pon Sie 24, 2015 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc , ja o niczym takim nie słyszałam , tzn może inaczej .... Ja słyszałam o takich sytuacjach , że ktoś właśnie wziął taką ekipę remontową i ta owa ekipa remontowała podczas nieobecności swojego klienta , po czym ten przyjechał i zobaczył takie rzeczy ,ze szkoda gadać . Ja na Twoim miejscu zaufałabym jedynie rodzinie . Masz może kogoś komu możesz zaufać i pracuje np. w takiej firmie remontowej ? Bo ja inaczej na Twoim miejscu bym nie zostawiła nikomu od tak mieszkania do remontu .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samsel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 7

PostWysłany: Pon Sie 24, 2015 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za taki odzew:-) Sprecyzuję – nie chodzi mi właśnie o taką „z ulicy” ekipę remontową, bo obawiam się efektu lub raczej braku efektu... ((( Dlatego szukam właśnie firmy, nawet nie pojedynczego dekoratora wnętrz, ale zerknąłem sobie na stronkę tej Grupy Interio i stwierdzam, że chyba to jest to, o co mi chodziło, w każdym razie ich oferta prezentuje się bardzo profesjonalnie, nie sądzicie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pią Paź 16, 2015 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas mąż wszystko postanowił zrobić sam. Muszę mu tylko listę rzeczy do kupienia w castoramie zrobić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Pią Paź 16, 2015 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jak ty sobie to wyobrażasz? Wyjeżdżasz na dwa miesiące i zostawisz mieszkanie pod opieką jakiejś ekipy remontowej? Nikt ich nie będzie doglądał? No to powodzenia... Chyba nie wiesz na co stać budowlańców. Charlotte1991 ja też robiłam listę dla mężą bo on jak miał kupić materiał to kupował tylko duże rzeczy a o wkrętach, śrubkach itd zawsze zapominał. Zapisz mu koniecznie nity zrywalne - coś takiego http://www.ansteel.pl/katalog/nity-zrywalne/ Myślę, że mogą wam się przydać. Nadają się m.in do drewna, płyt gipsowych itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Pon Paź 19, 2015 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest dobry pomysł Smile Chociaż sama chciałam mieć wgląd do tego jak chcą urządzić moje mieszkanie. Postanowiłam tam dac inne podłogi niz mój wykonawca. Jakoś bardziej przemawiają do mnie drewniane, jak te http://www.wicanders.pl/parquet-podlogi-drewniane Smile Bardzo mi się podobają jak wyglądają we wnętrzu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oscarr86
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 178

PostWysłany: Sro Lut 06, 2019 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, ja współpracowałem z https://zapparanzacje.pl/ i zdecydowanie polecam. Zupełnie inaczej przebiega takie urządzanie mieszkania czy domu. Wiem, bo poprzednie mieszkanie urządzaliśmy samodzielnie i odbiło się to echem bardzo na naszej codzienności - codzienne latanie po sklepach, korki, kolejki, kłótnie o kolory, faktury i meble. Projektant/architekt wnętrz bardzo ułatwia sprawę :) Zwłaszcza osobom zabieganym. A ta pracownia ma spore doświadczenie i na prawdę świetnie zrozumiała nasze wizje, potrzeby. Dlatego polecamy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tom.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lut 2019
Posty: 77

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, szukam właśnie firmy która oferuje usługi remontowo-wykończeniowe warszawa. Czy możecie polecić jakąś godną zaufania firmę? Nie zależy mi na niskiej cenie, bardziej na tym żeby firma znała się na rzeczy i wykonywała prace szybko.
_________________
https://kancelaria-bonaartis.pl/


Ostatnio zmieniony przez tom.m dnia Czw Kwi 18, 2019 8:30 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2019 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat znalazłam takich architektów, z którymi praca była czystą przyjemnością i już zastanawiam się nad kolejną zmianą. Ważne by złapać wspólny język. Najlepiej pokazać co nam się podoba, a czego kompletnie nie chcielibyśmy mieć w swoim wnętrzu. Ja wykonywałam projekt swojego salonu z aneksem u https://zapparanzacje.pl/ . Bardzo jestem zadowolona z poziomu usług i pomysłu na moje wnętrze!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2020 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto rozejrzeć się za jak najlepszymi specjalistami, którzy zajmują się wykończeniami wnętrz. Jeżeli mieszkacie w okolicach Lublina to polecam wam skontaktować się z firmą https://www.bildmann.eu/ Sama korzystałam z ich usług i mogę powiedzieć że są świetni w tym co robią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zikw
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 328

PostWysłany: Pią Sty 13, 2023 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo dobrze współpracował się z https://architetto.pl/ i szczerze muszę przyznać, że jestem zadowolona, że to ich wybrałam do zaprojektowania mojego wnętrza. Przede wszystkim są bardzo profesjonalni, mają dużo ciekawych pomysłów i warto jest na nich zwrócić uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy