FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wyposażenie przedszkola
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ulliar
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sob Sie 22, 2015 10:18 am    Temat postu: Wyposażenie przedszkola Odpowiedz z cytatem

Witajcie:-) Na prośbę mojej sąsiadki poszukuję informacji o sklepie bądź bezpośrednio o producencie, który oferowałby kompleksowe wyposażenie przedszkola, czyli meble, dywany, gabloty, akcesoria typu tablice, zabawki, wiecie, wszystko, co się z tym wiąże. Moja sąsiadka otwiera przedszkole na naszym osiedlu, z czego wszyscy się cieszymy i staramy się jej pomóc, jak możemy:-) Zależy jej na jednym dostawcy, żeby nie było zbędnego zamieszania... Czy możecie polecić jakiś taki sklep czy producenta? Czy może nie ma takiej możliwości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Kriss
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon Sie 24, 2015 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie wyposażenie przedszkoli nie jest to łatwa sprawa kiedyś moja znajoma tym się zajmowała miała połapane kontakty z różnymi dostawcami takich sprzętów potrzebnych mebli z atestami czy też zabawkami było zabawy denerwowania się co nie miara. Najlepiej wyhaczyc jakiegoś dobrego dostawce mebli czy też producenta zapytać się o ofertę gdzie mogą wam wykonać takie meble chyba to bedzie rozsądna decyzja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bolson
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Pon Sie 24, 2015 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyposażenie przedszkola to dość istotna sprawa, ponieważ faktycznie wszystkie mebelki i akcesoria muszą być wyposażone we wszystkie atesty itd. Moim zdaniem zakup kolorowych mebli tzn. stołów, szafek i krzesełek można spokojnie zrobić przez internet:) według mnie warto poszukać korzystnych ofert cenowych, po negocjować i wybrać najkorzystniejszą ofertęSmile Przy większych ilościach na pewno uzyskać można spory rabat:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kazzzmirz
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 10

PostWysłany: Sro Sie 26, 2015 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że wszystko to co będzie jej potrzebne powinna znaleźć w http://akma-niedomice.pl - bardzo fajny sklep, bezproblemoe zakupy, szybka obsługa no i ceny meega atrakcyjne! Bez wychodzenia z domu będzie mogła wyposażyć całe przedszkole w niezbędny sprzęt ;) a swoją drogą - ludzie jeszcze kupują w sklepach stacjonarnych? Bo wydaje mi się, że online zdominowało wszystko;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lucjan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2015 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, w sumie nie wiem czy mój post będzie miał tu jeszcze jakieś znaczenie i czy w ogóle w czymś pomoże bo w sumie jutro mamy już drugi września a zarazem pierwszy dzień szkoły, więc myślę że przedszkole też jest już w pełni wyposażone i jutro rusza pełną parą, ale chciałam tylko dodać e korzystałam juz z usług podanego powyżej sklepu i naprawdę warto przejrzeć ich ofertę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Pon Mar 21, 2016 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zamówi też gabloty na sztandary. Z tego co wiem są one w większości przedszkoli i szkół. Uważam, ze sztandar nie powinien się kurzyć gdzieś w kącie tylko mieć swoje miejsce honorowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Nie Cze 05, 2016 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w przedszkolu przydadzą się gabloty na sztandar i inne meble nadajace się do takich miejsc. Osobiście nie zdecydowałabym się na prowadzenie przedszkola. Dla mnie to zbyt duża odpowiedzialnosć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karoline
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Gru 2017
Posty: 60
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Nie Maj 13, 2018 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszym przedszkolu Panie najczęściej kupują wyposażenie (od zabawek, po pomoce naukowe) w sklepie Moje Bambino. Ostatnio kupiły tam bardzo fajne zestawy do nauki programowania dla dzieci - https://www.mojebambino.pl/2113-pomoce-do-nauki-programowania. Robią one furorę nie tylko wśród dzieci, ale nawet wśród rodzicówSmile A sam sklep, gody polecenia, bo nigdy nie było żadnych problemów z zamówieniem od nich. No i można wygodnie złożyć zamówienie - bo to sklep internetowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom, które rozglądają się za odpowiednimi meblami do wyposażenia przedszkola polecam skontaktować się z firmą www.refas.pl Mają niezłe ceny i szeroką ofertę. Sama kupowałam od nich meble do domowego przedszkola, które prowadzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom, które planują prowadzić przedszkole polecam skontaktować się z firmą www.mobilnemiasteczko.pl Od nich zakupicie odblaski dla dzieci, mini znaki oraz inne produkty, które pomogą małym dzieciom w zrozumieniu przepisów ruchu drogowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezpieczeństwo dzieci w takim przedszkolu jest bardzo ważne. Dlatego polecam wam zajrzeć na stronę https://nawierzchnie24.pl/ Od nich zakupicie gumowe nawierzchnie do przedszkolnego placu zabaw. To powinno znajdować się w każdym miejscu, w którym bawią się małe dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZosiaParis
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 4
Skąd: Krosno

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2019 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za polecenie takich firm. Planuje remont generalny mojego prywatnego przedszkola.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
molver
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2019 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy się przejść po swoje dziecko do przedszkola i już wiadomo co jest potrzebne Smile jest dużo firm, które specjalizują się w tej kwestii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 7:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiąc o wyposażeniu takiej placówki, musimy pamiętać, że będą nam potrzebne specjalne place zabaw dla przedszkoli. W nich dzieciaki się rozwijają, uczą, wspólnie spędzają czas, a przede wszystkim się aktywizują. Myślę, że nie wolno Ci o tym zapomnieć, a co najmniej jedna konstrukcja powinna stać gdzieś za budynkiem, albo przed nim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku wyboru mebli do przedszkola koniecznie sprawdź ofertę https://www.mojebambino.pl/2781-kolekcja-mebli-grande gdzie znajdziesz dość szeroki wybór propozycji w bardzo dobrej cenie i co ważne nie trzeba skakać po różnych sklepach bo tutaj jest wszystko również jeżeli chodzi o akcesoria, czy specjalne gry ruchowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy