FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
nowe drzwi do mieszkania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asiik708
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Gru 2021
Posty: 2

PostWysłany: Czw Sty 13, 2022 8:04 am    Temat postu: nowe drzwi do mieszkania Odpowiedz z cytatem

Cześć. Co myślicie o firmie Erkado? Ja słyszałam, że pracuje tam młody i wykwalifikowany zespół, który stosuje w produkcji najbardziej nowoczesne rozwiązania. Nie ukrywam, że to dla mnie bardzo ważna cecha, ponieważ zależy mi na produktach, które nadążają za aktualnymi trendami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
marco
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 286

PostWysłany: Pon Sty 17, 2022 6:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc nie znam. Wolę zapłacić nieco więcej i skorzystać z firm z większym doświadczeniem w produkcji drzwi. Nie muszę wtedy tracić czasu na szukanie opinii. Mam już też zamówione klamki do drzwi ze sklepu https://klamki-drzwiowe.eu/. To już żona wybierała. Ona wie jakie będą pasować do naszego wnętrza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agusia98
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 108

PostWysłany: Sro Sty 26, 2022 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukalibyście drzwi antywłamaniowych to polecam zapoznać się z ofertą https://bianex.pl/drzwi-antywlamaniowe/ Smile Mają świetnej jakości produkty, do tego zajmują się również montażem drzwi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
generali
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 136

PostWysłany: Wto Mar 01, 2022 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, w sumie wybór drzwi jest bardzo szeroki więc masz w czym wybierać. Zerknij sobie na te drzwi stalowe https://mikea.eu/product/linia-thermika-felc/ , to już naprawdę wysoka półka - porządny materiał, ciężkie, grube i dobrze izolują. Na pewno lepiej się sprawdzą niż drewniane, choć z reguły to właśnie drewniane do mieszkań się wybiera więc nie wiem... decyduj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Udia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Mar 2018
Posty: 107

PostWysłany: Wto Mar 08, 2022 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre drzwi wejściowe to podstawa. My mamy KMT akustyczne. Porządne stalowe drzwi, które super wyciszają dźwięki z klatki schodowej - a to było dla nas najważniejsze przy wyborze drzwi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy