FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wyposażenie kuchni.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 32, 33, 34  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matylda85
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Lis 2021
Posty: 61

PostWysłany: Sro Gru 22, 2021 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo długo szukałam idealnych mebli kuchennych i w końcu trafiłam na https://www.meblekam.pl/ Powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona. W końcu mam funkcjonalną, nowoczesną kuchnię. Bardzo dobrze mi się w niej gotuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
domsimon
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 28 Gru 2021
Posty: 15

PostWysłany: Wto Gru 28, 2021 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ciekawe wskazówki Smile Pozdrawiam!
____________
Kompleksowe wyposażenie każdego mieszkania - ⭐KONTAKT SIMON ⭐ - SPRAWDŹ!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miki09
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2018
Posty: 196

PostWysłany: Pon Sty 03, 2022 6:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kuchni często możemy spotkać tacę z wikliny na przykład do przechowywania pieczywa. W sklepie z wiklinowymi wyrobami dostępne są także wiklinowe tacki do podawania szklanek, czy też owalne małe koszyczki doskonałe do podawania sztućców na stół.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 258

PostWysłany: Pon Sty 03, 2022 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble meblami ale i tak największy wpływ na naszą kuchnię będzie mieć sprzęt jaki dysponujemy. AGD ma spore znaczenie. My postawilismy na Solgaz. Jakoś tak przekonał nas swoimi roziązaniami. I ta płytą gazową bez palników na zewnątrz (sa pod szkłem) i fajnym przez to sterowaniem. No i ich okapy. Też własciwie wyposażone w funkcjie w pełni automatycznego działania. Dla mnie to super rozwiazanie, bo pozwala nie do końca pamietac o wszystkim Smile To po prostu większa wygoda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arya
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 139

PostWysłany: Wto Sty 04, 2022 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam bardzo nietypową kuchnię, ze skosem, przez co nie mogę mieć żadnych mebli zawieszonych, tylko dolną część. Jest to nieco kłopotliwe, ale pocieszam się, że mam za to dużo blatu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Nie Sty 23, 2022 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie tylko, czego realnie potrzebuje Wasza firma? Jak dla mnie, świetnym wyborem mogłoby być wykorzystanie jak najlepszych jakościowo opakowań dostępnych na rynku. Ostatnio zaglądałem na stronę https://e-opakowania.info/185-opakowania-ekologiczne i zastanawiam się, w jakim kierunku idą trendy ekologiczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamip
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Sty 2022
Posty: 6

PostWysłany: Pon Sty 24, 2022 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ciekawy temat, jeśli chodzi o urządzanie i te sprawy, to jak coś mogę Wam polecić świetne miejsce jakim jest Hurtownia Elektryczna internetowa E-domus Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Sro Sty 26, 2022 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebna jest Ci pokrywa szklana kwadratowa 22 cm, to możesz ją kupić w tym sklepie - https://www.patelnie-tytanowe.pl/akcesoria-woll/148-pokrywa-woll-22-x-22-cm-.html. Wykonana z polerowanego i hartowanego szkła oraz
łatwe do czyszczenia (można myć w zmywarce).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1174

PostWysłany: Wto Lut 01, 2022 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy remoncie oraz wykańczaniu kuchni i łazienki warto skorzystać z pomocy fachowca. Jedną z takich osób jest hydraulik, usługi hydrauliczne BiuroSerwis Warszawa: https://hydraulik-warszawa.pl/ . Polecam skontaktować się bezpośrednio z tą firmą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3390

PostWysłany: Sro Lut 02, 2022 6:48 am    Temat postu: kuchnia Odpowiedz z cytatem

Co do sprzętów to właśnie moim ostatnim zakupem był porządny Multicooker, który kupiłam w Ariete. Jest mega funkcjonalny i bardzo ułatwia przygotowywanie potraw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kilem
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 217

PostWysłany: Sro Lut 02, 2022 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedługo będę remontować kuchnię i szukam sprawdzonych producentów mebli. Macie może kogoś do polecenia? Ja trafiłam na https://layman.pl/pl/ i muszę przyznać, że oferta mi się podoba. Przejrzałam wszystkie katalogi i to są meble, które są w moim guście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
niekryty1
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 04 Lut 2021
Posty: 25

PostWysłany: Wto Lut 15, 2022 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jesteście fanami pizzy i posiadacie piec do pizzy to polecam wam dokupić drzwiczki żeliwne. Długo szukałem drzwiczek, które będą porządnie wykonane i w dobrej cenie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Sro Lut 16, 2022 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze przyznam, że robie sporo zakupów przez internet i ostatnim z zakupów była waga kuchenna od producenta https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/wagi-analogowe/5459 wydaje mi się, że cena idzie w parze z jakością. Osobiście jestem zadowolony dlatego polecam Wam zerknąć jeśli też potrzebujecie na wyposażenie swojej kuchni dobrą wagę kuchenną. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SylwesterT
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 28 Sty 2022
Posty: 32

PostWysłany: Sro Lut 16, 2022 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mieszkam w dość starym bloku, bo jeszcze z lat 19 także miałam troszkę problemów aby zrobić z mojego mieszkania, mieszkania w tylu nowoczesnym. Bardzo podobają mi się kuchnie bez górnych szafek, a niestety górne szafki maskowały mi rury centralnego ogrzewania, bo niestety tragicznie to wygladało. Bardzo długo szukałam w necie informacji na temat zabudowy rur. zabudowa rur to niestety nie taka prosta sprawa dopiero tutaj https://www.awconstruction.pl/blog/porady/jak-ukryc-rury-w-mieszkaniu-zabudowa-rur-gazowych-i-maskowanie-rur-c-o/ znalazłam fajne pomysły na zabudowę rur. Teraz mogę cieszyć się kuchnią bez górnych szafek bez obaw o brzydkie rury:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 210

PostWysłany: Czw Lut 17, 2022 3:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli kompletujecie wyposażenie do kuchni to na pewno będziecie też potrzebować desek do krojenia. Zajrzyjcie sobie do sklepu online Sto Desek - https://stodesek.pl/. Mają duży wybór pięknych i porządnych drewnianych desek. Różne kolory, wzory, modele. Bardzo solidne, starannie wykonane, wygodne w użytkowaniu i pasujące do każdego stylu kuchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 32, 33, 34  Następny
Strona 28 z 34

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy