FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Fit słodycze
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ariadna.vain
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Kwi 2020
Posty: 1

PostWysłany: Czw Kwi 30, 2020 12:05 pm    Temat postu: Fit słodycze Odpowiedz z cytatem

Postanowiłam ograniczyć cukier w mojej diecie i szukam fit przepisów. póki co moim faworytem jest pudding ryżowy z czekoladą, ale nie chcę popaść w monotonię. co jeszcze polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mejbii
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Maj 2020
Posty: 7

PostWysłany: Sro Maj 27, 2020 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam skorzystać z cateringu Smile
_______________
catering dietetyczny katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 836

PostWysłany: Sob Maj 30, 2020 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm wiesz co ja od czasu do czasu pozwalam sobie na zakup jakiejś ,,normalnej" słodkości i uwierz mi to nie wpływa negatywnie na cały proces odchudzania Smile Ogólnie duży wybór dobrych jakościowo słodyczy wykonanych z czekolady znajdziecie w https://czekolateria.pl/pl/c/Praliny-Bombonierki/34. Bombonierki, praliny, gotowe zestawy prezentowe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlkaR
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 161

PostWysłany: Sob Maj 30, 2020 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A robicie chipsy z jarmużu? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Pon Cze 01, 2020 5:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej wybierać zdrowe, naturalne przekąski zamiast słodyczy. Co powiecie na orzechy nerkowca, takie jak na stronie internetowej https://ekochatka.pl/orzechy-1522181064. Ja zawsze mam miseczkę z nimi na biurku i do słodyczy wcale mnie wtedy nie ciągnie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rosemarie17
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lis 2020
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Lis 19, 2020 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejszy jest umiar, dlatego jeżeli chcemy zjeść kawałek ciasta czy też kilka czekoladowych cukierków i później kontynuować bycie fit, to od czasu do czasu można sobie na to pozwolić.
_________________
dbanie o sylwetkę a słodycze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kinneczkaaa1990
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Paź 2020
Posty: 7

PostWysłany: Czw Lis 26, 2020 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowe słodycze to takie, które składają sie z bakali bądź mają w swoim skladzie dużo gorzkiej czekolady wysokoprocentowej jeśli chodzi o tłuszcze. Ja słodycze swoim dzieciom zazwyczaj kupuje ze strony https://www.eurohansa.com.pl/. Bazują oni głównie na naturalnych składnikach. Ja je nawet chyba bardziej lubię niż drogie czekolady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Wto Maj 18, 2021 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne jest to, aby wybrać sprawdzoną firmę, świadczącą usługi na wysokim poziomie. Na waszym miejscu wybrałabym taką opcję jak Dieta pudełkowa Warszawa od SportFoodBox. Mają różne rodzaje diet, więc każdy z powodzeniem znajdzie tutaj coś idealnego dla siebie. Mam nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję dla siebie i oczywiście sprawdźcie która z opcji będzie najlepsza Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milena23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2019
Posty: 231

PostWysłany: Wto Lis 02, 2021 7:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fit słodycze najlepiej jest wykonać samodzielnie. Wystarczy zamienić biały cukier na jakiś zamiennik. Od siebie proponuję ten https://planteon.pl/przyprawy-swiata/dodatki-spozywcze/erytrytol . Erytrytol ma naturalne pochodzenie. Jest nieco mniej słodki niż cukier, ale wystarczy dodać go więcej, by osiągnąć odpowiednią słodycz. Można, bo ma zaledwie 0,2 kcal na 1 g substancji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Czw Gru 02, 2021 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowym słodyczem jest na pewno czekolada. Ogólnie właściowości czekolady są naprawdę prozdrowotne. Trzeba jednak wybierać tę stricte gorzką, i to z dużą zawartością kakao bo m.in. 60-70%. Takie czekolady nie dość, że są zdrowe to w mojej ocenie są też również bardzo smaczne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
patrycjagruszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 176

PostWysłany: Wto Sty 18, 2022 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że zdrowe odpowiedniki np. cukru będą świetnym krokiem do zaprzyjaźnienia się ze zdrowymi i niskokalorycznymi ciastami. Na https://wegekafej.pl/kategoria/weganskie-babeczki możecie poznać wegańską cukiernię, która oferuje między innymi pyszne babeczki w różnych smakach. Babeczki są w pełni wegańskie i bezglutenowe, wykonane z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu prezentują się świetnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 754

PostWysłany: Czw Sty 27, 2022 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że sezam będzie lepszy, niż zwykła czekolada. Sam sezam ma również, różne pożyteczne właściwości https://odraslodycze.pl/pl/blog/odkrywamy-tajemnice-sezamu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
S.Iza1990
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 3

PostWysłany: Czw Sty 27, 2022 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie że są " słodycze" i ciasta dietetyczne? Wiem bo sama co jakiś czas zamawiam. Smakują równie świetnie jak normalne, ale zdrowsze i nie rosną po nich fałdki, a co jeszcze fajniejsze z dostawą do domu. Nie ma obawy że po drodze na coś się skusi Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bcl3aav63
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sty 27, 2022 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ile mają cukru?
-
spedycja międzynarodowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3378

PostWysłany: Pią Sty 28, 2022 9:43 am    Temat postu: słodycze Odpowiedz z cytatem

A może warto postawić na dobre słodycze odra ? Tutaj wybór jest bardzo duży, więc na pewno znajdziecie coś odpowiedniego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy