FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sztuka nowoczesna w malarstwie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcinnow
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 18 Gru 2019
Posty: 38

PostWysłany: Pon Lut 17, 2020 8:44 am    Temat postu: Sztuka nowoczesna w malarstwie Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry. Jakie sa Wasze opinie na temat malarstwo współczesne, podoba się Wam one czy może jednak nie przypada za bardzo do gustu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sro Gru 23, 2020 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, byście wpuścili trochę sztuki do swojego domu.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 8:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Sob Sty 08, 2022 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie lubię sztukę nowoczesną, oczywiście są obrazy, które bardzo mi się podobają, a są takie, które nie zbyt. Mnóstwo wspaniałych obrazów widziałam ostatnio w Galerii Polskiej Młodej Sztuki (Goypa) w Warszawie Smile Wspaniałe obrazy, miła atmosfera, zdecydowanie muszę odwiedzać częściej to miejsce. Bardzo podoba mi się to, że galeria skupiona jest na polskich talentach Smile
_________________
adwokat warszawa opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henri
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 218

PostWysłany: Pią Sty 28, 2022 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obrazy to świetna sztuka, którą też można wybierać do swojego domu. Zdecydowanie opłaca się spojrzeć też na to, co posiada Dom Aukcyjny Xanadu. Takimi dziełami na pewno się zainspirujemy i wybierzemy dekoracje dla siebie do domu. Sztuka stworzy wyjątkowy klimat w mieszkaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Sob Lut 26, 2022 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sztuka nowoczesna zdecydowanie jest najbliższa mojemu sercu. Podobają mi się obrazy oryginalne i nietuzinkowe, które wniosą do wnętrza trochę świeżości i będą skupiać na sobie uwagę. Kupiłem niedawno pop art obraz na https://uwalls.pl/obrazy-pop-art/ , który świetnie przełamuje spokój naszego loftowego salonu. Obraz ten jest dość kolorowy i do tych właśnie barw dopasowałem kolory poduszek i dywanu pod stolik kawowy. Lubię taką nonszalancję i nieco więcej szaleństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1371

PostWysłany: Pią Mar 04, 2022 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie ogólnie podobają się różnego rodzaju obrazy i teraz postawiłabym na martwa natura kompozycja . Nie wiem, czy widzieliście, jak taki obraz wygląda, ale jeśli jeszcze nie, to na pewno powinniście sprawdzić sobie w internecie. Myślę, że wszystko będzie na pewno dobrze się ze sobą komponowało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
promyk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lut 2018
Posty: 177

PostWysłany: Wto Mar 29, 2022 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Galeria sztuki https://galeriamabello.pl oferuje obrazy, rzeźby znanych polskich artystów. Odwiedź ich stronę aby poznać pełną paletę wystawianych dzieł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
clang
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Mar 2022
Posty: 4
Skąd: Strzelce Krajeńskie

PostWysłany: Wto Mar 29, 2022 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak często odwiedzacie muzea?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Wto Maj 31, 2022 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie miejsca polecacie jeśli chodzi o obrazy polskich artystów ? Bardzo lubię chodzić na wystawy i oglądać obrazy. W internecie można znaleźć również świetne galerie sztuki, w których można kupić sobie taki obraz na własność. Myślę, żeby sobie kupić taki obraz do swojego mieszkania, na pewno nadałby tego czegoś mojemu wnętrzu
_________________
adwokat warszawa opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Czw Sie 25, 2022 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektóre prace robią na mnie ogromne wrażenie. Chociaż od współczesnego o wiele bardziej wolę malarstwo pozytywizmu Smile Obrazy z tego okresu są zdecydowanie moimi ulubionymi dziełami Smile
_________________
adwokat warszawa opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Sro Lis 23, 2022 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesujecie się sztuką i chcielibyście być na bieżąco ze wszelkimi nowinkami jakie pojawiają się w tym świecie, to polecam w wolnej chwili zainteresować się artykułami na stronie tego portalu https://artbidy.com/pl/historie/wspolpraca-fbi-i-ministerstwa-kultury-odzyskanie-obrazu-roberta-sliwinskiego . Jest tam wiele ciekawych artykułów, więc myślę że nie będziecie rozczarowani
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy