FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nowe inwestycje w Kiełczowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia79
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lip 05, 2011 6:07 pm    Temat postu: Nowe inwestycje w Kiełczowie Odpowiedz z cytatem

Hej:) sporo się buduje w Kiełczowie pod Wrocławiem i przymierzam się do kupna tam domu.Znalazłam oferty kilku firm, a szczególnie moją uwagę zwrócila oferta dewelopera S-DOM. Jest to Osiedle Wiosenne. Cena wydaje się być atrakcyjna (470 tys. zł za dom 120m2+działka ok.370 m2).
Wybór domu i dewelopera to dla mnie powazna decyzja, wiec prosze o wasze rady, opinie. Czy mozecie powiedziec cos na temat tej firmy lub innych budujących w tym rejonie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Mieszkaniec
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 19

PostWysłany: Pią Lip 08, 2011 2:21 pm    Temat postu: Re: Nowe inwestycje w Kiełczowie Odpowiedz z cytatem

kasia79 napisał:
Cena wydaje się być atrakcyjna (470 tys. zł za dom 120m2+działka ok.370 m2).


Pod Wrockiem za prawie 500 tys. zł. daruj sobie i poszukaj innych ofert gdzie znacznie mniej skubią. Ładny dom to można mieć już za 250-300 tys. zł tylko trzeba mocno poszukać, ale warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia79
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 2

PostWysłany: Pią Lip 08, 2011 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedz mi gdzie kupie dom za 250-300 tys. w promieniu kilkunastu km od centrum W-wia, a bede ci dozgonnie wdzięczna Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy