FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Agencje nieruchomości godne polecenia.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Agencje nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawlisko
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 14 Mar 2015
Posty: 11

PostWysłany: Pią Mar 27, 2015 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też słyszałem właśnie, że jak kupuję się po prostu na własną rękę to wtedy można się naciąć na jakiegoś oszusta i nie jest aż bardzo tak dobrze..Jeśli chodzi o mnie nie znam w mojej okolicy żadnego biura nieruchomości sprawdzonego..Znam różne ale raczej nie będę o tym pisał bo opinie nie zawsze mają dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
joanna7007
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 11

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2015 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma znaczenia czy się wybierze jakiegoś pośrednika czy też po prostu się wyszuka kogoś takiego normalnego..Bo czasem i tutaj i tuaj można trafić niestety na oszusta..My na to wpływu niestety nie mamy bo akurat to nie od nas zależy i jest to trochę dziwne przecież, że wszystkich by się wrzucało do 1 worka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz mieszkania w Gdyni lub okolicach to zajrzyj na http://www.tyszkiewicz.pl/ To agencja nieruchomości z 15-letnim doświadczeniem. Rzetelnie i sumiennie wykonują swoją pracę i mają mnóstwo ciekawych ofert.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcin30
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 2

PostWysłany: Pon Lip 20, 2015 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim skromnym zdaniem mogę z czystym sumieniem polecić http://goldfarb.com.pl, która pomogła mi sprzedać działkę w okolicach Koszalina. Nie miałem możliwości i czasu na zajęcie się tym tematem a ta firma praktycznie załatwiła wszystko za mnie, szybko i rzetelnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dawko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lip 20, 2015 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej szukać wśród znajomych - rekomendacje to najlepsza gwarancja Wink
_________________
Im mniej człowiek wie, tym łatwiej mu żyć. Wiedza daje wolność, ale unieszczęśliwia - E.M. Remarque http://galanlogistics.pl/uslugi/przesylki-ekspresowe/


Ostatnio zmieniony przez dawko dnia Sro Lip 29, 2015 2:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mariuszk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 195

PostWysłany: Sro Lip 22, 2015 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niekoniecznie trzeba szukac wśród znajomych.Masz dużo znajomych,którzy mają mieszkania do sprzedaży? Bo ja nie Wink

Tak więc skorzystanie z dobrej agencji pośrednictwa nie jest zlym rozwiazaniem. Ze swojej strony mogę polecić to biuro nieruchomości w Szczecinie:
http://www.extra.pl/

obecnie mają tam wiele ofert sprzedaży mieszkań ze Szczecina oraz nad morzem. Kupując mieszkanie w biurze jesteśmy również bardziej zabezpieczeni ponieważ biuro bierze na siebie wiekszość załatwień.
_________________
Ja nie szukam żadnych kłopotów - to kłopowy zwykle znajdują mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
teressa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 547
Skąd: Polska

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2015 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy ktoś z was korzystał może z usług tej firmy http://www.extra.pl/ ? Zmuszona jestem wynająć jakieś male biuro bo się już ze swoimi papierami nigdzie nie mieszczę Smile A nie chcę przepłacać, myślę że tak do 700 zł to maks dla mnie Smile
_________________
be the winner !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2015 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy ja szukałam mieszkania to skupiłam sie głównie na ogłoszeniach , ktore znalazłam tutaj. Moze jak szukasz mieszkania to też sprawdź czy jakaś oferta przypadła Ci tam do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolene87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 61

PostWysłany: Czw Paź 29, 2015 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sprawdziłam osobiście pośrednika Verso z Wrocławia - agencja nieruchomości w 100% godna polecenia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dembik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 71

PostWysłany: Wto Lis 03, 2015 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem po co udawać się po nowe mieszkanie do agencji, która przeważnie zgarnia swoją prowizję, jakby nie można udać się bezpośrednio do dewelopera. My we Wrocławiu kupiliśmy swego czasu mieszkanie od Partner Capital (solidna firma - http://www.pcg.pl/ ) dostaliśmy dodatkową zniżkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolene87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 61

PostWysłany: Pią Lis 06, 2015 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dembik - deweloper czy agencja nieruchomości - obydwie firmy chcą zarobić i mają do tego naturalne prawo. Jako klient liczę się z tym, że trzeba zapłacić i deweloperowi i pośrednikowi.
Deweloper przedstawi Ci ofertę dwóch - trzech inwestycji w wybranych lokalizacjach. A patrzyłeś na ofertę takiej firmy jak Verso? Pośrednik ma bogatą ofertę - rynek wtórny, rynek pierwotny, misz masz lokalizacji. A dodatkowo jest dużo innych korzyści, bo w ramach współpracy doradzą kredyt (oferta z różnych placówek) i niemal całą papierologię odbębnią za klienta. Ja na współpracy z tym pośrednikiem tylko skorzystałam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 34

PostWysłany: Pon Lis 09, 2015 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A szukaliście mieszkania w Rzeszowie lub okolicach? Miasto ostatnio bardzo się rozwija, więc i nowych inwestycji jest coraz więcej. ja zastanawiam się nad ofertą http://www.perinvest.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mar.czap
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lis 17, 2015 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób zastanawia się, po co brać agencję? Wg mnie, żeby mieć pewność- to przede wszystkim. My z żoną bardzo cenimy sobie firmy, które w swoich szeregach mają po prostu prawników, którzy wspierają klienta. Wtedy możemy łatwo sprawdzić, czy wszystko jest w umowie, co później można zmienić,a czego nie itd. Jeśli pójdziemy bezpośrednio do dewelopera to niestety nic nie uchroni nas przed pomyłką, już nie mówiąc o przygodach z kupowaniem mieszkań na rynku.
Radzę, przemyśleć takie działanie i poczytać coś o tym np. tutaj: http://www.bngross.pl/CMS/aktualnosci/18.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolene87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 61

PostWysłany: Sro Lis 18, 2015 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mar.czap - no otóż to. Deweloperzy często są jednostronni, a zaletą pośrednika jest szerszy wybór, dzięki któremu rzeczywiście możemy zapoznać się z różnymi opcjami w ramach jednej firmy - bez chodzenia od dewelopera do dewelopera. To pozwala rozpoznać rzeczywiste potrzeby danej osoby, co jest niewątpliwą zaletą. Pośrednik współpracujący z prawnikiem to bardzo mądry i odpowiedzialny wybór. Verso również współpracuje z doświadczonym prawnikiem, któremu nic nie umknie i obiektywnie wszystko wyjaśni i podsunie rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hohome
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 287

PostWysłany: Sro Lis 18, 2015 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może Atro? Chyba jeszcze nikt jej nie polecał. Myślę, że mają naprawdę sporo fajnych nieruchomości do sprzedania, no i też wydają się bardzo profesjonalni. Ja zauważyłam, że też na to trzeba patrzeć, bo czasami jednak polegać na ich fachowości i profesjonalizmie więc nie warto an tym oszczędzać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Agencje nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 4 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy