FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Który deweloper pewniejszy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Filip
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Lip 2013
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lip 25, 2013 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze aby sprawdzić plan zagospodarowania terenu na którym znajduję się budynek. Dodatkowo trzeba sprawdzić w urzędzie miasta czy deweloper ma pozwolenie na budowę. W razie podpisania umowy przestępnej płacić tylko zaliczkę, która jest zwrotna w przeciwieństwie do zadatku. Umowę kupna/sprzedaży podpisywać tylko u notariusz. W umowie, powinny być informacje o wydzieleniu i przeniesieniu ksiąg wieczystych na kupującego. Nic nie robić bez notariusza. Warto też korzystać z usług banków. Żaden bank nie pozwoli aby nie mieć zabezpieczenia, więc nie da kredytu jeśli nie będzie miał pewności, iż będzie ustanowiona hipoteka.
_________________
http://www.bnnieruchomosci.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Thor600
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 10

PostWysłany: Sro Sie 21, 2013 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, to ten deweloper http://www.arche.pl/ jest bardzo uczciwy i realizuje ciekawe projekty z których klienci są później zadowoleni z mieszkań. Mój brat mieszka w jednym z ich budynków i nie narzeka na mieszkanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Pią Paź 03, 2014 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Deweloperów jest naprawdę wielu tak wiec ciężko jest wskazać tych najbardziej pewnych.
Jednak sytuacja na rynku nieruchomości jest dobra . Obecnie firmy takie szanują swoich klientów.
Tutaj:
http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania-i-domy-warszawa/
Możecie sobie przejrzeć wszystkie inwestycje w Warszawie. Są to wirtualne targi nieruchomości, na których obecnie ogłaszają się wszyscy deweloperzy. Zawsze można rozejrzeć się rownież za przecenionymi inwestycjami kiedy to takie mieszkanie można kupić prawie 50% taniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Killtacular
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Kwi 2014
Posty: 2

PostWysłany: Wto Paź 07, 2014 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz podpisać umowę przed rozpoczęciem budowy sprawdź czy dany deweloper ma już zaplecze innych budynków mieszkalnych oddanych do użytku. Wnikliwie należy przeczytać umowę a nawet udać się po poradę do prawnika.
_________________
kawalerki Bydgoszcz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ivo91
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 188

PostWysłany: Sro Gru 24, 2014 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was szuka może mieszkania w Trójmieście?
Na stronie poniżej:
http://pomorzebusinessclub.pl/
Możecie obecnie znaleźć listę pewnych deweloperów z tych okolic, którzy obecnie realizują tam inwestycje.
Myślę,że region rozwija się w bardzo dobrą stronę tak więc inwestycja w mieszkanie w tych okolicach zawsze będzie sprawdzona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gryglewski
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lip 22, 2015 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy istnieje poważnie coś takiego jak jakiś to deweloper bezpieczny ? Na pewno taki nie istnieje, każdemu trzeba patrzeć na recę i na pewno każdego trzeba to kontrolować. Ja chcę powiedzieć sprawę łatwą - ile deweleperów jest to tyle jest opinii. Czasem się można spotkać z lepszymi a czasem z gorszymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie ofertę dewelopera z http://www.mapanieruchomosci.pl/mieszkania/gdynia/26/1/ Słyszałam, że jest godny zaufania a wybór mieszkań jest dość duży. Ja szukam mieszkania dla siebie ale jeszcze nie zdecydowałam się czy cokolwiek kupię, na razie tylko oglądam. Mam do sprzedania swoje eM i nie wiem ile to potrwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolene87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 61

PostWysłany: Wto Paź 13, 2015 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dla poszukujących mieszkania we Wrocławiu zdecydowanie polecam pośrednika Verso Nieruchomości. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luśka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 179

PostWysłany: Sob Sty 30, 2016 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wybrać dewelopera z doświadczeniem, czyli nie takiego, który buduje pierwszą inwestycję. Im dłużej deweloper jest na rynku tym lepiej. Druga sprawa warto wybrać spółkę akcyjną, ponieważ taki deweloper musi się "rozliczać" ze wszystkiego. No i najważniejsze - czytać dokładnie co podpisujecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bozena96
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 28 Sty 2016
Posty: 26
Skąd: warszawa

PostWysłany: Czw Lut 25, 2016 9:22 am    Temat postu: GrupoLar Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem http://www.bliskitarchomin.com/ GrupoLar jak dla mnie developer najrzetelniejszy w Warszawie
_________________
BOZENA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
awen
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 21

PostWysłany: Wto Lis 15, 2016 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze dogadać mozna sie z Omega Developer z Płocka, Firma ma spore doświadczenie i buduje ładnie i solidnie. W samym Płocku mają kilka ciekawych inwestycji . Znam tę na Kazimierza Wielkiego i jest świetna, bo blok solidny i ładny, dobrze wykończony. I mieszka się całkiem dobrze, mieszkania ustawne i doświetlone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Terry55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 177

PostWysłany: Sro Gru 14, 2016 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór nowego mieszkania to chyba jedna z najważniejszych rzeczy w naszym życiu. To przecież jest inwestycja na lata a takie mieszkanie zazwyczaj zostaje w rodzinie na zawsze. Tylko jest pytanie gdzie najlepiej kupić mieszkanie a także z jakiej oferty deweloperskiej skorzystać ? Jeśli ktoś śledzi rynek nieruchomości to wie że najlepiej rozwijającym się miastem w Polsce pod tym względem jest właśnie Wrocław. To piękne miasto nieustannie się rozwija a to zasługa dewelopera vantage który dzięki inwestycjom mieszkaniowym takim jak https://vantage-sa.pl/inwestycje/mieszkaniowe/wroclaw.html Plasuje się w czołówce na rynku nieruchomości. Jeśli jesteśmy młodą rodziną z dzieckiem to będzie to dla was idealnym wyborem. Każde ich mieszkanie może poszczycić się przyjazną okolicą z bardzo dobrą komunikacją do różnych części miasta. Inwestycje vantage są tak przemyślane aby przyszli mieszkańcy nie mieli problemów z codziennym poruszaniem się po mieście. Są cenieni za swój profesjonalizm, podejście do klienta, wykończenie mieszkań a przede wszystkim uczciwość. Gorąco polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jurrekk445
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Sty 2017
Posty: 6

PostWysłany: Wto Sty 10, 2017 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też polecam Emmerson według mnie
_________________
przyspieszenie wordpress


Ostatnio zmieniony przez jurrekk445 dnia Pią Sty 13, 2017 12:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kali
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 370

PostWysłany: Wto Sty 10, 2017 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A o Mawicie ktoś słyszał? Robią takie domy z drewna http://mawit.com.pl/aktualnosci/domy-drewniane-caloroczne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luśka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 179

PostWysłany: Sro Sty 11, 2017 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co innego deweloper, który buduje osiedla mieszkaniowe, osiedla domków jednorodzinnych, a deweloper (bardziej bym nazwała to zwykle firmą), który buduje na zamówienie...
Wiadomo, że każdą firmę należy sprawdzić w miarę możliwości. Ale nie można się kierować tylko i wyłącznie opinią ludzi z internetu... Warto wybrać się na dni otwarte, porozmawiać nie tylko ze sprzedawcą, ale również, w miarę możliwości z mieszkańcami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy