FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
remont łazienki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adrian77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 552

PostWysłany: Sro Cze 15, 2022 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam w planach remont mojej łazienki i szukam inspiracji do jej aranżacji.

Kredyt dla firm katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
leonie.aufderhar
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Cze 2022
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Cze 15, 2022 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont łazienki jest strasznie kosztowny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3359

PostWysłany: Pon Cze 20, 2022 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pewna, że doskonale sprawdzi się wyposażenie, które jest dostępne w https://sklep.sotbe.com/ . Producent oferuje wysokiej jakości akcesoria, które dostępne są w niewygórowanej cenie także moim zdaniem oferta jest mega korzystna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 552

PostWysłany: Pon Cze 20, 2022 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam w planach remont mojej łazienki i szukam inspiracji do jej aranżacji.

koszulki damskie producent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hwiegand
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Cze 2022
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Cze 21, 2022 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont łazienki to nie lada wyzwanie. Sama szukam inspiracji, więc chętnie przejrzę Wasze posty, może coś mi się spodoba. Na pewno zależy mi na nowoczesnym wystroju i funkcjonalnych rozwiązaniach, bo mam mały metraż.
_________________
Kosz na śmieci łazienkowy biały
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 707

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 4:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wy... Ale ja przykładowo lubię się zainspirować, jak chodzi remonty - aby wiedzieć co jest na czasie itd. Tutaj http://www.nailor.pl/lazienka-na-poddaszu-jak-zaaranzowac-inspiracje-porady/ znalazłam fajne porady, jak nawet świetnie zaaranżować łazienkę na poddaszu. Fajnie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 552

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 5:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/lazienka-bez-prysznica-jaka-wanne-wybrac , na której znajdziecie wiele interesujących artykułów na temat aranżacji łazienki. Czy ktoś z Was również korzystał z tego portalu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JusJos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sty 2019
Posty: 96

PostWysłany: Pon Cze 27, 2022 6:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie kupowaliście wyposażenie do swoich łazienek? Ja zdecydowałem się na sklep plytkilazienki.pl, głównie za sprawą tego, że mieli kabinę walk-in, która mi się spodobała i nie chciałem kupować rzeczy w wielu sklepach. Mam od nich wspomnianą kabinę, umywalkę, toaletę i mniejsze elementy jak syfony czy baterie łazienkowe. Mogę powiedzieć tyle, że wszystko dotarło bez uszkodzeń, terminowo i co najważniejsze w dobrej cenie. Jeżeli ktoś lubi takie smaczki, to mają głównie produkty polskich producentów co jest fajną sprawą. Besco czy Ravak to topowe firmy, dają wieloletnią gwarancję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Henryk43
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2013
Posty: 92

PostWysłany: Wto Cze 28, 2022 5:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do wygładzania ścian w pomieszczeniach wilgotnych jest specjalna gładź Acryl Putz Renova. To jest gładź wapienna, a więc taka, która ma właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne. Łatwo się aplikuje, jest śnieżnobiała, nie pęka. Potem można ją pomalować hydrofobową farbą i będzie trwały efekt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noemi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 344

PostWysłany: Sro Cze 29, 2022 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy według Was wanna wolnostojąca jest godna zakupu? Aktualnie remontujemy łazienkę i póki co rozważamy różne propozycje. Na stronie sklepu https://viverto.pl/wanny-wolnostojace/ spodobała nam się wanna - mamy takie wyobrażenie by umieścić ją na środku łazienki. Jak śledzę niektóre gwiazdy filmowe to one właśnie mają takie wanny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 707

PostWysłany: Sob Lip 02, 2022 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wiecie, który producent luster łazienkowych podświetlanych jest najlepszy? Tak pytam, bo jestem zdania takiego, że jak kupować to naprawdę porządne rzeczy, aby służyły na długie lata, a nie na chwilę... Także jestem ciekawa gdzie polecacie kupić tego typu artykuły?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yschuppe
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2022
Posty: 1
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Lip 05, 2022 7:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz ceny się tak zmieniły, że najlepiej aby wypowiedziały się osoby, które niedawno robiły taki remont. Na pewno ważnym wyborem jest odpowiednia armatura łazienkowa. Płytki ceramiczne powinny być dobrej jakości, nie byle co z popularnych, wielkich marketów budowlanych. Myślę, że w sklepie z artykułami łazienkowymi doradca powinien podać Ci orientacyjną cenę materiałów.
_________________
Płytki ceramiczne Łódź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonce1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 484

PostWysłany: Wto Lip 05, 2022 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy macie już pomysł na własną łazienkę? Jeśli nie to warto poszperać trochę więcej na blogach. Na przykład tutaj: https://www.naturline.com.pl/godne-polecenia-wieszaki-na-reczniki-do-lazienki/ . Myślę, że to całkiem praktyczne wskazówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1980

PostWysłany: Czw Lip 14, 2022 4:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie co sądzicie odnośnie montazu pomp ciepła jest to dobre rozwiazanie do domu? Pytam ponieważ oferta firmy https://vaillant-lodz.pl/produkt_saunier_duval/pompy-ciepla/geniaair-split/ mocno mnie zainteresowała widać, że cena idzie w parze z jakością.
Zachęcam do dyskusji osoby, które znają się na rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nhaag
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lip 2022
Posty: 4
Skąd: Żywiec

PostWysłany: Czw Lip 14, 2022 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w trakcie remontu łazienki i muszę powiedzieć, że planowaliśmy tylko drobne zmiany, a zrobił nam się z tego generalny remont. Nie spodziewaliśmy się tego i w sumie nie mieliśmy jak się przygotować, dlatego teraz napotkaliśmy na mały problem. Czy ktoś wykorzystywał profile łazienkowe, takie wykończeniowe do glazury? Okazało się, że ich potrzebujemy. Znalazłam informację, że ta firma wykonuje profile z tworzyw sztucznych https://zeltech.pro/oferta/profile-z-tworzyw-sztucznych/, co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy