FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
projektowanie wnętrz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daria kowalik
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 03 Sie 2020
Posty: 15

PostWysłany: Sro Sie 19, 2020 7:12 am    Temat postu: projektowanie wnętrz Odpowiedz z cytatem

Hej,
Remontuję mieszkanie i w końcu mogę skorzystać z usług architekta. Siostra poleca mi projektowanie wnętrz kołobrzeg. Brzmi zachęcająco. Co sądzicie? Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 655

PostWysłany: Wto Sty 12, 2021 5:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeżeli jesteście na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru także dobrego programu do tworzenia funkcjonalnych i rozbudowanych projektów to zdecydowanie warto zwrócić uwagę na takie propozycje, jak na przykład ZwCAD teraz już w wydaniu 2021. Dlatego warto zajrzeć na ich stronę - https://www.zwcad.pl/ z pomocą którego będziecie mogli spokojnie korzystać i tworzyć projekty różnego typu z zachowaniem najwyższej efektywności i oczywiście opcją integracji z innymi programami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frank22
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sty 15, 2021 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie każdy ma inną wizję na wnętrze. Jeśli ma być to wnętrze biura to uważam, że w każdym biurze powinna znaleźć się zieleń która trochę ożywi i nada kolorytu szarej biurowej rzeczywistości. Jeśli szukacie inspiracji to wiecej tutaj.

Ostatnio zmieniony przez Frank22 dnia Sro Lut 03, 2021 8:34 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katarzyna33
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Sty 2021
Posty: 7

PostWysłany: Pon Sty 18, 2021 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pamiętaj o ładnych oknach okna bielsko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Wto Sty 19, 2021 6:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Frank22 napisał:
Według mnie każdy ma inną wizję na wnętrze. Jeśli ma być to wnętrze biura to uważam, że w każdym biurze powinna znaleźć się zieleń.

Masz rację, ostatnio takie elementy zieleni w biurach, kancelariach, hotelach itp. stają się bardzo popularne. Ja ostatnio widziałam właśnie na stronie internetowej https://4naturesystem.com/pl/realizacje/rid-64-zielona-sciana-z-roslin-stabilizowanych-w-kancelarii-prawnej bardzo fajną realizację. W jednej z Warszawskich kancelarii została postawiona właśnie taka zielona ściana z roślin stabilizowanych. Jak Wam się to podoba?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ametyst
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2016
Posty: 68

PostWysłany: Sro Sty 20, 2021 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że każdy ma tę "swoją wizję" i tak powinno być, bo to są nasze mieszkania i musimy się przede wszystkim dobrze w nich czuć. Ja też miałam wziąć fachowca ale rozmyśliłam się i urządzam mieszkanie z pomocą https://slf24.pl/blog . Szereg inspiracji i wskazówek znalazłam i naprawdę to aranżowanie jest banalnie proste. Trzeba tylko chcieć.
_________________
ametyst
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zupazryby12
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Sty 2021
Posty: 19

PostWysłany: Pią Sty 22, 2021 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o projektowanie wnętrz, to ja zawsze korzystam z usług firmy DD Projekt i nigdy nie narzekam, są niezawodni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2021 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to może warto w takim razie zastanowić się nad możliwością pracy na programie ZwCAD 2022 zarówno jeżeli zależy Wam na wysokiej funkcjonalności, stabilności i jednocześnie dodatkowych ułatwieniach z pomocą szeregu dodatkowych nakładek. Zdecydowaliśmy się pójść w tym kierunku i też na nim pracujemy w naszej pracowni. Jednocześnie możecie sobie go wcześniej aby się upewnić przetestować przez 30 dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3573

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2021 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was korzystał może z programu CAD 2D/3D do projektowania? Słyszałem o nim dobre opinie, na stronie https://gstarcad.pl/ znalazłem ofertę dostępu do tego programu w bardzo dobrej cenie, jest też możliwość skorzystania z wersji demo, żeby wcześniej się z nim zapoznać. Myślę, że skorzystam z ich oferty, bo program wydaję się być świetną inwestycją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gregcal89
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 09 Maj 2022
Posty: 15

PostWysłany: Pon Maj 09, 2022 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto przyjrzeć się programowi do projektowania CAD - ZwCAD. Wart uwagi, ciągle rozwijany.

__________
Program CAD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dawide2
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Mar 2022
Posty: 2

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 5:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wypróbować program do projektowania wnętrz. Wiele ciekawych rozwiązań, ciągle rozwijany i co chyba najważniejsze - stabilny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matylda85
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Lis 2021
Posty: 61

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2022 4:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslę, że świetnym dodatkiem do wnętrz sa panele 3d. Możesz je zamówić tutaj https://panele3d.pl/ mi się bardzo podoba taka dekoracja i chyba zamówię panele imitujące kamień do salonu. Cenowo wyjdzie dużo korzystniej niż zkaup prawdziwego kamienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zikw
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 328

PostWysłany: Sro Paź 05, 2022 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo polecam fajnych architektów z firmy https://architetto.pl/ Korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona z efektów tej współpracy. Wykonali oni super projekt pod moje wymagania. Myślę, że warto się do nich zgłosić, mogą wiele pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy