FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie zamówić wydruk folderów reklamowych?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tubylec
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 54

PostWysłany: Czw Sie 06, 2015 11:37 am    Temat postu: Gdzie zamówić wydruk folderów reklamowych? Odpowiedz z cytatem

Chciałbym podrukować foldery zawierające moją ofertę wraz z podglądem moich wcześniejszych projektów. Ktoś wie, gdzie zrobię to tanio i porządnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Miro
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 199

PostWysłany: Pon Sie 10, 2015 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No najlepiej w drukarni. Mogę ci polecić http://www.openprint.pl/
To internetowa drukarnia reklamowa, mają w ofercie drukowanie folderów reklamowych, wiec na pewno zrobią to dobrze. Możesz sobie wybrać takie parametry, jak rodzaj papieru i wielkość, a jeśli masz już swój projekt to w ogóle będzie szybciej. Jednak jeśli nie masz, to ci do pierwszego zamówienia dadzą za darmo. Wszytko przyjdzie kurierem w ciągu kilkudziesięciu godzin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwestia tego, czego dokładnie potrzebujesz. Wiele osób korzysta też z tych drukarni 3D. Ja jeszcze nie miałem okazji, ale patrząc po stronach takich jak http://www.trojwymiarowi.pl widzę, że dość popularne. I też działają w całej Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bryks
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 86

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2015 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o drukarnię internetową, to bez dwóch zdań godnym polecenia adresem jest http://drukowanieulotek.pl - wydrukujesz wszystko, co firmie z reguły potrzebne, w dobrych cenach i zawsze na czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 546

PostWysłany: Sob Lis 14, 2015 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jak już polecacie to ja do tego zestawienia zaufanych drukarni internetowych mogę dołożyć jeszcze Letica.pl. Są z Poznania ale oczywiście to drukarnia online więc realizują zamówienia z całej Polski i chyba częściowo też z zagranicy. Ja tam akurat drukuję głównie ulotki i wizytówki ale robią też jakieś foldery, katalogi itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ryksza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 66

PostWysłany: Nie Gru 27, 2015 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O drukarni Labcreation słyszałam dobre opinie, przymierzam się do dużego zamówienia, więc pewnie sama się przekonam o ich profesjonalizmie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina_61866
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2015
Posty: 269

PostWysłany: Pon Sty 25, 2016 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu http://www.fanatycydruku.pl/ zrobią Ci to najlepiej i w szybkim czasie. Drukują pełno moich projektów i jakość jest świetna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Pon Lut 01, 2016 3:21 pm    Temat postu: drukarnie Odpowiedz z cytatem

My korzystamy z drukarni Web-to-print. Jest tania, terminowa i dokładna. Do jakości wykonywanych usług też nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń. Zamawiamy u nich druki firmowe, kalendarze z naszym logo i ostatnio wizytówki i ulotki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pics13
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 30

PostWysłany: Sro Lut 24, 2016 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ryksza napisał:
O drukarni Labcreation słyszałam dobre opinie, przymierzam się do dużego zamówienia, więc pewnie sama się przekonam o ich profesjonalizmie Smile


Z ciekawości sprawdziłem opinie o tej drukarni i rzeczywiście mają bardzo dobrą prasę. Ich oferta również ciekawa i atrakcyjna, także cenowo. Jak Twoje doświadczenia? Potwierdzają te dobre opinie o Labcreation?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JulciaZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 240

PostWysłany: Czw Lut 25, 2016 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o dobrą drukarnię, to możecie sprawdzić tę - drukowanie folderów warszawa. Według mnie dobre ceny i wysoka jakość druku. Jeśli jesteście zainteresowani ofertą, to sprawdźcie to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
areczek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 415

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2016 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Profesjonalnie wyglądają foldery przygotowane przez http://letica.pl/. Mają najróżniejsze udogodnienia - chociażby różne rodzaje folii, która chroni taką składaną ulotkę przed zniszczeniami. Super sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cooli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 125

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2016 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto wziąć pod uwagę firmę APLA - http://www.apla.eu/oferta/druk/ - mają praktycznie nieograniczone możliwości, jeżeli chodzi o drukowanie. Wykonują wydruki nietoksyczne, nieszkodliwe dla zdrowia na wszelkiego rodzaju materiałach. Zajmują się produkcją reklam oraz zarządzaniem procesami brandingu i rebrandingu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basia87
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 22 Kwi 2016
Posty: 51

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2016 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie drukarnia Labcreation Smile My korzystamy z ich usług już od kilku miesięcy i bardzo jesteśmy zadowoleni z oferowanej jakości i z oferowanych nam cen. Duży atut tej drukarni to właśnie bardzo korzystne warunki współpracy dla firm i agencji reklamowych. Wszystko opisane jest na http://drukowanieulotek.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefania13
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 10 Kwi 2016
Posty: 14

PostWysłany: Nie Cze 12, 2016 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Jeśli chcesz wysokiej jakości materiały dla firmy to drukarnia Grafmaster ma ciekawą ofertę. Przygotują produkty takie jak: etykietki samoprzylepne, firmowy papier, kolorowe koperty, foldery, katalogi, wizytówki firmy, kalendarze trójdzielne. Tutaj możesz zapoznać się z ofertą drukarni http://grafmaster.com.pl/oferta/ .Drukarnia zapewnia klientom druk na każdym materiale. Podejmą się wykonania najbardziej złożonych zleceń, które wymagają doświadczenia i precyzji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szlomo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Cze 2016
Posty: 5
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Cze 28, 2016 11:43 am    Temat postu: Montaż reklam Odpowiedz z cytatem

Samą reklamę najlepiej jest zamawiać w serwisach zagranicznych. Cenową są oni niemalże identyczni, natomiast jakość usługi, jest moim zdaniem nieporównywalnie wyższa.
Później tylko znaleźć firmę która kompleksowo zajmie się montażem owej reklamy. Tutaj akurat mam doświadczenie, gdyż nie tak dawno zlecałem montaż wielkoformatowej reklamy, która co ważne była przeszklona, co oznaczało, że poza samym myciem, trzeba także ja konserwować uściślając - myć.
Akurat jestem z Białegostoku, gdzie reklam wielkoformatowych jest wiele (jak w każdym dużym mieście), ale jeśli chodzi o doprecyzowanie usługi to z tym jest nieco gorzej. Miałem szczęście, gdyż trafiłem na prawdziwych profesjonalistów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy