FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kupno domu w Białymstoku

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mar_juz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Lip 25, 2011 12:52 pm    Temat postu: Kupno domu w Białymstoku Odpowiedz z cytatem

Szukam domu w Białymstoku lub okolicach. Dostałem ofertę od jednej z firm na dom 148m2 za 2990 zł/ m2. Działka ma tylko 600m2. Dom ma być w stanie deweloperskim, działka ogrodzona i zagospodarowana, podłączone wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. No i nie wiem czy to się opłaca, bo lokalizacja w Zabłudowie (15km od centrum). Co o tym myślicie? Nie co dzień bierze się kredyt na ponad 400tys złotych. Napiszcie. Z góry dziękuję za każdą opinię. Idea
_________________
Carpe Diem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
krzychu85
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 2

PostWysłany: Nie Lis 20, 2011 12:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mnie ciekawi czy to jest korzystna i realna cena? Może zacznę myśleć o domu zamiast o mieszkaniu…

Na moje oko jest ona trochę niska, z 2 strony to Zabłudów…

Co do działki 600m2, moi rodzice mają działkę tej wielkości i nie jest niej strasznie ciasno, ale fakt – faktem czasem chce się więcej ;d
_________________
Krzysiek
Mieszkania Białystok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy