FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ładne ściany
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tadeusz2290
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 369

PostWysłany: Pią Cze 11, 2021 11:33 am    Temat postu: Ładne ściany Odpowiedz z cytatem

Witam, chciałem zapełnić pustą przestrzeń ścian w moim domu zdjęciami i obrazami. Szukam miejsca gdzie mógłbym kupić ciekawe ramy kraków albo oprawa obrazów kraków. Z góry dziękuję za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
prohaska.august
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Cze 11, 2021 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwiecista tapeta będzie ok?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marco
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 286

PostWysłany: Pią Mar 25, 2022 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prohaska też bym szedł właśnie w tym kierunku. Teraz bardzo modna jest odważna dekoracja na całą ścianę. Dobrym wyborem jest po prostu fototapeta do sypialni. Z żoną wybraliśmy piękny wzór w sklepie Lemonroom https://lemonroom.pl/fototapety-104-do-sypialni.html. Teraz córka chciałaby zrobić podobną ścianę u siebie w pokoju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 656

PostWysłany: Pon Sie 01, 2022 3:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie ekskluzywne tapety ścienne ze sklepu Walltime
Mają wyjątkowe wzory i niezawodną jakość
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oreichel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Wrz 2022
Posty: 4
Skąd: Krosno

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2022 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że tapety ścienne zakryją doskonale krzywiznę ścian. Takie tapety można znaleźć w tym sklepie https://www.swiat-obrazow.pl/tapety.html. Gdy decydujemy się na odświeżenie ścian, to wahamy się najczęściej między ich malowaniem a tapetowaniem. Malowanie wygrywa najczęściej wtedy, gdy ściany mają być jednolitego koloru i gładkie. Jednak w przypadku takiego malowania uzyskany efekt niekoniecznie nas zadowala.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1358

PostWysłany: Nie Paź 09, 2022 1:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnym elementem dziecięcego pokoju zawsze są fototapety. Szukać możecie ich sobie bezpośrednio na stronie https://www.domstyle.pl/fototapety/dla-dzieci/fototapeta-dinozaury . Propozycja z dinozaurami na pewno ucieszy wiele dzieciaków, więc śmiało sobie zerknijcie, no i skorzystajcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 253

PostWysłany: Czw Lis 10, 2022 5:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładnie wyglądają ściany pomalowane farbą lateksową Magnat Kolorlove. Robiliśmy remont u rodziców i właśnie na taką farbę sie zdecydowali. Bardzo dobry wybór - mi się nią dobrze malowała, super kryje, a farba faktycznie świetnie wygląda na ścianach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RomGo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2020
Posty: 110

PostWysłany: Sro Lis 23, 2022 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwiązanie klasyczne, które jest bardzo popularne w ostatnim czasie to cegłą na ścianie czyli klasyka, która nie przemija. Dzięki niej wnętrze nabierze zupełnie innego charakteru. Wykorzystując nowoczesne rozwiązania jak płytki Elabrick metamorfozę wykonasz szybko i lekko. Jest to bowiem płytka z elastycznego klinkieru, którą łatwo dociąć i zamontować. Dostępna jest ona w bogatej kolorystyce więc łatwo ja dobrać pod swoje upodobania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Viktoria93
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 205

PostWysłany: Sro Lis 30, 2022 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nas czeka malowanie, przeglądam różne kolory, czytam jaka farba akrylowa wydajność ma największą itd. Malowanie będzie w całym domu wiec nie ukrywam, że kwestia kosztów jest dość kluczowa, żeby było możliwie jak najtaniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
generali
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 133

PostWysłany: Sro Lis 30, 2022 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wbrew pozorom wcale nie jest łatwo doprowadzić ściany do tego aby naprawdę dobrze się prezentowały. Radziłabym korzystać z pomocy profesjonalistów. Aktualnie dostępne jest natryskowe malowanie ścian poznań i to jest super opcja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Sro Lis 30, 2022 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wiecie, ale obecnie modne są ściany trójwarstwowe. Na stronie https://ladnydom.pl/budowa/1,108843,13996633,Sciany_trojwarstwowe___detale_i_wykonanie.html dowiecie się, jak wykonać je krok po kroku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiunia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Kwi 2017
Posty: 206

PostWysłany: Czw Gru 01, 2022 3:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie mieć ładne ściany malujcie je regularnie dobrymi farbami .Gdzie można znaleźć dobre farby ? Myślę ,że dobrym miejscem do tego typu zakupów są sklepy budowlane.Tam znajdują się całe stoiska z farbami i znajdziecie tam na prawdę ogromny wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Viktoria93
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 205

PostWysłany: Nie Gru 04, 2022 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie czeka malowanie, muszę kupić farby. Nie wiem jednak jakie, bo ceny farb są naprawdę różne. Czym w ogóle sugerować się przy zakupie? Jaki rodzaj farb sprawdzi się najlepiej na scianie w mieszkaniu? Doradźcie proszę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Henryk43
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2013
Posty: 92

PostWysłany: Pon Gru 05, 2022 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy mają być ładne, na pewno warto zastosować dobrej jakości materiały do ich dekoracji. Polecam normalny, tradycyjny klinkier. Jest lepszy od np. elastycznych okładzin. Potwierdza to ten film https://www.youtube.com/watch?v=JDdTawm-b_Q&ab_channel=DomzCeg%C5%82y
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Wto Gru 20, 2022 6:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie rozwiązania zawsze powinno się dobierać typowo pod kątem danej powierzchni i jej przeznaczenia. Ja czytałem na stronie https://www.placpigal.pl/blog/malowanie-dla-przemyslu-uslugi-grupy-biotop-w-malowaniu-wielkogabarytowych-powierzchni/ więcej na temat malowania powierzchni wielkogabarytowych. Zastanawiam się, jakie macie zdanie na temat tego typu rozwiązań. Warto byłoby w to pójść?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy