FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak urządzić nowoczesne mieszkanie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 56, 57, 58  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 914

PostWysłany: Sob Lis 12, 2022 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, jeżeli chcielibyście poczytać jakieś artykuły związane z aranżacją wnętrz, to myślę że najlepiej byłoby w wolnej chwili przejrzeć sobie informacje na stronie tego portalu http://kapitalnydom.pl. Jest tam wiele ciekawych treści, więc myślę że nie będziecie rozczarowani informacja Witam zawartymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 693
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw Lis 17, 2022 3:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii urządzania wnętrz najlepiej sprawdzą się przeważnie meble na wymiar. Dzięki nim każde pomieszczenie może wyglądać doskonale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Czw Lis 17, 2022 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble na wymiar w kuchni to najlepsze rozwiązanie gdyż pomoże znakomicie zaplanować i urządzić wnętrze. Uzupełnieniem mebli na wymiar będzie sprzęt agd w zabudowie. Najlepiej wybrać sprzęt fikcjonalny by móc łatwo go użytkować i w nowoczesnym wydaniu tak jak sprzęt Solgaz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1357

PostWysłany: Czw Lis 17, 2022 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem bardzo ciekawa, na jakie propozycje najlepiej się zdecydować, jeśli chodzi o fotele. Na stronie https://furniro.pl/produkty-kategoria/meble/fotele/ sprawdzałam różne propozycje i wydaje mi się, że faktycznie meble designerskie mogą być odpowiednią propozycją. Myślę, że będziecie zadowoleni z tego, co znajduje się u nich w ofercie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miłoszek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 215

PostWysłany: Pią Lis 18, 2022 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że każdy z nas chce mieć jak najbardziej nowocześnie urządzone mieszkanie. W końcu to nasze wymarzone cztery kąty Smile Zawsze fajnego klimatu dodaje odpowiedni dobór oświetlenia, które można znaleźć na https://www.lighting.philips.pl/ . Znam kilka osób które znalazły tam projekt dla siebie i wdrożyły go w życie.

Ostatnio zmieniony przez miłoszek dnia Sro Lis 30, 2022 7:50 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Henryk43
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2013
Posty: 92

PostWysłany: Pon Lis 21, 2022 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że dobrej jakości gładź zawsze się sprawdzi we wnętrzach i potem nie będzie problemów z malowaniem. Polecam np. Acryl-Putz ST10. Gładź śnieżnobiała, elastyczna, ma długi czas obróbki (otwarty) i można ją swobodnie stosować na różne podłoża. Nie ma również problemów ze szlifowaniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Wto Lis 22, 2022 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to zastanowić się, co realnie mogłoby Wam odpowiadać w zakresie wykończenia własnego domu. Moim zdaniem kluczem powinno być zawsze stawianie na materiały, które realnie Wam odpowiadają. Zastanawiam się, czy cegła i kamienie elewacyjne to dobra opcja. Co myślicie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mueller.alejandrin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Lis 23, 2022 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesne mieszkanie to i ekologiczne sprzęty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicja89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 1223

PostWysłany: Czw Lis 24, 2022 6:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podoba mi się cegła elewacyjna. To materiał, który fantastycznie zaprezentuje się w każdym pomieszczeniu. Czy możecie polecić firmę z takim asortymentem? Niedawno znalazłam sklep Lime Store. Oferta dostępna na stronie https://limestore.pl/215-cegla-elewacyjna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3282

PostWysłany: Czw Lis 24, 2022 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie u mnie jednak doskonale sprawdziły się bardzo porządne uchwyty meblowe czarne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annusiak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 327

PostWysłany: Pią Lis 25, 2022 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno dobrze skomponowane wnętrza są tym, co zapewni Ci wygodę i komfort, a jednocześnie zadowoleni na najwyższym poziomie. Zachęcam zatem do skorzystania z propozycji od https://digitaldruk.pl/259-obrazy-na-plotnie-trzyczesciowe i postawienia na doskonale dobranymi takimi elementami jak nowoczesne obrazy do salonu tryptyki. Ich wybór na pewno pozwoli Ci zadbać o jak najwyższą jakość Twoich wnętrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inkowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Paź 2022
Posty: 78

PostWysłany: Nie Lis 27, 2022 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My tez jestesmy w trakcie urzadzania kuchni. Chciałabym zamówić baterie kuchenne z https://comitor.pl/katalog/baterie/baterie-kuchenne/baterie-stalowe/ Widziałam też że mają zlewozmywaki, akcesoria kuchenne, slektory itd. W sumie chciałabym cała kuchnię urządzić kupując w jednym sklepie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
adaaa998
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Gru 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pią Gru 02, 2022 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie można samodzielnie aranżować nasze wnętrze i bardzo możliwe, że uda nam się to wykonać bardzo dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1164

PostWysłany: Pią Gru 02, 2022 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Renowacja to super opcja. Uważam, że warto dać naszym meblom drugie życie. A w tym zadaniu pomoże Wam tapicer meblowy i samochodowy Wojciech Miller Warszawa i okolice: https://tapicer.warszawa.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Peter Parker
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 29 Paź 2021
Posty: 22

PostWysłany: Sob Gru 03, 2022 1:51 pm    Temat postu: Nowoczesne meble na zamówienie. Odpowiedz z cytatem

Meble ze starego drewna Warszawa z pewnością mają szczególny charakter. To właśnie one sprawiają że pomieszczenia te mają wyjątkowy wygląd i stwarzają wyjątkowe doznania.

[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 56, 57, 58  Następny
Strona 50 z 58

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy